Strona główna > NWO > Były żydowski antypapież Ratzinger-Tauber kontynuuje judaizację chrześcijaństwa

Były żydowski antypapież Ratzinger-Tauber kontynuuje judaizację chrześcijaństwa

Były antypapież Benedykt XVI (żyd Ratzinger-Tauber) znowu naucza herezji na temat żydów, które obalają Nowy Testament. Według żyda Ratzingera-Taubera żydów nie wolno nawracać na chrześcijaństwo aby uwierzyli w boskość Jezusa Chrystusa.

Bezczelność, arogancja i bluźnierstwa przeciwko Bogu w Trójcy Jedynemu tego żydowskiego dywersanta i herezjarchy, Ratzingera-Taubera, plasują go na szczytach wrogów Jezusa Chrystusa i Kościoła Katolickiego.

Józef Rzatzinger-Tauber (znany także jako Benedykt XVI) zapala menorę w synagodze szatana. Żyd Ratzinger-Tauber, tak jak i jego współwyznawca Wojtyła-Katz, naucza herezji, że żydzi nie muszą się nawrócić do Jezusa Chrystusa. Taka heretycka, judaizatorska doktryna, bezpośrednio zaprzecza nauczaniu Jezusa Zbawiciela i Jego Apostołów, które znajduje się w Księgach Nowego Testamentu. Jest ona częścią „ekumanicznej” herezji judeomasońskiego, szatańskiego II Soboru Watykańskiego, który łże w swoim demonicznym nauczaniu, że „My wszyscy czcimy tego samego Boga” oraz że „Wszystkie religie są sobie równe”.

——————————————————————————————————————————————————-

Herezje Bergoglio są tak liczne, że nawet jego neo-kościelniacy (członkowie judeochrześcijańskiej sekty soborowej) potępiają je tak jak i wyklinają samego Bergoglio. Natomiast żyd Ratzinger-Tauber jest często obdarzany przez judeochrześcijańskich neokonów terminem „tradycjonalista”. Oczywiście Ratzinger-Tauber nie jest żadnym „tradycjonalistą”. To on był przywódcą modernistycznych, judeomasońskich heretyków podczas trwania II Anty-soboru Watykańskiego (1962-1965) i nie zmienił ani na jotę swoich herezji od tamtego czasu. Jedynie odział się w nieco inny kubraczek ażeby wyglądać trochę bardziej „tradycyjnie”.

 

Dnia 28 listopada 2018 roku jednakże herezja Ratzingera-Taubera wypłynęła na wierzch powtórnie. On nie tylko, jak żarliwie wierzący żyd, odrzuca i zaprzecza nauczaniu Nowego Testamentu, że wszyscy, włącznie z żydami, powinni nawrócić się do Chrystusa, ale także przyznaje się do tego, że naucza  herezji ! Nie jest to żadną nowością jeśli chodzi o Rarzingera-Taubera jako że w 2008 roku, dla fałszywego obrzędu zwanego Novus Ordo Missae, złagodził Litanię Wielkiego Piątku, w której od czasów apostolskich modlono się Pro Perfidis Iudaeis (za nawrócenie przewrotnych żydów).

 

Przeciwnie do Pisma Świętego, Ratzinger-Tauber twierdzi, że chrześcijanie nie mają „misji” nawracania żydów, muszą jedynie „dialogować” z nimi. Twierdzi on, że są „dwie drogi interpretacji Pisma Świętego”, mianowicie judaizm i chrześcijaństwo. Oczywiście żydzi nie akceptują całego Pisma Świętego ! Odrzucają oni cały Nowy Testament i także niektóre Księgi Starego Testamentu. Ratzinger-Tauber ciągnie dalej twierdząc: „Misja dla żydów nie jest przewidziana i nie jest konieczna”. (Niektóre informacje do tego komentarza zaczerpnięto z The Vatican News).

Prawdziwi katolicy, takie oświadczenia są niekwestionowanymi, jawnymi herezjami zaprzeczającymi nauczaniu naszego Pana, Jezusa Chrystusa i Jego Apostołów, zwłaszcza Świętego Pawła Apostoła. Dla takich oświadczeń źródłem tej prawdy jest judeomasoński dokument NOSTRA AETATE (Deklaracja o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich) wypichcony na II Anty-soborze Watykańskim, który przepełniony jest „ekumeniczną” herezją („my wszyscy czcimy tego samego Boga” i „wszystkie religie są sobie równe”). Ratzinger-Tauber i Bergoglio, nie mówiąc już o ich judeomasońskich poprzednikach, stręczą i forsują bezczelnie jawne herezje. Jeżeli herezje Ratzingera-Taubera są nieco subtelniejsze i wyrafinowane to są z tego powodu o wiele bardziej niebezpieczne.

Patrz także :

OFIARY Z LUDZI

RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO

Ważne jest aby zdać sobie sprawę, że Joseph Alois Ratzinger pochodzi z rodziny TAUBER- PEINTNER, jednej z najbardziej kabalistycznych gałęzi synagogi (rabinatu Pragi Czeskiej), która niezmordowanie dążyła od co najmniej pięciuset lat do uzurpacji Stolicy Piotrowej, jak to wyjawił John Retcliff w rozdziale zatytułowanym „Cmentarz żydowski w Pradze i Rada Przedstawicieli Dwunastu Plemion Izraela” swojej książki pt. „Biarritz”, która może być traktowana jako swego rodzaju odniesienie do „Protokołów mędrców Syjonu”.

„Szebet Naftali z Pragi powiedział:Nigdy nie akceptuj podrzędnych stanowisk. Największe znaczenie ma dla nas wymiar sprawiedliwośći i adwokatura. Dają nam one możliwość poznania zamiarów naszych wrogów i ich rzeczywistą siłę. Umieściliśmy już w różnych krajach swoich ludzi na stanowiskach ministrów finansów i ministrów sprawiedliwości. Naszym celem jest przejęcie stanowisk religijnych (duchowieństwa i papiestwa). Otrzymujemy pożądany przez nas parytet obywatelstwa i równości…”(Uwaga! To był cel rabinatu praskiego już 160 lat temu.).

Historia MAHARAL’a, praprzodka Benedykta XVI jest nadzwyczaj interesująca i dlatego ją przypomnimy. Wśród przodków Josepha Aloisa Ratzingera-Peintnera (właściwie Taubera) jest dziewięciu rabinów austrowęgierskich i niemieckich, a przede wszystkim jego przodkiem jest MAHARAL (JUDA LOEW ben BEZAZEL), uważany za jednego z największych w historii mędrców kabalistycznego okultyzmu. MAHARAL jest najbardziej znany wśród satanistycznych kabalistów, a zdobył swą sławę jako duchowy przywódca gminy żydowskiej w Pradze. Założył Wielką Akademię Talmudyczną o nazwie „Klaus”.

„MAHARAL, skrót od Moreinu HaRav Loeb, jest znany również wśród nie-żydów ze względu na dobrą znajomość nauk świeckich, takich jak matematyka, astrologia i inne dziedziny nauk ukrytych…był wielkim znawcą Kabały i wiedzy w niej zawartej, dotyczącej tajemnic boskiego stworzenia i tajemnych dróg Boga.”MAHARAL’owi słusznie przypisywano szczególną moc i zwano go „cudotwórcą”.Do najbardziej znanych historii należy ta o Golemie (demon wywoływany przez żydowskich magów), potwierdzona wzniesieniem jego (Golema) pomnika w Pradze, co wskazuje, że jest to więcej niż folklor.

RABIN LOEW I JEGO GOLEM

„Po wykonaniu odpowiednich rytuałów rabbi stworzył Golema i tchnął w niego życie, recytując specjalne zaklęcia hebrajskie. Kiedy Golem rabbiego Loewa urósł, to stał się bardzo brutalny i zaczął zabijać ludzi i siać przerażenie. Obiecano rabbiemu Loewowi, że jeśli Golem zostanie zniszczony, to zostaną zaprzestane prześladowania żydów. Rabbi Loew zgodził się.

Aby zniszczyć Golema usunął pierwszą literę słowa „Emet”, które było wypisane na czole Golema, tworząc w ten sposób słowo oznaczające śmierć. (Według legendy szczątki Golema praskiego spoczywają w trumnie na strychu Altneuschule w Pradze i może być w razie konieczności przywrócony do życia.)

„Wiele lat później posąg pod nazwą „Der Hohe Rabbi Loeb”, przedstawiający wielkiego rabina Loeb’a został postawiony przed nowym magistratem Pragi, aby uhonorować i oddać hołd tej znakomitej osobowości.”

„W roku 2005 opowieść o Golemie powróciła do swoich żydowskich korzeni w nowym komiksie izraelskiej gazety „Yedinoth Ahronoth”, gdzie przedstawiono go jako superbohatera sponsorowanego przez rząd izraelski w celu ochrony Izraela przed problemami bytowymi i wewnętrznymi.”

Rabin SCHEUR ZALMAN z Liadi, założyciel żydowskiego ruchu polityczno-religijnego CHABAD, był bezpośrednim potomkiem, po linii ojca, praskiego MAHARAL’a.

Źródło: „Maharal z Pragi” – informacje internetowe

źródło: www.radiocristiandad.wordpress.com

Zaleca się także przeczytanie materiałów widniejących pod poniższymi linkami:

Żyd Ratzinger-Tauber i jego judeomasońskie nauczanie !

Niewielu zdaje sobie sprawę z niezwykłych herezji Soboru Watykańskiego II oraz z jeszcze większych herezji papieża Benedykta XVI.

Przypomnijmy, że Ratzinger to potomek żydowskiego rodu Tauber i praskiego rabina YEHUDA LOEW (LEIB) ben BEZAZEL (znany jako MAHARAL z Pragi, 1512-1609).

http://wolna-polska.pl/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-i-judaizm-czyli-apokalipsa/benedykt-xvi-zyd-ratzinger-tauber-peintner-i-judaizm-czyli-apokalipsa

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/09/zydowski-rodowod-ratzingera/

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/09/ratzinger-zyd-wedlug-religijnego-prawa-zydowskiego/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kim-jest-naprawde-ratzinger-tauber-przypomnienie-2016-01

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://traditio.com/comment/com1812.htm

29.11.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *