Strona główna > NWO > Celem masonerii jest triumf komunizmu

Celem masonerii jest triumf komunizmu

Christian Rakovsky (Chaim Rakover) wyjawił, że o ile celem żydomasonerii jest osiągnięcie komunizmu, to sami masoni nie będą mieć miejsca przy stole podziału łupów. Te są zarezerwowane wyłącznie dla żydów.

cr

Prawdziwym celem jest „stworzenie wszystkich wymaganych warunków wstępnych do triumfu rewolucji komunistycznej; to jest oczywisty cel żydomasonerii„, powiedział Christian Rakovsky w 1938 roku. 75 lat później, taka jest właśnie prawdziwa natura nadzoru NSA i rozrastającego się państwa policyjnego.

Masoni „muszą umrzeć z rąk rewolucji, jaka została wywołana przy ich współpracy„, zadeklarował C.G. Rakovsky, założyciel Międzynarodówki Komunistycznej, sowiecki ambasador w Paryżu i w Londynie oraz zarządca Ukrainy.

Prawdziwym sekretem masonerii jest samobójstwo masonerii jako organizacji i fizyczne samobójstwo każdego ważnego masona„.

Ta deklaracja z 1938 r. znalazła się w zeznaniu w trakcie przesłuchania przed stalinowską policją w książce zatytułowanej „Czerwona Symfonia„, jaka nigdy nie miała się dostać do wiadomości publicznej. (transkrypt w Des Griffin, Fourth Reich of Rich, str. 254). Jest też dostępna online:

http://mailstar.net/red-symphony.html

Chazarska dzicz panem świata. Rozdział IV: “Czerwona Symfonia”. Henryk Pająk

Jest jasne, że wiem o tym nie jako mason, ale jako ten, który należy do „Tych”, mówi Rakovsky, kolega Trockiego, aresztowany za spisek przeciwko Stalinowi.

Celem Rakovsky’ego jest przekonać Stalina, „nacjonalistę”, aby współpracował z „Międzynarodówką komunistyczno-kapitalistyczną”.

Protokoły Mędrców Syjonu a Czerwona Symfonia

Masoneria jest największym na świecie tajnym stowarzyszeniem liczącym ponad pięć milionów członków, w tym 3 miliony w USA. Jest instrumentem totalitarnego spisku. W Protokołach Mędrców Syjonu, autor (prawdopodobnie Lionel Rothschild, 1808-79) napisał:

Masoństwo zewnętrzne

Kto lub co zdolne jest obalić siłę niewidzialną? A siła nasza jest właśnie taka. Masoneria zewnętrzna służy do ukrycia jej oraz jej celów, plan zaś działań tej siły, a nawet miejsce, gdzie się znajduje, nie będzie nigdy ludziom wiadome. (Protokół 4)

Dalej znowu pisze: „będziemy tworzyć i mnożyć loże masońskie … wchłoniemy tam wszystkich, którzy mogą stać się lub są znaczący w działalności publicznej… w lożach tych zadzierzgniemy węzeł ze wszystkimi czynnikami rewolucyjnymi i wolnomyślnymi. Będą się one składały z przedstawicieli wszystkich klas…. wszystkie loże poddamy jednemu znanemu tylko przez nas zarządowi, złożonemu z Mędrców naszych… najtajniejsze protokoły polityczne będą nam znane i podległe naszemu kierownictwu od chwili ich powstania… znamy ostateczny cel … natomiast goje nie mają wiedzy o niczym … (Protokół 15)

duh

Podczas tego przesłuchania, Rakovsky mówi, że miliony napłyną do masonerii, aby coś zyskać. „Władcy wszystkich narodów sprzymierzonych byli masonami z nielicznymi wyjątkami”.

Jednak prawdziwym celem jest „stworzenie wszystkich wymaganych warunków wstępnych do triumfu rewolucji komunistycznej; to jest oczywisty cel masonerii; jasne jest, że to wszystko odbywa się pod różnymi pretekstami, ale oni zawsze ukrywają się za dobrze znanymi sloganami [Wolność, Równość, Braterstwo]. Rozumiesz?” (str. 254)

Masoni powinni przypomnieć sobie lekcję rewolucji francuskiej. Chociaż „odegrali kolosalną rolę w rewolucji, to rewolucja pochłonęła większość masonów …” Ponieważ rewolucja wymaga eksterminacji burżuazji jako klasy, [aby wszystkie bogactwa zostały odebrane ludziom i oddane w ręce zorganizowanego żydostwa w przebraniu państwa]. Z tego wynika, że masoni muszą być zlikwidowani.

Gdy ta tajemnica została ujawniona, Rakovsky wyobraża sobie „wyraz głupoty na twarzy wielu masonów, gdy zdali sobie sprawę, że muszą umrzeć z rąk rewolucjonistów. Krzyczy i widać, że chce, aby doceniono jego służbę dla rewolucji! To scena, dla której można umrzeć … ale ze śmiechu!” (str. 254)

Rakovsky nazywa masonerię oszustwem: „to dom wariatów, ale na wolności„. (str. 254)

W 1929 r. w Rosji, każdy mason, który nie był żydem, został zabity wraz z rodziną, o czym pisze Alexey Jefimow („Kim są władcy Rosji?”, str.77)

Podobnie jak masoni, również inni kandydaci klasy panów humanistycznej utopii (neo-coni, liberałowie, syjoniści, działacze gejowscy i feministyczni) powinni liczyć się z przykrą niespodzianką. Zostaną porzuceni, gdy spełnią swoje role.

Kim są „oni”?

Gdy przesłuchujący naciska Rakovsky’ego na ujawnienie notabli tego planu, ten odpowiada, że jest pewien tylko dwóch, którzy już są martwi: Walter Rathenau, minister spraw zagranicznych Republiki Weimarskiej i Lionel Rothschild. Mówi, że to Trocki jest jego źródłem informacji.

Co do pozostałych robi spekulacje:

Jako instytucja, cały bank Kuhn Loeb & Company z Wall Street: rodziny Schiff, Warburg, Loeb i Kuhn; mówię rodziny, aby zwrócić uwagę na wiele nazwisk, ponieważ wszystkie są ze sobą powiązane … przez małżeństwa; Baruch, Frankfurter, Altschul, Cohen, Benjamin, Strauss, Steinhardt, Blom, Rosenman, Lippmann, Lehman, Dreyfus, Lamont, Rothschild, Lord, Mandel, Morganthau, Ezekiel, Lasky …. każdy z tym nazwiskiem, nawet ci nie należący do „Oni” zawsze może dołączyć do „nich” pod dowolnym pretekstem ważnego typu”. (str. 272)

Przez przyznanie bankierom przywileju tworzenia pieniędzy, stworzyliśmy nienasyconego wampira. Gdyby można było produkować pieniądze, wyobraź sobie pokusę posiadania wszystkiego na własność i sprawowanie pełnej kontroli, w tym kontroli myśli! To jest ostateczny sens komunizmu.

Tajna rewolucja

Rakovsky odnosi się do roku 1929 i Wielkiego Kryzysu jako „rewolucji amerykańskiej”. Została ona celowo wywołana przez zorganizowane żydostwo dla zysku, dla złamania „klasycznego amerykańskiego” charakteru i przejęcia władzy politycznej.

depression1

Człowiek, za pośrednictwem którego oni zdobyli taką władzę to Franklin Roosevelt…W roku 1929, pierwszym roku rewolucji amerykańskiej, w lutym, Trocki opuszcza Rosję; katastrofa ma miejsce w październiku…finansowanie Hitlera zostaje uzgodnione w lipcu 1929. Czy uważacie, że to wszystko było przypadkiem? Cztery lata rządów Hoovera posłużyły do przygotowań do przejęcia władzy w USA i ZSRR: w drodze finansowej rewolucji, a tu [Rosja] przy pomocy wojny [Hitler, II wojna światowa] i klęski, jaka nastąpi. Czy może uważacie to za powieść napisaną z wielką wyobraźnią, przecież to bardziej niż oczywiste”. (str. 273)

Rakovsky proponuje Stalinowi współpracę w planie zorganizowanego żydostwa (co się też stało). Pierwszym warunkiem jest powstrzymanie i egzekucja trockistów. Następnie zostało utworzonych „kilka stref wpływów”, dzielących „formalny komunizm od rzeczywistego”. Nastąpią „wzajemne ustępstwa w zakresie wzajemnej pomocy w czasie, gdy będzie działał plan… Na wszystkich poziomach społecznych, pojawią się wpływowe osoby, nawet na bardzo wysokich, tych, którzy pomogą w realizacji stalinowskiego formalnego komunizmu…” (str. 276)

Rakovsky przedstawia plan zorganizowanego żydostwa zmieszania komunizmu i kapitalizmu. W każdym przypadku będą oni kontrolować wszystkie bogactwa i władzę.

W Moskwie jest komunizm, w Nowym Jorku kapitalizm. To wszystko jest takie same, jak teza i antyteza. Dokonaj analizy obydwu. Moskwa jest poddaną komunizmu, ale [obiektywnie] kapitalizmowi państwowemu. Nowy Jork jest we władaniu kapitalizmu, ale obiektywnie jest własnością komunizmu. Osobista synteza, prawda jest taka: międzynarodowa zorganizowana finansjera, jeden organizm komunistyczno- kapitalistyczny. „Oni”.” (atr. 276)

W przypadku komunizmu, państwo jest właścicielem korporacji, a bankierzy właścicielem państwa. W przypadku kapitalizmu, bankierzy kontrolują korporacje, a korporacje kontrolują państwo. W każdym przypadku masz kapitalizm monopolistyczny ze wzrostem politycznego i kulturalnego monopolu na Zachodzie przypominającym Rosję Sowiecką.

Wniosek

Czerwona Symfonia potwierdza, że nasi przywódcy polityczni i kulturowi są w większości podstawionymi marionetkami lub zdrajcami. Dokonanie przewrotu w Stanach Zjednoczonych jest częścią planu tyranii wszech światowej.

Kabała okultystyczna jest nakierowana na zniewolenie ludzkości. Większość religii i różnych organizacji została przejęta przez plan zorganizowanego żydostwa, aby objąć rządy nad całym światem i przywłaszczyć sobie wszystkie jego bogactwa, jak opisano w Protokołach.

Wspólnym mianownikiem jest żydomasoneria. Przejawem nadchodzącej tyranii lucyferycznej jest masoński projekt nowego budynku izrahellskiego Sądu Najwyższego, sfinansowany przez Rotschilda.

scourt1

Oskarżenia o „antysemityzm” są używane, aby odciągnąć nas od prawdziwego problemu, jakim jest stworzenie globalnego państwa policyjnego służącego przejęciu przez zorganizowane żydostwo władzy w każdej sferze życia.

„Wojna z terrorem” toczy się o ustanowienie tej autorytarnej kontroli. Co oni planują, że wymaga to stworzenia państwa policyjnego? Kolejny Wielki Kryzys? Inny atak „terrorystyczny”? 11 września pokazuje, że odbędzie się rzeź niewinnych Amerykanów bez skrupułów.

Gra zbliża się do końca. Judeosataniści celowo zdefiniowali Boga w niewiarygodne terminologie i uwarunkowania, a więc wygnali Go z naszego wszechświata. Zamiast tego, by człowiek dążył na miejsce spotkania ze Stwórcą, teraz ulega degradacji i powraca do świata zwierząt, aby lepiej służyć szatańskiej kabale.

źródło: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=82975

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *