Strona główna > Rosja > Cała Rosja obżydziła się…

Cała Rosja obżydziła się…

Nawet już teatry lalkowe pokazują dzieciom żydowskie wesela…List do Redakcji portalu www.3rm.info

Niedawno szef słynnego zespołu „Chor Turieckogo” stwierdził fakt bezpośredniego związku pomiędzy rosyjską estradą a żydowską muzyką religijną. Cała estrada Związku Radzieckiego oparta była na żydowskiej muzyce, w istocie to była wyłącznie żydowska muzyka. Nawet wszystkie przestępcze piosenki to jest żydowska muzyka. Ale nie tylko muzyka na Rusi jest żydowska. Teraz już jest wszystko żydowskie…i nawet teatry lalkowe dla dzieci są już żydowskie, nie mówiąc już o filmie. Przykładowo bezbożny i bluźnierczy film „Matylda” został zainicjowany i zrealizowany wyłącznie przez żydów.

a

Od lewej do prawej, reżyser bluźnierczego filmu „Matylda”, żyd Uczitiel (Nauczyciel), następnie żyd, ojciec reżysera, dalej żyd Dostman w jarmułce z judeosatanistą Berlem Lazarem, i na koniec żyd Winokur.

—————————————————————————————————————————–

LIST DO REDAKCJI PORTALU WWW.3RM.IFO

Corocznie w Moskwe, w pierwszy dzień lata, świętuje się Dzień Obrony Dzieci. Przyjechaliśmy z dziećmi do stolicy żeby odwiedzić warsztaty dziecięce, muzyczne koncerty i występy. A samym największym marzeniem było wejście na spektakl do słynnego teatru lalkowego imienia Obrazcowa.

I stał się cud! Nas uprzejmie i ujmująco przywitano, dzieci zostały powitane przez lalkowych bohaterów i byliśmy zabawiani przez artystów. No i następnie znaleźliśmy się w słynnej sali teatralnej gdzie dzieciom zostało pokazane przedstawienie pod tytułem „Wielka podróż: Smoki, demony i herosi”.

W rezultacie dziecięce święto zamieniło się w przerażający thriller. Ani olbrzymie chińskie smoki, ani japońskie kukiełki tak nie poraziły i nie oszołomiły jak magiczni ludzie, czarnoksiężnicy i magowie, występujący na scenie i wymawiający dziwne i straszne zaklęcia.

Przypomniały nam się radzieckie filmy dla dzieci o podobnej tematyce ale nie były one aż tak bardzo przerażające jak postacie w tym przedstawieniu. W filmach radzieckich zawsze było obecne dobro, szczerość, oczekiwanie na cud i zwycięstwo nad złem.

UWAGA! Zaleca się uruchomienie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=f5sjKvPb9-A

Za: http://3rm.info/main/67883-vsya-rossiya-oevreilas-uzhe-i-kukolnye-teatry-pokazyvayut-detyam-iudeyskie-svadby-pismo-v-redakciyu-video.html

Data publikacji: 23.06.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *