Strona główna > Świat > Chabad Lubavitch wymierzył cios Syrii…

Chabad Lubavitch wymierzył cios Syrii…

Media dowiedziały się o roli członkini Chabad Lubavitch, żydówki Ivanki Trump, w amerykańskim napadzie rakietowym na Syrię.

Ivanka Trump, córka prezydenta USA, wywarła znaczący wpływ na decyzję ojca w sprawie dokonania napadu rakietowego na syryjską bazę lotniczą, informuje brytyjska gazeta „The Independent”, powołując się na swoje źródła.

a7

a0

Żydówka Ivanka Trump, członkini satanistycznej sekty Chabad Lubavitch i żona żyda Kushnera.

————————————————————————————————————————————

Według odszyfrowanemu zapisowi z briefingu premier Wielkiej Brytanii, Theresy May, z ambasadorem w Waszyngtonie, Kimem Darrochem, Trump był „głęboko wstrząśnięty” wiadomościami o atakach chemicznych w Syrii i z tego powodu  reakcja prezydenta USA okazała się „silniejsza niż oczekiwano”.

Ivanka Trump także była wstrząśnięta fotografiami ofiar i rannych dotkniętych atakiem gazowym w syryjskim mieście Han Sheik. Według informacji gazety to właśnie ona wywarła „znaczący wpływ” na decyzję Waszyngtonu co do przeprowadzenia rakietowego napadu na syryjską bazę lotniczą.

Wkrótce po ataku na bazę lotniczą córka Trumpa opublikowała tweet w którym wyraziła poparcie dla swojego ojca i podkreśliła, że jest z niego dumna.

W noc na 7 kwietnia siły zbrojne USA wystrzeliły ponad 50 rakiet na bazę wojskową w Syrii, w rejonie prowincji Homs. Prezydent USA Donald Trump powiedział, że wystrzelenie rakiet było odpowiedzią na zastosowanie broni chemicznej chociaż żadnych dowodów na ten fakt nie było i nie ma.

Za: http://3rm.info/main/66981-habad-nanes-udar-po-sirii-smi-uznali-o-roli-habadki-ivanki-tramp-v-raketnom-udare-po-sirii.html

Data publikacji: 11.04.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.