Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Carlos Latuff dostaje listy z izrahella

Carlos Latuff dostaje listy z izrahella

carlos latuff

carlos-latuff2Carlos Latuff to znany brazylijski twórca politycznych karykatur reżimu izrahellskiego. Ma korzenie libańskie. Próbka twórczości dla tych, którzy jej jeszcze nie poznali:

https://www.google.pl/search?q=Carlos+Latuff&client=firefox-a&hs=qed&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=0NNLUs_wFIiJ0AXOz4EI&ved=0CDkQsAQ&biw=1366&bih=648&dpr=1

Dzień bez szantażu i nienawiści to dzień stracony – tak można podsumować działania hasbarskich funkcjonariuszy okupacyjnego tworu w Palestynie po nazwą izrahell. Zresztą kto nie wierzy, niech sam przeczyta jeden z „listów miłosnych” wysłanych przez żyda, to może wtedy zrozumie, o czym my piszemy od lat i na jakie fakty próbujemy ludziom otworzyć oczy.

Mr „la turf”, co we francuskim slangu oznacza: dziwka

Jesteś prawdziwą k****ą z lubnan (? – nie wyjaśnię, co koczownik miał na myśli – przypis). Chcielibyśmy wysłać cię do Tel Aviv z biletem w jedną stronę…zatrzymamy cię tutaj na zawsze…będziesz tutaj ze swymi braćmi z Hamasu w naszych luksusowych więzieniach na pustyni…docenisz naszą wojskowa izrahellską gościnność. Witaj w piekle islamu…

 letter-to-carlos

Nie przestanę tworzyć o Gazie i na rzecz Gazy, dopóki na głowy Palestyńczyków nie przestaną spadać bomby izrahellskie. Nigdy.

latuff-tweet

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.