Strona główna > NWO > Były pracownik NASA: miliard ludzi na Ziemi to zbyt dużo

Były pracownik NASA: miliard ludzi na Ziemi to zbyt dużo

Intencją zachodnich, satanistycznych pseudo-elit jest przedstawianie nam ich  ludobójczych zamysłów i planów jako obiektywnej rzeczywistości i za 10 lat, powiedzą nam znowu o liczbie 100 milionów ludzi, którym „wolno żyć”. Ponieważ Zachód nie zamierza zmniejszyć swojej konsumpcji to pozostaje mu tylko zagłodzenie i eksterminacja pozostałych. (Red. strony int.  ДЗВОН)

Były pracownik NASA: Ziemia nie podoła utrzymać ponad 500 milionów ludzi prowadzących zachodni styl życia.

a

http://www.greatdreams.com/food/food-depopulation.html
http://www.greatdreams.com/food/food-depopulation.html

Były klimatolog Divane Cecil, niedawno biorący udział w audycji radiowej  (żyda) Sharona Kleina, powiedział, że Ziemia nie podoła utrzymaniu liczbie ludzi większej niż 500 milionów, żyjących „po zachodniemu”. Podkreślił także, że kontrola liczby populacji i kontrola nad zasobami wody słodkiej jest „największą globalną koniecznością”. Doktor Cecil, w przeszłości pracujący jako naukowiec i w NASA i w Narodowym Centrum Zarządzania Zjawiskami Morskimi i Atmosferycznymi, obecnie pracuje w Narodowym Centrum Ostrzegania Klimatycznego miasta Ashville w stanie Północna Karolina. Doktor Cecil, specjalista-klimatolog, chociaż przyznaje, że wpływu człowieka na klimat do tej pory nie udowodniono, to jednak uważa, że takie postępowanie wymagane jest przez roztropność mówiącą, że „Ziemia może w pełni zaspokoić potrzeby 500 milionów ludzi, żyjących według „zachodnich standardów konsumpcji””. Cecil powiedział prowadzącej audycję radiową, że: „Możemy wystarczająco dokładnie prognozować pogodę na 10 dni naprzód, prognozy pogody na okresy od 2 do 20 lat są o wiele mniej dokładne. Prognozowanie zmian pogodowych i klimatycznych jest niezwykle ważne dla rolnictwa, wzrostu i migracji populacji, ochrony zdrowia i jakości życia”. Doktor Cecil zatrzymał się jeszcze nad zmianami klimatycznymi na Marsie w przeszłości. Według niego, marsochód „Curiosity” odkrył bazaltowe skały „z wysoką zawartością wody co świadczy o tym, że w przeszłości te skały były częścią dna morskiego. Na Marsie znaleziono dowody erozji wodnej i polarnych czap lodowych z dalekiej przeszłości”.

a

Wspomniane wyżej zmiany klimatyczne nie są związane z działalnością człowieka, chyba że z działalnością „kosmitów”. Jak by to nie było to na Czerwonej Planecie nie ma fabryk emitujących dwutlenek węgla do atmosfery. Inny były pracownik NASA, James Lovelock przyłączył się do „ekofaszystów”, Paula Ehrlicha i Hansena w celu wspólnego wzywania do redukcji liczby populacji dla dobra Ziemi. Piszą oni: „Problemy z ludnością Ziemi trzeba rozwiązywać szybko, bez zwłoki, trzeba podnieść poziom edukacji i rozszerzyć prawa i możliwości kobiet, także w sferze zatrudnienia, w sferze prawa, w sferze prawa własności i dziedziczenia, zwrócić uwagę na zdrowie dzieci i osób starszych. Nowoczesne metody antykoncepcji powinny być dostępne dla wszystkich”.

Lamentując nad tym, że „finansowanie kontroli urodzeń w okresie pomiędzy rokiem 1995 a rokiem 2008 spadło o 30%, co stało się nie tylko z powodu nacisku ustawodawczego organizacji religijnych”, autorzy mówią o tym, że „edukacja i planowanie są ważne dla formowania zrównoważonej liczby populacji planety i dla trybu życia”.

Zakończenie ich przesłania brzmi następująco: „W warunkach absolutnie bezprecedensowej, nadzwyczajnej sytuacji, społeczeństwo nie ma innego wyboru jak podjęcie natychmiastowych i drastycznych środków dla zapobieżenia upadku cywilizacji. Albo zmienimy taktykę i zbudujemy całkowicie nowy typ globalnego społeczeństwa albo zmiany wymkną się spod kontroli”.

Źródło: http://3rm.info/30153-milliard-slishkom-mnogo-byvshiy-sotrudnik-nasa-zemlya-ne-smozhet-soderzhat-bolshe-pyatisot-millionov-lyudey-zhivuschih-zapadnym-obrazom-zhizni.html

Tłum. RX

2 thoughts on “Były pracownik NASA: miliard ludzi na Ziemi to zbyt dużo

  1. Gdy bylam chora na grype zolodkowa zwrocilam na to uwage, ze pmimo ze prawie nic nie jadlam prawie nic nie schudlam, bo taki mialam zapas tluszczu, ale przynajmniej skurczyl mi sie zoladek i taki staram sie utrzymac do dzisiajnie obrzerajac sie juz nigdy.
    Dlatego dzisiaj nie czuje tez nigdy glodu, ktory wtedy czulam niemal zawsze, pomimo ze wciaz cos jadlam. Niedouwierzenia jest to, jak malo pokarmu potrzebuje czlowiek tak naprawde.Teraz spozywam tylko 1/4 tego co kiedys.Czuje sie taka lekka i o wiele zdrowsza i nawet jakbym odmlodniala. Jak sie nad tym zastanowie, to ta dzienna porcja, ktora sama spozywalam kiedys mozna by bylo wykarmic cala wielodzietna rodzine.I TO JEST NASZ PRAWDZIWY PROBLEM A NIE ZADNE PRZELUDNIENIE KTORE NAM WCISKAJA!!!
    Gdyby tak wlasnie postapil kazdy z 7 mld.ludzi, to okazaloby sie, ze wszystkie zywnosciowe firmy zrobily plajte. Dlatego dla nich lepiej jest nas wytruc jak szczury, czy robactwo poprzez spryskiwania z samolotow, czy szczepionki i jeszcze na tym zarobic, jak zbankrutowac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.