Strona główna > Felietony > Chabad – mafia. Matka Polka

Chabad – mafia. Matka Polka

aKryzys na Ukrainie widzimy jako konflikt wewnętrzny na Ukrainie o zdobycie władzy, konflikt miedzy społeczeństwem a oligarchami, konflikt miedzy samymi  oligarchami,  konflikt miedzy Ukrainą a Rosją, konflikt pomiędzy Wschodem a Zachodem.

Neo-Rezuny ze „Swobody” lub Prawego Sektora” myślą, że walczą o „Wielką Ukrainę” (w istocie o panowanie nad i podporządkowanie całego społeczeństwa), Rosjanie ze Wschodniej Ukrainy (Donbasu i Krymu) myślą, że walczą o wielką Rosję i o wyzwolenie od Rezunów.

Jest jednak inny punkt widzenia – Kryzys na Ukrainie jest efektem walki o wpływy i przewodnictwo dwóch nurtów w świecie żydowskim i walką o leadership w tym świecie.

To walka żydowskiego syjonizmu a żydami ortodoksyjnymi, a w szczególności walka pomiędzy Chabad Lubawicz a resztą żydowskiego świata.

Nie chodzi tu o Wielką Ukrainę, nie chodzi tu  o Wielką Rosję, a chodzi tu o Wielką Chazarię.

Żydzi Przeciwko Chabad oskarżają żydów z Chabad Lubawicz o wszystkie możliwe przestępstwa, sami zaś przedstawiają siebie jako dobrotliwych i prawych wyznawców Talmudu (wyznawcy Talmudu prawi i dobrotliwi ?!!)

Żydzi Przeciwko Chabad mówią nawet, że ci z Chabadu nie są w ogóle żydami.

Rabiniczny Kongres Żydów (ortodoksyjnych – Naturei Karta i Jewsagainstzionism) USA i Kanady jest przeciw Syjonizmowi – twierdzą nawet, że istnienie państwa Izrael jest zaprzeczeniem religii żydowskiej i przepowiedni Jeremiasza (plugawa sekta Neturei Karta to wyznawcy Talmudu i moshiacha – antychrysta, jest niezwykle radykalna względem Gojów/a303).

Chabad Lubawicz zaś oskarża wszystkich innych o to, że nie są wystarczająco czyści i w ogóle nie są Żydami.

Chabad ma dużaą obecność na Ukrainie i w Rosji (wygoogluj Ukraina Chabad, Rosja Chabad)

Ukraińscy NeoRezuny i Rosjanie ze wschodniej Ukrainy walczą w istocie o zwycięstwo żyda – Syjonisty z Manhattanu albo Chabadu.

Tak się dziwnie składa, że wszyscy tzw. oligarchowie – nowa klasa nowobogackich – w Rosji i na Ukrainie  albo sami są rabinami, albo maja bliskie związki z rabinami z Chabad.

Oto obszerna strona:  http://www.chabad-mafia.com

Info podrzucone przez Matkę Polkę na redakcyjną pocztę. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.