Strona główna > NWO > Cechy kontrolowanej opozycji

Cechy kontrolowanej opozycji

1. Kontrolowana opozycja zwodzi cię, skłaniając do myślenia, że ktoś już walczy w szlachetnej sprawie w twoim imieniu. Nie będziesz musiał tak ciężko pracować, lub pracować wcale, bo kontrolowana opozycja robi to za ciebie.

2. Kontrolowana opozycja stwarza wrażenie zaangażowanej w bitwę przeciwko problemowi lub osobie X. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, piłka zostanie przepuszczona w najistotniejszym punkcie gry, pozwalając „wrogowi” wygrać wszystko.

3. Kontrolowana opozycja może być wykorzystywana, aby 'wyglądać na wariata' w niektórych momentach gry. Może to być wykorzystywane do dyskredytowania prawdziwego ruchu i szczerych liderów.

4. Kontrolowana opozycja może być wybiórcza w wybieraniu tematów, którymi się zajmuje.

5. Kontrolowana opozycja kontroluje (narzuca) temat dnia. Gdy media zostały nasycone źródłami kontrolowanej propagandy, fakt że tak wielu omawia temat X, oznacza, że zazwyczaj ten temat jest postrzegany przez masy jako temat dnia… w końcu, wszyscy o tym mówią, czyż nie?

6. Kontrolowana opozycja promuje dezinformacje i sianie strachu.

7. Kontrolowana opozycja promuje dywersję i operacje psychologiczne. Dywersją może być walka trolli pomiędzy agentami kontrolowanej opozycji. Operacjami psychologicznymi jest każda operacja lub operacje mające na celu przekonać, zmienić lub wpłynąć na populacje na dużą skalę. Zastraszenie jest wielką częścią wojny psychologicznej. Prawdopodobne scenariusze obejmują aresztowanie „głoszącego prawdę” za publikowanie szorstkich słów w internecie lub reporter doświadczający przedwczesnej śmierci (eksplozja samochodu?) z powodu bycia bliskim ujawnienia czegoś o Obamie lub CIA. Żadna z sytuacji nie byłaby prawdziwa, zaangażowane postacie byłyby przede wszystkim aktorami wypełniającymi swoje role w teatralnym przedstawieniu, uczynione autentycznymi i wypromowane wszędzie przez źródła kontrolowanej opozycji, z zamierzonym efektem zastraszenia cię i powstrzymywania cię przed zaangażowaniem się.

8. Kontrolowana opozycja zajmuje się kolekcjonowanie danych i odnajdywaniem informacji. Chcą wiedzieć co wiesz i kiedy się o tym dowiedziałeś. Gdy wyślesz im artykuł lub informację, nie tylko zignorują to, ale włożą je do twojej teczki na podstawie tego co wiesz.

9. Kontrolowana opozycja może promować zmyślone historie oraz legitymizować jak i dyskredytować tych, którzy je wspierają, za pośrednictwem agentów kontrolowanej opozycji, a w wybranym momencie, zdyskredytować informację całkowicie.

10. Kontrolowana opozycja zajmuje się kontrolą umysłu i inżynierią społeczną.

11. Kontrolowana opozycja kontroluje eter (medialny) i co za tym idzie kto ma być pokazywany opinii publicznej.

TV Republika

12. Kontrolowana opozycja ma możliwość, niemal jak wampir, wysysania energii, szczególnie w formie finansów, od tych, którzy sprzeciwiają się siłom establiszmentu. Gdy wpłacasz im pieniądze lub kupujesz gadżet od źródeł kontrolowanej opozycji, pomagasz im jednocześnie szkodząc sobie.[…] Czas też jest cennym środkiem, który kontrolowana opozycja chce czerpać od ciebie.

13. Kontrolowana opozycja oferuje brak rozwiązań lub rozwiązania, które prowadzą donikąd.

Źródło (wersja pełna): http://hatrickpenryunbound.com/?p=4058

Za: https://www.wykop.pl/wpis/9494502/knp-cechy-kontrolowanej-opozycji-tlumaczenie-skroc/

P.S. Suplement:

Współczucia dla często nieświadomych gości tego cyrku. Przychodzą do niego, może nawet chcą ratować świat, a tam Rola siedzi w samych gaciach i udaje poważną telewizję (darmowy kanał na YouTube). Jak ktoś myśli, że to błaha sprawa, to niech spędzi przy Roli odzianego w gacię i marynarkę godzinę czasu, zachowa poważną minę i spróbuje się nie zaśmiać.

21.05.2001
Porozumienie z Unia Polityki Realnej: „Środowiska UPR uczestniczą w budowaniu Platformy Obywatelskiej od pierwszych
dni jej istnienia; władze UPR bez wahania poparły wstępny program Platformy wyrażany w zobowiązaniach Andrzeja Olechowskiego, Macieja Płażyńskiego i Donalda Tuska” – głosi tekst porozumienia.

Zgodnie z porozumieniem, członkowie UPR będą startować do Sejmu z list Platformy, wezmą udział w prawyborach Platformy; UPR wystawi też w niektórych okręgach kandydatów do Senatu, wśród nich będzie lider Unii Janusz Korwin-Mikke.

Zdaniem „trójki” – „kreatywność i determinacja członków UPR, mimo kontrowersyjnych często form ekspresji i radykalizmu sformułowań, wzmocni Platformę Obywatelską”

One thought on “Cechy kontrolowanej opozycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.