Strona główna > Świat > Chazarskie NWO w rozkwicie

Chazarskie NWO w rozkwicie

O rozkwicie chazarskiego NWO informuje nas kolejne doniesienie, tym razem z UK. Czytelnicy winni mieć pełną świadomość, że to nie jest „plan na zaś”, tylko coś, co dzieje się naprawdę na naszych oczach. Plan chazarskiego łagru koncentracyjnego realizowany jest praktycznie na całej planecie, a informacja dotycząca UK jest również całkowicie adekwatna w opisie współczesnej Polski.Orwell

W UK jedna kamera monitoringu przypada na 11 osób

Wielka Brytania ma kamery CCTV na każde 11 osób mieszkających w tym kraju, ujawnia raport przemysłu bezpieczeństwa, w tym 750.000 w „miejscach wrażliwych”, jak szkoły i szpitale, mówią władze British Security Industry Authority (BSIA).

BSIA informuje, że w całym UK jest ok. 5,9 mln kamer połączonych w sieć, co stanowi drastyczny wzrost wobec wcześniejszych szacunków, które określały tę liczbę między 1,5 a 4 mln sztuk. Wobec braku wiarygodnego źródła tych przeliczeń, nie da się powiedzieć wiele o prawdziwej liczbie, jednak nasze obliczenia wskazują, że tych kamer jest nie mniej niż około pięciu milionów” powiedział Simon Adcock z BSIA.

Mamy potencjalnie ponad pięć milionów kamer CCTV w całym kraju, w tym ponad 300.000 kamer w szkołach, jesteśmy monitorowani w taki sposób, jaki tylko garstka ludzi może nazywać częścią zdrowego społeczeństwa demokratycznego”, mówi Nick Pickles, reżyser brytyjskiej wersji Big Brothera. Dokonuje on również porównań do sytuacji opisywanej w powieści George’a Orwella, 1984.

Ten raport powinien być sygnałem do przebudzenia, że we współczesnej Wielkiej Brytanii są ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach, którzy traktują powieść 1984 jako instrukcję postępowania ze społeczeństwem.

a

źródło: http://rinf.com/alt-news/breaking-news/uk-has-a-cctv-for-every-11-people/49357/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.