Strona główna > Polska > Cejrowski ostro o PiS

Cejrowski ostro o PiS

Cejrowski ostro o PiS. „Skoro ustawę o suwakach zrobiliście w dwa tygodnie to mogliście aborcję zlikwidować. Chała i zbrodnia, żeście tego nie zrobili” (WIDEO)

Wojciech Cejrowski udzielił wywiadu telewizji „wRealu24”. W ostrych słowach przypomniał rządzącym, że „mają krew na rękach” za to, że nie wprowadzili ochrony życia, mimo tego, że mogliby to zrobić szybko i sprawnie.

– Skoro ustawę o głupich suwakach i korytarzach życia zrobiliście w dwa tygodnie, to mogliście aborcję zlikwidować w dwa tygodnie. Chała, żeście tego nie zrobili i zbrodnia. I krew na waszych rękach chłopcy. Wszyscy – powiedział Wojciech Cejrowski.

– Oni zawsze mówią, że „trzeba procedować, trzy czytania, cośtam”. Dało się w dwa tygodnie zrobić? No to tamto też by się dało – stwierdził Cejrowski.

Na uwagę prowadzącego, że być może „przestraszyli się” tzw. czarnego marszu, znany podróżnik odpowiada krótko: „nie obchodzi mnie w ogóle, czego się przestraszyli”.

– Ja jak się boję, ale ktoś mnie wynajął, bym stał na warcie, to stoję na warcie. Przestraszyliście się, chłopcy? To trzeba było nie brać głosów wyborczych i nie obiecywać – stwierdził Cejrowski.

CEJROWSKI DO STRACHLIWYCH POLITYKÓW

Opublikowany przez The Wojciech Cejrowski Sobota, 2 listopada 2019

Za: http://kontrrewolucja.net/rodzina/cejrowski-ostro-o-pis-skoro-ustawe-o-suwakach-zrobiliscie-w-dwa-tygodnie-to-mogliscie-aborcje-zlikwidowac-chala-i-zbrodnia-zescie-tego-nie-zrobili-wideo?fbclid=IwAR1suT3gUIuRhXIoqbYPv4QrpbS7FrZB-Oqrf8x0jl7UIUXk9IBbtv2xGrE

3.11.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.