Strona główna > Rosja > Chabad Lubavitch wysyła do Michałkowa „czarne znamię śmierci”

Chabad Lubavitch wysyła do Michałkowa „czarne znamię śmierci”

Ostrzelanie studia Michałkowa i rytualne morderstwa rosyjskich dowódców polowych w Donbasie! Według wszelkich oznak szatańska sekta Chabad Lubavitch wpadła w szał! Brzydki rosyjski staruszek, Nikita Michałkow, obmyślił sobie, że na starość będzie demaskować plany chabadskiego kahału w głównych stacjach telewizyjnych kraju.

aa

W Federacji Rosyjskiej gdzie Chabad Lubavitch jest pod pełną ochroną „słonecznolicego” Wowy Putina, jest to nie do pomyślenia!

Michałkow został poważnie ostrzeżony przez syjonistów zaledwie po upływie kilku dni od emisji programu w którym królowała słynna mowa żydobanderowca Kołomojskiego, wygłoszona w Haifie, nawiasem mówiąc zabroniona do pokazywania w telewizji (patrzcie video poniżej).

Wcześniej Michałkow realizował programy o planie Dullesa i planował realizację, dla telewizji „Rossija 1”, programu o syjonizmie.

Najwidoczniej trzeba było wynająć „gojskie psy” i dobrze im zapłacić żeby ostrzelały one studio judeofoba Michałkowa, które zlokalizowane jest w centrum Moskwy, przesyłając mu w ten sposób „czarne znamię śmierci”. Jest to bezpośrednie i zuchwałe ostrzeżenie dla starego człowieka, że jeżeli wpadnie on na pomysł żeby bryknąć i dokonać emisji programu o syjonizmie to „korbanizacja” (złożenie ofiary całopalnej) będzie nieunikniona.

(Patrz https://pl.wikipedia.org/wiki/Korban)

„Tak, rzeczywiście, nieznani sprawcy ostrzelali okna studia „TRITE” Nikity Michałkowa” – wyjaśniono gazecie internetowej dni.ru w służbie prasowej reżysera. „My utrzymujemy, że to wydarzenie ma związek z ostatnią działalnością zawodową Nikity Siergiejewicza” – dodano.

Według niepotwierdzonych doniesień, okazało się, że kiedy Berl Lazar zobaczył film Michałkowa o Kołomojskim to, jak twierdzą jego bliscy syjonistyczni bracia, aż ciśnienie mu się podniosło i w sercu zakłuło. Takiego, wołającego o pomstę, antysemityzmu nie było w telewizji centralnej od czasów goja Listjewa!

P.S.

Drodzy ojcowie, bracia i siostry! Jeszcze raz przypominamy, że dzisiejsi żydzi, a tym bardziej członkowie Chabad Lubavitch, nie mają żadnego związku ze starotestamentowymi żydami i ich religią. Przeczytajcie i rozpowszechniajcie tę informację jak można najszerzej.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

„Michałkow czyta zakazany wywiad Kołomojskiego”

https://www.youtube.com/watch?v=ZpXdoFGVcVk

Trudno także uwierzyć w przypadkowość tego, że donbaskich, bohaterskich dowódców zamordowano akurat w święta Chabad Lubavitch.

„Rytualne morderstwa rosyjskich dowódców polowych w Donbasie”

https://www.youtube.com/watch?v=KRkm7G5oxEM

Za: http://3rm.info/main/64921-ritualnye-ubiystva-kombatov-na-donbasse.html

Publikacja: 27.10.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *