Strona główna > Bez kategorii > Chabad organizuje międzynarodową konferencję międzyreligijną w Kijowie 25 kwietnia

Chabad organizuje międzynarodową konferencję międzyreligijną w Kijowie 25 kwietnia

Źródło: http://www.3rm.info

Data publikacji: 24.04.2012

Tłum. RX

Wysłannicy Piekła i Szatana. Mroczni chabadnicy, diabelskie legiony

Według słów Eduarda Hodora, jedynego w świecie specjalisty w dziedzinie satanistycznej sekty żydowskiej CHABAD, organizator ekumenicznego forum w Kijowie w dniach 25-26 kwietnia, Alieksandr Feldman, jest jej członkiem.

CHABAD dzisiaj jest wiodącą siłą żydowskiego życia.

Celem tej żydowskiej sekty jest obdarzenie świata Moshiah’em (mesjaszem) czyli Antychrystem. Sami sekciarze o tym mówią.

W ukraińskim czasopiśmie chabadskim „Ot sierdca k sierdcu”, nr 50 z 2004 roku, napisano: „Cała praca zakończona. Moshiah już tu jest, trzeba otworzyć tylko oczy żeby to zobaczyć”.

Diabelska ekstaza!

Ukraiński chabadnik Wadim Rabinowicz odlał już w Izraelu 700 kilogramową menorę dla Trzeciej Świątyni w której będzie koronowany Antychryst (Oznacza to, że koronacja Antychrysta jest już blisko). Wewnątrz sekty, na określonym poziomie,  panują stosunki homoseksualne traktowane jako obowiązkowy rytuał.

CHABAD kontroluje Międzynarodowy Fundusz Walutowy i amerykańską Rezerwę Federalną.

CHABAD brał najczynniejszy udział w zniszczeniu ZSRR i ustroju socjalistycznego a dzisiaj aktywnie niszczy system kapitalistyczny w celu ustanowieniu na jego gruzach jednego państwa światowego pod rządami Antychrysta ze stolicą w Izraelu.

CHABAD posługuje się czarnoksięskim rytuałem satanicznym „pulsa denara” do zabijania niewygodnych przywódców politycznych.

Naftali Berg, duchowy syn ostatniego przywódcy sekty M. Schneersona, jest twórcą klimatyczno-geofizyczno-psychotronicznej broni HAARP. Celem sekty CHABAD jest także zniszczenie ludzkości, zredukowanie jej liczby do kilku milionów. Proces ten rozpoczął się już w 2008 roku wraz z początkiem zorganizowanego przez sektę kryzysu finansowego i zajmie, według ocen

Nasze czasy, nasza władza!!!

Eduarda Hodosa, około 10 lat. O planach CHABADU na Ukrainie świadczy ten fakt, że w Dniepropietrowsku ta sekta buduje największe w świecie centrum żydowskie, wielofunkcyjny kompleks „MENORA” o powierzchni 36 tysięcy metrów kwadratowych czyli dwukrotnie większy od analogicznego kompleksu w Moskwie na Marinoj Roszczie.

Sam Alieksandr Fieldman znany jest z tego, że wydał w Charkowie książkę Hitlera „Mein Kampf” z której usunął wszystkie odniesienia do ludobójstwa Słowian pozostawiając jedynie odniesienia do ludobójstwa żydów. I także z tego, że w marcu 2012 roku zaprosił do Charkowa Patriarchę Jerozolimskiego Teofila III, w celu sprofanowania prawosławia.

Tak więc biorąc udział 25 kwietnia w „forum ekumenicznym” organizowanym przez CHABAD, kapłani i mnisi biorą udział w najprawdziwszym satanistycznym sabacie, którego celem jest stworzenie jednej wszechświatowej religii Antychrysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.