Strona główna > NWO > Apokalipsa > Celebryci rozpływają się nad żydomasonem-apostatą Bergoglio

Celebryci rozpływają się nad żydomasonem-apostatą Bergoglio

 Celebryci rozpływają się nad postawą Franciszka wobec sodomii i dzieciobójstwa. 

VATICAN-RELIGION-POPE

24 września 2013, New York (AP), Dave Urbanski, theblaze.com

A oto spojrzenie na katolików uczestniczących w niedzielnych nabożeństwach, na całym świecie, którzy mówili, że są podniesieni na duchu ostatnimi uwagami papieża Franciszka-Bergoglio dotyczącymi tego, że Kościół stał się zbyt mocno skoncentrowany na „małostkowych zasadach” gorących spraw takich jak homoseksualizm, aborcja i antykoncepcja. TheBlaze.com poinformował, że uwagi Franciszka nie są tym co chcieliby usłyszeć niektórzy społeczni konserwatyści ale ci wierni przyklasnęli temu co odebrali jako przesłanie o włączeniu, od człowieka, który został papieżem zaledwie 6 miesięcy temu.

„Myślę, że trafił on w dziesiątkę”- powiedziała Shirley Holzknecht, 77 lat, emerytowana dyrektorka szkoły, uczęszczająca na nabożeństwa w Little Rock (Arkansas), mówiąc dalej: „Jako katoliccy chrześcijanie musimy przecież być bardziej serdeczni”. W Hawanie (Kuba), Irene Delgado powiedziała, że Kościół musi przystosować się do współczesności. „Świat się zmienia a ja wierzę, że Kościół Katolicki widzi to, że pozostaje w tyle a to nie jest dobre”- powiedziała Delgado, wiek 57 lat. I dalej: „Tak więc sądzę, że oni wybrali tego papieża Franciszka ponieważ jest on postępowy, musi zmienić wiele rzeczy”. Franciszek-Bergoglio w wywiadzie opublikowanym we czwartek w 16 jezuickich czasopismach na całym świecie, nazwał kościelną koncentrację na aborcji, małżeństwie i antykoncepcji, ograniczonym i powiedział, że powoduje to odpychanie ludzi. Kilku celebrytów również nie mogło ukryć swego podziwu dla Franciszka-Bergoglio (byli to Chris Rock, Jane Fonda i żydowski potentat medialny Rupert Murdoch).

ry30

Chris Rock: „Mogę może być i szalony ale mam niesamowite przeczucie, że ten nowy papież może być największym żyjącym człowiekiem”.

ry31

Jane Fonda: „Musicie kochać nowego papieża. Troszczy się o biednych, nienawidzi dogmatu. W odróżnieniu od Kongresu USA. Obcinając 40 miliardów dolarów z funduszu kartek żywnościowych!!!”

ry32

Rupert Murdoch: „Papież Franciszek ustanawia wspaniały przykład pokory i prowokacyjnego myślenia. Naprawdę orzeźwiający”.

———————————————————————————————————————————

Kardynał Timothy Dolan, szef amerykańskiej Konferencji Biskupów Katolickich powiedział, że słowa papieża były przyjęte z zadowoleniem. „On zawładnął światową wyobraźnią”- powiedział Dolan.

Za: portal katolicki (nie mylić z soborowym judeochrześcijaństwem) http://mostholyfamilymonastery.com/n/?p=3110#.UkQqutJFB7I

Data publikacji: 24.09.2013

GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.