Strona główna > Świat > Butem po twarzy. Fałszywy ślad historyczny bałamuci mózg i niszczy życie

Butem po twarzy. Fałszywy ślad historyczny bałamuci mózg i niszczy życie

„Kto kontroluje ilość pieniądza w kraju, jest absolutnym władcą całego przemysłu i handlu, a kiedy zrozumiecie jak łatwo jest kontrolować cały system, tak czy inaczej, kilku potężnym ludziom na szczycie, nie trzeba będzie wam mówić skąd bierze się inflacja I depresja.” – James A Garfield, 20 prezydent, 2 tygodnie przed egzekucją w 1881 roku.

a

Taki jest fakt, którego nie potrafimy zrozumieć.

Jedna strona, jeden twór, jedna organizacja finansuje OBIE strony wszystkich wojen.

Nieumiejętność zrozumienia tej całkowitej prawdy zredukowała ludzkie życie nie do pojęcia. Na początek, kosztowało to miliony ludzkich ofiar w XX i XXI wieku w formie wojen cynicznie wywołanych, w celu przykrycia olbrzymich rabunków dokonywanych na innych krajach. I każdy z nich zmanipulowany do istnienia, nie w celach geopolitycznych czy filozoficznych, ale dla grabieży, jasno i wyraźnie. Wszystko dokonane pod jakąś patriotyczną flagą, I wszystko dokonane przez tę samą bandę, kontrolerów pieniądza spod pewnego znaku, których imienia nie wolno wspominać w towarzystwie nazywanym przez nich uprzejmym.

Sposobem na dostrzeżenie wizerunku tej centralnie kontrolowanej ośmiornicy finansowej, prześlizgującej się przez historię przy pomocy łapówek wręczanych na zapleczu i tajnych egzekucji, jest poznanie podstawy programowej zawartej w pracach Eustace’a Mullinsa i Archibalda Maule Ramsaya, zredagowania i rozłożenia jej jako schematu:

1645: portugalscy bankierzy żydowscy w Holandii – Solomon de Medina i Fernando Carvajal, potajemnie sfinansowali Olivera Cromwella by pozwolił na powrót Żydów do Anglii, skąd ich wypędzono – rekiny pożyczkowe działające przez prawie 400 lat. Ten dramat prowadzi do zabójstwa króla, zdeprawowania Irlandii i przejęcia przez Żydów brytyjskiego skarbu, co jest przyczyną tego, że londyńskie city jest ośrodkiem władzy we współczesnym świecie.

1791: wielkie wyzwolenie: pokój, wolność, braterstwo. Zorganizowane było potajemnie przez żydowskich bankierów w brytyjskim wywiadzie, Francuzi obalili skorumpowanego króla paląc kościoły i mordując się wzajemnie na ulicach, podczas gdy potężna dynastia Rotszyldów przedstawiała jedną krwiożerczą marionetkę po drugiej i zupełnie wymazała bohaterską historię Galów, którzy z Francji zrobili cesarstwo. Dzisiejsza Francja ma żydowskiego prezydenta, który podobno pracuje dla CIA.

"Deklaracja praw człowieka i obywatela" z 1789 r.
„Deklaracja praw człowieka i obywatela” z 1789 r. z dość wymowną symboliką.

1917: transport koleją Żydów z Brooklynu mających ze sobą 40 mln USD w złotych monetach, podążał przez Europę i skończył się zajęciem 363 z 388 miejsc w nowym bolszewickim zgromadzeniu, kiedy ci humanitarni rewolucjoniści pocięli cara wraz z rodziną na kawałki i spalili je. Może ktoś nie zauważył, ale tacy są ludzie odpowiedzialni dzisiaj za Stany Zjednoczone.

1945: Hitlerowi w dążeniu do władzy asystowały szlachetne amerykańskie interesy, wśród potomków których znaleźli się przyszli amerykańscy prezydenci. Wszystko to było częścią dalekowzrocznego planu wywołania drugiej niemieckiej wojny, ale co więcej, było to idealnym przykładem tego jak międzynarodowa machina bankowa finansowała obie strony tego samego konfliktu, z oczywistego powodu zarabiania pieniędzy na broni, uzbrojeniu i innych urokach wojny.

1967: Nelson Rockefeller uśmiecha się w Moskwie dostarczając równocześnie ciężarówki dla ZSRR, który przesyłał je do Północnego Wietnamu, gdzie używano je do zabijania amerykańskich żołnierzy.

2010: al.-Kaida pokazuje się jako wytypowany wróg na całym świecie. Wymyślona przez Zbigniewa Brzezińskiego po rekrutowaniu Mudżahadinów do wyparcia Rosjan z Afganistanu, wykreowana grupa terrorystyczna była listą, bazą danych arabskich łotrów, których można było kupić i wykorzystać jako podwójnych agentów. Choć to cyniczna fikcja, tę ‚bazę’ obwiniano za atak 11 IX, i wykorzystano dla uzasadniania wojen na całym świecie. Było to wykreowanie ‚idealnego wroga’, takiego który nigdy nie może być schwytany, gdyż faktycznie nigdy nie istniał, chyba że jako wydział żydowskich agencji wywiadu.

a

Do tej listy można dodać wiele innych wpisów o najistotniejszym znaczeniu, ale dla celów zrozumienia i wykorzystania ich w przyszłości, ten wzorzec, ten program, powinien być wykorzystany do zilustrowania i weryfikacji tajnego wzoru politycznego, który dominował nad światem od epoki Oświecenia, czasów Szekspira, przez okres prawie 400 lat.

Te inne wpisy mogą być następujące:

1815: przejęcie brytyjskiej wymiany walut przez Nathana Rotszylda po bitwie pod Waterloo, w której Napoleon z Francji został pokonany przez Wellingtona z Brytanii, a Rotszyld powiększył swoją fortunę przez współczynnik 5000 przeinaczając wynik tej bitwy. Założyciel tej dynastii Rotszyldów, która kontroluje świat od 200 lat, powstałej kiedy ojciec Nathana zabił 25-letniego Williama księcia Hesji i ukradł jego fortunę.

1847: podczas wesela w Londynie, brytyjski premier żydowski Benjamin Disraeli, wynalazca określenia syjonizm, powiedział Jamesowi i Lionelowi Rotszyldom, że USA będzie podzielona na dwie części: północną dla Jamesa i południową dla Lionela. W następnym roku (1848) miała miejsce Światowa Rewolucja Żydowska, kiedy rewolucje miały miejsce w każdym kraju na świecie, a organizacja później znana jako B’nai Brith objęła swoimi finansowymi mackami dosłownie każdy zakątek świata. Był to rok kiedy Marks napisał Manifest Komunistyczny.

1913: niemiecki bankier żydowski Paul Warburg wymusił Akt Federalnej Rezerwy i podatek dochodowy przez opłacenie Kongresu, i I wojna światowa, w końcu mając wystarczające fundusze na produkcję broni, stworzyła erę w której trwała i ciągła wojna byłaby koniecznością finansową by po prostu opłacać stworzone przez nią armie.

1932: Hitler nie miał funduszy by poważnie przygotować się do wojny, do czasu kiedy wysłał do Londynu swojego żydowskiego prawnika by uzyskać pomoc od przemysłowców amerykańskich w celu utworzenia nazistowskiej machiny wojennej. Wkrótce potem Ameryka zadeklarowała bankructwo, którego nigdy nie rozwiązała, oraz skonfiskowała całe krajowe złoto.

Nawet dzisiaj, kiedy high tech sadyści wykorzystują wojny pogodowe w celu destabilizacji państw i gnębienia społeczeństw do wdzięcznego posłuszeństwa, widzimy we wzorze świata, że przed naszymi oczami tworzy się podstawowe kłamstwo, które popełniano na społeczeństwie przez ostatnie cztery stulecia, że to kraje które walczą ze sobą, podczas gdy faktycznie to sprytni bankierzy ustanawiający instytucje i manipulujący sytuacjami by wydawało się, że te kraje musiały walczyć ze sobą, kiedy faktycznie jedyną przyczyną tych wojen było robienie pieniędzy, zwykle przez grabież.

Więc kiedy słyszę ludzi rozmawiających o republikanach i demokratach, tym albo tamtym celebrycie, to odcinam się od tego, bo wiem co się naprawdę dzieje na innym szczeblu. Nie pomoże nam rozumienie parlamentarnego nonsensu realizującego pewne zadania, tak długo jak nie wiemy jakie są oryginalne rozkazy bankierów dla polityków. Rozumienie tego co uchodzi za wiadomości polityczne w głównych mediach (w każdej erze) gwarantuje to, że nie rozumiemy prawdziwych sił podczas gry.

Testament tłumionej historii przedstawianej przez Mullinsa, Ramsaya i innych zapomnianych męczenników sprawy prawdy, wyraźnie pokazuje ogólny plan, który przetrwał i rozwijał się na przestrzeni dziejów. Ta dominująca siła głęboko zubożyła nasze życie przez dyscyplinę i hipokryzję, nie mówiąc o uwalnianiu najgorszych plag znanych człowiekowi i zabijanie ludzi dla rozrywki tylko dlatego, że oni lubią krew.

I co najważniejsze, teraz nadszedł czas jasnego zidentyfikowania tego potencjalnie śmiertelnego wpływu na społeczność świata, bo nie zrobienie tego gwarantuje, że nie rozwiąże się żadnego ważnego problemu, gdyż ich podstawowe siły motywacyjne pozostaną bez dyskusji. Jest niemożliwe by naprawdę coś wiedzieć w tych warunkach. I to jest gdzie obecnie jest społeczeństwo – w permanentnej ciemności.

I na koniec, badając ludzką naturę, pamiętajmy że nasze tradycje pochodzą od nasienia Abrahama, słynnego bankiera, który sprzedał żonę faraonowi i rozpoczął tradycję sabotażu innych krajów poprzez podstęp, który czcił bardziej więzy krwi niż uczciwość, i słuszne morderstwo bardziej niż współczucie, które udawali że głoszą.

Jeśli chcemy w przyszłości cieszyć się osobistą wolnością, to zrozumienie charakteru buta na naszych twarzach jest najważniejsze.

John Kaminski

Źródło: http://www.johnkaminski.info/pages/the_next_chapter/print/the_boot_that_stamps_on_your_face.htm

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 4 =