Strona główna > Bez kategorii > Była minister spraw zagranicznych Izraela przyznała się do popełniania morderstw

Była minister spraw zagranicznych Izraela przyznała się do popełniania morderstw

Za: http://radtrap.wordpress.com/2013/02/04/byla-minister-spraw-zagranicznych-izraela-przyznala-sie-do-popelniania-morderstw/#more-10869

Data publikacji: 4.02.2013

Tzipi Livni Press Conference Ahead Of The Israeli Election

Mathaba.net, tłumaczenie: anonim (09.12.12)

Była minister spraw zagranicznych syjonistycznego państwa Izrael przyznała się do mordowania intelektualistów na terenie Europy, operując pod ochroną MOSSAD-u dla którego pracowała. Przyznała się także do bycia prostytutką, filmowania siebie i klientów podczas aktów seksualnych aby później ich szantażować, manipulować, zdobywać tajemnice państwowe i zmuszać do współpracy. “Zrobiłabym to jeszcze raz…”

Tzipi Livni, była minister spraw zagranicznych Izraela, wyjawia że pracując jako agentka MOSSAD-u uprawiała seks z kilkoma arabskimi osobistościami “w celu wciągnięcia ich w skandaliczną sytuację i zdobycia tajemnic państwowych oraz politycznych ustępstw na korzyść Izraela”. Przyznała się nawet do morderstw na terenie Europy, gdzie ofiarami byli arabscy intelektualiści. Dodała że MOSSAD był zmuszony do takich interwencji (czytaj: morderstw) w imię bezpieczeństwa.

 

W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego “The Times”, w obecności prasy izraelskiej i arabskiej, Pani Livni stwierdziła że “nie widzi nic złego” w używaniu seksu i mordowaniu dla dobra Izraela. Powiedziała że jest dumna ze swoich osiągnięć i nie zawahałaby sie uczynić tego ponownie dla Izraela. Wyznania Tzipi Livni stają sie dobrą ilustracją (i potwierdzeniem) niedawnej wypowiedzi wysokiej osobistości religijnej Chachana Israeli Ari Shaphota, który rozgrzesza Żydów za podobne zachowanie i ogłasza “seks z wrogiem w zamian za ważne informacje” dozwolonym, twierdząc że “żydowska religia na to zezwala.”

Tzipi Livni pracowała na kilku wysokich stanowiskach. Była na czele partii Likud ale później dołączyła do Ariela Sharona tworzącego partię Kadima. Była ministrem spraw zagranicznych w rządzie Olmerta i jest współ odpowiedzialna za atak na Liban (2006) i na Gazę (2008).

Po upadku gabinetu Olmerta, partia Kadima pokonała Likud zdobywając parlamentarną większość w wyborach 2009, ale nie była w stanie stworzyć gabinetu, który ostatecznie dostał sie w ręce Netanyahu. Wcześniej Pani Livni była oficerem MOSSAD-u przeczesującym stolice europejskich państw w poszukiwaniu palestyńskich i arabskich ofiar. Tzipi Livni może wkrótce stanąć na czele nowej partii I wystartować w wyborach. Może nawet stanąć na czele następnego rządu Izraela. a z pewnością będzie kontynuować jego politykę ekspansji i wojen – jak podczas poprzedniej kadencji.

Żaden kraj europejski, w którym jej morderstwa miały miejsce, nie wydał nakazu aresztowania. Nikt nie zadaje dodatkowych pytań. Nie ma też żadnych deklaracji wszczęcia śledztwa w tej sprawie.

To pokazuje jak ścisła jest syjonistyczna kontrola rządów Europy i ich organów państwowych. Większość firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na europejskich lotniskach jest izraelska, tak jak i firmy trenujące antyterrorystyczne oddziały policji. To pozwala MOSSAD-owi przeprowadzać z łatwością operacje spod znaku fałszywej flagi (“False Flag”) .

———————————————————————

Komentarz tłumaczącego

Po raz pierwszy jesteśmy świadkami otwartego (i pełnego dumy) przyznania się jednej z ważnych postaci na politycznej scenie do popełniania aktów moralnie i prawnie uznanych za odrażające i nikczemne. W normalnej sytuacji osoba przyznająca się straciłaby szansę na karierę w przyszłości, a przyznanie się do morderstw spowodowałoby natychmiastowe dochodzenie i (jeśli fakty się zgadzają z wynikami dochodzenia) aresztowanie i skazanie tej osoby. Nic takiego nie stanie się w tym przypadku, udowadniając w jak moralnie chorej rzeczywistości żyjemy.

Pewnie niektóre osoby zadają sobie pytanie jak możliwym jest doprowadzenie sie do tak moralnie wypaczonej skali wartościowania jak ta reprezentowana przez Panią Livni. Tym osobom sugeruję przeczytanie “Greenbaum Speech” (“Prelekcja o Greenbaumie”) wygłoszonej przez sławnego psychologa D.C. Hammonda – to może być pomocne w zrozumieniu:

http://radtrap.wordpress.com/2013/01/09/prelekcja-o-greenbaumie-program-kontroli-umyslu/#more-10830

Warto przeczytać!

Także na naszej stronie istnieje historia polskiego emigranta, który o mały włos a zostałby zamordowany tak jak ofiary Pani Livni. Nie, nie przez Panią Livni ale przez jej polską odpowiedniczkę! Pytanie jest: “Czy naprawdę polską?”…… Obie panie są w tym samym wieku, Pani Livni wygląda bardziej słowiansko niż jej polski odpowiednik…..hmm,….czyżby się znały z tego samego obozu treningowego?…… Proszę osadźcie sami:

http://radtrap.wordpress.com/2013/01/27/sprawa-sudy/#more-10841

_______________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Izrael: nienawiść w nowym programie edukacji

RPA: próby uzyskania nakazu aresztowania Tzipi Livni

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.