Strona główna > Polska > Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy!

Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy!

Sprawiedliwość należy oddać Grzegorzowi Braunowi który jako jedyny na tle mocarnych super hiper turbo „bojowników antysystemu” (to oczywiście żart) z Konfederacji o sprawie mówił, informował i nawet namawiał prasę aby nią się zajęła. Materiał obowiązkowy.

Zobacz także: Agent zeznaje: Scena była obrzydliwa. Według mojej wiedzy to był marszałek. Pedofilia w PiS

Suplement:

Suplement: Obejrzyj także:

Prawda o seksualnym skandalu z udziałem polityków – 3 trupy i loty na lody MARSZAŁKA do Rzeszowa

3 thoughts on “Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy!

  1. Narodowcy są tak super niezależni jak Kukiz.Ten dobrze nie wszedł do polityki i już się sprzedał.Jak zobaczyłem jego córkę w TVN to wiedziałem że go kupili.A teraz to już jest myjok do wycierania jak PSL.A Narodowcy nigdy nie byli Narodowcami.Zresztą oni trzymali z Korwinem a to też żyd udający Polaka.Oni wszyscy w tym sejmie grają na jeden akord.Ale potrzebują opozycji żeby udawać przed Polakami że walczą o nasze głosy itp. bzdury.
    Każdy Polak ma w domu młotek czy siekierę.Jest na 39 mln wystarczy iść pod sejm i sprawa załatwiona.Ale do tego trzeba być odważnym a Polacy potrafią się tylko modlić do żyda i robić po 12 godzin u prywaciarza.O swoje nie potrafili i nie potrafią walczyć.

    1. Zarządcy naszej kolonii mają ustawę o bratniej pomocy 1066. Jeśli jakiś koczownik w Warszawie nabije sobie siniaka albo chociaż złapie od goja katar to tubylczą ludność rozjadą obce czołgi.

  2. do Stanisław mi tam nie zależy jestem szarym Kowalskim robiącym każdego dnia na żydów.
    Jak by trzeba było to jestem gotów iść pod sejm i zrobić porządek.Powiem więcej z wielką przyjemnością mogę wykonywać wyroki śmierci na politykach.Nawet mi ręka się nie ruszy.
    Oni mają bratnią ustawę o niszczeniu Polaków razem z chytrym klerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.