Strona główna > Polska > Chcą nam dopisać do Konstytucji, zdradę jako cnotę

Chcą nam dopisać do Konstytucji, zdradę jako cnotę

Od wieków Polską rządzą przybłędy. Praktycznie od czasów pierwszego Jagiellona.

Nie wiem czy czytając propozycje pana Dudy potrafiliście się skłonić także do przemyśleń o co w tym „szaleństwie” chodzi. Według mnie taka konstrukcja pytań spełnia taką samą rolę jak gra na flecie w wykonaniu zaklinacza węża.

Ludziom się wydaje że to muzyka fletu usypia kobrę. Tak? Nie. To ruchy instrumentu mają znaczenie. Jakie ruchy wykonuje pan Duda aby uśpić naszą czujność? No właśnie. Nie wiecie.

Niestety oglądam od czasu do czasu telewizję. Z ciekawości, nie z powodu zapotrzebowania na nowoczesność. Staram się wyciągać wnioski z tego co widać.

Po pierwsze najpopularniejsze i bezkarne jest w Polsce zawłaszczanie w tym zawłaszczanie nazw.

Kiedyś banda agentów zawłaszczyła sobie nazwę „chrześcijańsko – narodowe”. Dziś już wiadomo czemu. Od początku chodziło o to aby obrzydzić Polakom zarówno chrześcijaństwo jak też ruchy narodowe. Praktycznie wszelkie możliwe nazwy dla partii o charakterze chrześcijańskim, narodowym czy niepodległościowym są tak ubabrane że nikt nie zechce się pod takimi szyldami pokazać.

Co ciekawe socjalizm ciągle w modzie – jeśli nie w nazwie to w programie i w czynach. Znowu pompuje się sondaże dla SLD oraz reszty lewicującej hołoty.

Dezawuuje się także nowoczesność. Jest partyjka samozwańczo nowoczesna i jej nazwa ma nam dawać przekonanie że inni to ciemnogród i jest nachalnie promowana mimo że jest w stanie rozkładu.

Były szef tej partii ma chwilowo wolne gdyż leczy swoje wiecznie mrugające powieki, co zazwyczaj (mruganie powiekami) jest objawem poszukiwań inteligencji w mózgownicy. Zastępują go  jego przyboczne.

Ostatnim wodzem który obstawiał się kobietami tak jak on był niejaki Kadafi. Wygląda na to że obaj podobnie skończą.

Totalnie bezczelni co i rusz twierdzą że Polska powinna przepraszać….hmmm. A to Unię Europejską za swoje zachowanie po Brexicie, a to Izrael z niezbyt gorliwe (jego zdaniem) ratowanie, a to naszego sojusznika i patrona zza Oceanu za istnienie wberw ustaleniom z Jałty . Dokładnie rząd polski ma przepraszać za wszelkie swoje czyny.

Genialna nowoczesna targowica  nie potrafiła wydukać konkretnie za co przepraszać.

Ja takie zachowanie (nakłanianie do przepraszania prześladowców) nazwałbym „prostytucją wasala”. Nie będziemy robić l(ł)aski unitom. Najpierw to nowocześni targowiczanie powinni nas przeprosić za to że się szlajają po Brukseli i roznoszą donosy na Polskę. Są tak zaślepieni że nawet nie zauważyli że i tam mają ich już dosyć.

10 kwietnia 1525 miał miejsce Hołd Pruski!

Ciekaw jestem czy nowoczesne gamonie domyślają się co jest na tym obrazie.

Najwyraźniej myli się im z tym malowidłem:

Ale teraz nie tylko oni chcą dopisać do Konstytucji, zdradę jako cnotę. Dołącza do nich Prezydent.

Gdybt wszyscy oni wzięli korepetycje z historii  to wówczas żadna „pinda” nie musiałaby się kompromitować.

Dowiadujemy się że  starsi bracia wierze i w zdradzie (którą mają genetycznie zakodowaną), chcą nam niewolnictwo, wasalizm i zdradę właśnie wpisać jako obowiązkowe do Konstytucji.

Czy nie uważacie że nadszedł czas na delegalizację wszelkiej obcej agentury?

Za: http://nathanel.neon24.pl/post/144267,chca-nam-dopisac-do-konstytucji-zdrade-jako-cnote

Data publikacji: 23.06.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *