Strona główna > NWO > Apokalipsa > Cały świat zmierza do Antychrysta

Cały świat zmierza do Antychrysta

Muzułmańscy pielgrzymi otrzymają elektroniczne bransolety identyfikacyjne.

a,1

Władze Arabii Saudyjskiej postanowiły w tym roku wyposażyć wszystkich pielgrzymów, przybywających na hadż, w elektroniczne bransolety identyfikacyjne. Według doniesień, wychodzącej w Abu Dhabi, anglojęzycznej gazety „The Nation”, mikrochip bransolety będzie zawierał całą niezbędną informację o pielgrzymie, personalną i medyczną, co pomoże na zapewnienie w nagłych wypadkach natychmiastowej pomocy i pozwoli na identyfikację ludzi.

Bransolety są wodoszczelne i wyposażone w odbiornik GPS. Będą one mogły także powiadamiać pielgrzymów o kolejnym namaz’ie a także o początku najważniejszych rytuałów i pozwolą na kontakt z wielojęzyczną służbą zarządu organizacyjnego hadż co jest szczególnie ważne dla wiernych nie władających językiem arabskim.

Władze saudyjskie zdecydowały się na te środki po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce podczas ubiegłorocznej pielgrzymki hadż, kiedy podczas paniki tłumu stratowano na śmierć ponad 750 pielgrzymów a ponad 900 odniosło obrażenia.

Oprócz indywidualnych bransolet dla pielgrzymów w celu zapewnienia bezpieczeństwa w głównym meczecie Mekki zainstalowano niedawno tysiące kamer obserwacyjnych z których sygnał przekazywany jest służbie kontoli ruchu pielgrzymów. Służba ta, w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, może błyskawicznie poinformować o tym działające podczas pielgrzymki hadż jednostki błyskawicznego reagowania sił specjalnych.

Za: http://3rm.info/main/63387-vesmir-idet-k-antihristu-palomnikam-razdadut-elektronnye-identifikacionnye-braslety.html

Data publikacji: 3.07.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *