Strona główna > NWO > Centrum inwigliacji świata za 2 miliardy $

Centrum inwigliacji świata za 2 miliardy $

To nie „bluff”. W Bluffdale, w sercu krainy Mormonów w stanie Utach jest budowana siedziba dla realnego Big Brothera. Rządowe NSA za 2 miliardy dolarów buduje ośrodek, który jest w stanie przechwycić SMS, Twit, każdą rozmowę na całym świecie.

Dziś Bluffdale jest siedzibą sekty mormońskich poligamistów. Są tam od 160 lat usiłując odczytać zaszyfrowany, zapisany na złotych tablicach tajny przekaz dotyczący przyszłości świata. Miasteczko posiada stadion, szkołę, kościół dla 9 tys. członków. Od 1978 r. ilość mieszkańców podwoiła się, a ilość wielożeńców potroiła.

Ostatnio napływa tam coraz więcej nowych osadników. Są milczący, tajemniczy jak skrypty które odcyfrowują dawni mieszkańcy. Oni też będą odczytywać szyfrowane informacje. Przybywa coraz więcej robotników, coraz nowe fundamenty wgryzają się w ziemię. Powstaje centrum, które będzie pięć razy większe niż dotychczasowe centrum świata – waszyngtoński Capitol.

aa

Ten nowy „klasztor” nie będzie wypełniony egzemplarzami Biblii, prorokami i wiernymi – zapełni się natomiast serwerami, komputerami, specjalistami wywiadu i uzbrojonymi strażnikami. Zamiast oczekiwać i słuchać głosu przychodzącego z Nieba, mieszkańcy nowego Centrum sekretnie będą zbierać, magazynować i analizować każdy bit informacji, każde słowo i obraz jaki znajdzie się cyberprzestrzeni. Wszystko co znajdzie się w sieci światowych telekomunikacyjnych networków trafi do Bluffdale.

Należy przypuszczać że takie ośrodki budują lub już mają Chiny i Rosja. Kto jeszcze? Rozpoczyna się „cyber-war” – wojna cybernetyczna.

Wojna ta przyczyni się do wprowadzenia rewolucji technologicznej, gdyż do analizy takiej ilości danych potrzebne są super szybkie procesory. Kolejne generacje pozwolą osiągnąć „exaflop speed”, 1018 operacji na sekundę , a kolejny etap „zettaflop” (1021) , następny „yottaflop”.

aaa

Jaguar, jeden z najszybszych komputerów świata.

Centrum ma niezły apetyt na energię. Będzie zużywać jej tyle ile potrzebuje 200 000 domów mieszkalnych.

Podobne centrum buduje Google:

a2

Totalna inwigilacja? Koniec ery Anonymus?

Za: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigilacja/item/92320-centrum-inwigliacji-swiata-za-2-miliardy-$

Data publikacji: 10.08.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *