Strona główna > NWO > Były pracownik NASA: miliard ludzi na Ziemi to zbyt dużo

Były pracownik NASA: miliard ludzi na Ziemi to zbyt dużo

Intencją zachodnich, satanistycznych pseudo-elit jest przedstawianie nam ich  ludobójczych zamysłów i planów jako obiektywnej rzeczywistości i za 10 lat, powiedzą nam znowu o liczbie 100 milionów ludzi, którym „wolno żyć”. Ponieważ Zachód nie zamierza zmniejszyć swojej konsumpcji to pozostaje mu tylko zagłodzenie i eksterminacja pozostałych. (Red. strony int.  ДЗВОН)

Były pracownik NASA: Ziemia nie podoła utrzymać ponad 500 milionów ludzi prowadzących zachodni styl życia.

a

http://www.greatdreams.com/food/food-depopulation.html
http://www.greatdreams.com/food/food-depopulation.html

Były klimatolog Divane Cecil, niedawno biorący udział w audycji radiowej  (żyda) Sharona Kleina, powiedział, że Ziemia nie podoła utrzymaniu liczbie ludzi większej niż 500 milionów, żyjących „po zachodniemu”. Podkreślił także, że kontrola liczby populacji i kontrola nad zasobami wody słodkiej jest „największą globalną koniecznością”. Doktor Cecil, w przeszłości pracujący jako naukowiec i w NASA i w Narodowym Centrum Zarządzania Zjawiskami Morskimi i Atmosferycznymi, obecnie pracuje w Narodowym Centrum Ostrzegania Klimatycznego miasta Ashville w stanie Północna Karolina. Doktor Cecil, specjalista-klimatolog, chociaż przyznaje, że wpływu człowieka na klimat do tej pory nie udowodniono, to jednak uważa, że takie postępowanie wymagane jest przez roztropność mówiącą, że „Ziemia może w pełni zaspokoić potrzeby 500 milionów ludzi, żyjących według „zachodnich standardów konsumpcji””. Cecil powiedział prowadzącej audycję radiową, że: „Możemy wystarczająco dokładnie prognozować pogodę na 10 dni naprzód, prognozy pogody na okresy od 2 do 20 lat są o wiele mniej dokładne. Prognozowanie zmian pogodowych i klimatycznych jest niezwykle ważne dla rolnictwa, wzrostu i migracji populacji, ochrony zdrowia i jakości życia”. Doktor Cecil zatrzymał się jeszcze nad zmianami klimatycznymi na Marsie w przeszłości. Według niego, marsochód „Curiosity” odkrył bazaltowe skały „z wysoką zawartością wody co świadczy o tym, że w przeszłości te skały były częścią dna morskiego. Na Marsie znaleziono dowody erozji wodnej i polarnych czap lodowych z dalekiej przeszłości”.

a

Wspomniane wyżej zmiany klimatyczne nie są związane z działalnością człowieka, chyba że z działalnością „kosmitów”. Jak by to nie było to na Czerwonej Planecie nie ma fabryk emitujących dwutlenek węgla do atmosfery. Inny były pracownik NASA, James Lovelock przyłączył się do „ekofaszystów”, Paula Ehrlicha i Hansena w celu wspólnego wzywania do redukcji liczby populacji dla dobra Ziemi. Piszą oni: „Problemy z ludnością Ziemi trzeba rozwiązywać szybko, bez zwłoki, trzeba podnieść poziom edukacji i rozszerzyć prawa i możliwości kobiet, także w sferze zatrudnienia, w sferze prawa, w sferze prawa własności i dziedziczenia, zwrócić uwagę na zdrowie dzieci i osób starszych. Nowoczesne metody antykoncepcji powinny być dostępne dla wszystkich”.

Lamentując nad tym, że „finansowanie kontroli urodzeń w okresie pomiędzy rokiem 1995 a rokiem 2008 spadło o 30%, co stało się nie tylko z powodu nacisku ustawodawczego organizacji religijnych”, autorzy mówią o tym, że „edukacja i planowanie są ważne dla formowania zrównoważonej liczby populacji planety i dla trybu życia”.

Zakończenie ich przesłania brzmi następująco: „W warunkach absolutnie bezprecedensowej, nadzwyczajnej sytuacji, społeczeństwo nie ma innego wyboru jak podjęcie natychmiastowych i drastycznych środków dla zapobieżenia upadku cywilizacji. Albo zmienimy taktykę i zbudujemy całkowicie nowy typ globalnego społeczeństwa albo zmiany wymkną się spod kontroli”.

Źródło: http://3rm.info/30153-milliard-slishkom-mnogo-byvshiy-sotrudnik-nasa-zemlya-ne-smozhet-soderzhat-bolshe-pyatisot-millionov-lyudey-zhivuschih-zapadnym-obrazom-zhizni.html

Tłum. RX

2 thoughts on “Były pracownik NASA: miliard ludzi na Ziemi to zbyt dużo

  1. Dla czego ci same pseudo-naukowci nie pokazuja na wlasnym przykladzie samozaglady samych siebie.To,znaczy rzucaja hasla dla kogos/a moze znajda sie glupi jeszcze??/?Czy mozna wiedziec konkretnie do kogo ‚”oni” kieruja ten apel?Czy to ich'”gadka” poprostu skutek infantylnosci umyslu moze?Albo cos u nich „nie tak” i maja ‚nie wymieszane’w glowie?Dla nas chrzestijan sa oczewiste biblijny zasady,ktorych nikt nie wprawie zaniechac- iz PLODCIE SIE i RAZMNOZAJTES/1ks.Mojzesz.,Rodzaje/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *