Strona główna > Bez kategorii > Cele Konwentu Narodowego Polskiego

Cele Konwentu Narodowego Polskiego

Wiele osób zdezorientowanych dzisiejszą bandycką manipulacją nie wie, kto kłamie w żywe oczy, kto tylko częściowo, kto ma co w swych „utajonych planach”. Wiele osób mówi – trzeba powołać „Polską Partię Narodową” i walczyć o swoje. Wiele osób zadaje proste pytanie – kto ma to zrobić i jak? Jedni mówią – róbmy partię, inni – dajcie spokój, bierzmy się do obijania ryjów żydowskiej hołocie.

Nie potrafimy odpowiedzieć, kto ma rację. Racja jak zawsze jest po obydwu stronach. Najważniejszym punktem obu tych punktów widzenia jest to, że Polacy przestają być biernymi obserwatorami żydowskiej pantomimy i rwą się do tego, żeby własnymi rękoma zmienić swoje życie, życie swych bliskich i życie naszej Polskiej Wspólnoty.

Poniżej prezentujemy jedną z alternatyw dla obecnej żydowskiej propozycji teatrzyka dla dzieci – program Konwentu Narodowego Polski.

Fragment listu otrzymanego na maila redakcji

Apel o utworzenie partii “Konwentu Narodowego Polski”, który dostałem od zarządu na spotkaniu z nim.  Zobaczcie co w nim kłuje w oczy żydków-mosadystów. W ślepia ich gryzie m.in. pkt 1. Może to zamieścić na stronie StopSy. Niech ludzie zobaczą o co nam chodzi i jakiej chcemy Polski.

Plik z programem działania Konwentu do pobrania w pdf:Kowent Narodowy Polski 1 oraz Konwent Narodowy Polski 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.