Strona główna > NWO > Apokalipsa > Cała ludzkość jest modyfikowana…Jeszcze raz o tym co rozpyla się na niebie w postaci chemtrails i jak to zagraża ludzkości

Cała ludzkość jest modyfikowana…Jeszcze raz o tym co rozpyla się na niebie w postaci chemtrails i jak to zagraża ludzkości

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Ci z was, którzy czytają nasze materiały publicystyczne zamieszczane już od wielu lat, wiedzą, że mówimy o chemtrails (śladach chemicznych) już od 10 lat. Kiedy rozpoczęliśmy ten temat, otrzymywaliśmy listy nas krytykujące, spotykał nas sarkazm, kpiny i oskarżenia o nieadekwatność. Ale minęło około 5-6 lat i ten temat stał się już dość szeroko dyskutowany, chociaż jednocześnie stał się prawie bardziej przejrzysty i zrozumiały.

Jedno jest pewne a mianowicie to, że robi światowy rząd Antychrysta, a właśnie on to robi, ponieważ tylko on ma takie astronomiczne pieniądze na codzienne opylanie przez ogromne samoloty całej powierzchni globu – wszystko to dzieje się tylko przeciwko ludziom i żeby spowodować ich śmierć. 
Zalecamy obejrzenie tego filmu i uważne wysłuchanie tego co się w nim mówi. Ci, którzy pierwszy raz usłyszeli coś na ten temat, nie powinni spieszyć się z wyciąganiem wniosków. Zajrzyjcie do materiałów internetowych na ten temat. Teraz jest ich mnóstwo. Tylko na naszej stronie internetowej prawie sto artykułów poświęconych jest, w taki lub inny sposób, tym problemom (wpisz słowo „chemtrails” w naszej wyszukiwarce).
Możemy jedynie domyślać się co do stopnia szkodliwości i sabotażu, jaki pachołkowie Antychrysta przygotowują dla całej ludzkości. Praktycznie nie ma żadnych wątpliwości, że teraz te sztuczne mutagenne środki pochodzące z chemtrails, którymi oddychamy i którymi ziemia i woda są nasączane od ponad 20 lat, nie spełniają jeszcze przypisanych im funkcji. Nie są one jeszcze „włączone”. Ich aktywacja zostanie przeprowadzona albo przez promieniowanie, albo przez inne „włączniki”.
Bracia i Siostry! Prosimy również najbardziej wrażliwych z was, abyście nie wpadali w przerażenie i panikę. Najważniejsze, że musimy zawsze pamiętać i wiedzieć, że Bóg rządzi wszystkim, a nie Szatan i jego pachołki. 
Tak, ludzkość popadła w plugawe, bezbożne grzechy i namiętności, cała planeta gwałtownie zamienia się w Sodomę, a wraz z tym ludzie poddali się władzy diabła. Ale wciąż ostatnie słowo zawsze należy do Pana. 
Pan nigdy wrogowi nie odda sobie wiernych na pohańbienie. Nie pozostawiał nas i nie pozostawi samotnych wobec Antychrysta i jego pachołków. Będziemy modlić się ze skruchą do Pana o obdarzenie Rusi carem, pod którego berłem będziemy musieli dokonać wiele pracy. W końcu nic się nie wydarzy za sprawą „czarodziejskiej różdżki”. 
Nadchodzący car bez naszej pomocy i współpracy nie będzie w stanie wyciągnąć Rosji z łap Antychrysta. To będzie nasz wspólny dobry uczynek miły Bogu. Panie, pomóż nam i daruj nam cara !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/77305-chelovechestvo-modificirujut-esche-raz-o-tom-chto-raspyljajut-himtrejlami-i-chem-jeto-grozit-chelovechestvu-ot-redakcii-video.html

1.10.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.