Strona główna > Bez kategorii > „Celowe pozbawianie płodności Polaków?”

„Celowe pozbawianie płodności Polaków?”

Źródło: http://goska.wr.nowyekran.pl/post/89225,artykul-10-celowa-pozbawianie-plodnosci-polakow

Data publikacji: 6.03.2013

art1

Głośny ostatnio temat sztucznego zapłodnienia IN VITRO według wszystkich prawicowych komentatorów to zwyczajne odwracanie uwagi opinni publicznej od problemów ważnych. Warto jednak się zastanowić czy za tą nagonka medialną mogło kryć się cos jeszcze?

 

„Głośny ostatnio temat sztucznego zapłodnienia IN VITRO według wszystkich prawicowych komentatorów to zwyczajne odwracanie uwagi opinni publicznej od problemów ważnych. Warto jednak się zastanowić czy za tą nagonka medialną mogło kryć się cos jeszcze? A może w ten sposób społeczeństwo polskie jest oswajane z pewną zbrodnią, której nieświadomi niczego doświadczamy od początku rządów Tuska? Zbrodnia ta idealnie komponowałaby się z problemami demograficznymi z jakimi boryka się nasz kraj a także z doniesieniami odnośnie braku zaufania do polskiej żywności na zachodzie. W obecnych warunkach wykonanie takiej zbrodni byłoby możliwe do wykonania i na rękę elitom również a może przede wszystkim tym z zagranicy, zwłaszcza, że społeczeństwo byłoby niczego nieświadome. O jakiej zbrodni jest mowa powinni się państwo domyśleć, jeśli nie odpowiedź znajduje się w tytule.”
autor: Tomasz Poczwara

Powyższy tekst konsultowany był z prawnikami. W ich opinii informacje zawarte w notce są tylko przypuszczeniami. Uznali oni, iż tekst jest zgodny z zarówno z regulaminem portalu   Nowy Ekran, jak i  z przepisami prawa.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.