Strona główna > Zdrowie > Burzyński – rak to poważny biznes

Burzyński – rak to poważny biznes

Stanislaw Rajmund Burzyński (ur. 23.01.1943 w Lublinie), biochemik i doktor medycyny. Założyciel i prezes Burzynski Research Institute Inc. w Houston i Stafford, Teksas. Od grudnia 1976 roku aplikował peptydy i ich metabolity, które nazywa antyneoplastonami, w leczeniu raka mózgu. http://en.wikipedia.org/wiki/Stanislaw_Burzynski

W swojej klinice w Houston, Teksas, dr Stanislaw Burzyński, w ciągu ostatnich 30 lat, wyleczył setki pacjentów z nowotworem mózgu. Zarówno stan Teksas, jeden raz, jak i rząd federalny, dwa razy, próbowali skazać go za wszelkie zło, z kilkorgiem jego wdzięcznych pacjentów jako świadkami zeznającymi, że lekarz wyleczył ich z raka, wcześniej uważanego za nieuleczalny.

a

Dlaczego rząd stara się zamknąć lekarza, który wyleczył setki pacjentów chorych na raka, z których wielu jest nadal w okresie remisji, 10 lat po zabiegu?

Reżyser tego filmu, Eric Merola, podejrzewa, że jeśli jego terapia “antyneoplastonami” uzyska licencję na stosowanie do użytku publicznego, pozwoli to jednemu naukowcowi (dr Burzyńskiemu) na posiadanie licencji na produkcję i sprzedaż tych leków na otwartym rynku, ‘zanim staną się powszechne’, pozostawi Big Pharmę poza grą i pozbawi ją zysków z jedynego i najskuteczniejszego, ukierunkowanego na geny, leczenia nowotworu.

Ponieważ stan Teksas znowu oskarża dr Burzyńskiego, ostatnio nagrany film dokumentalny o jego pracy, licznych zwycięstwach, zarówno z pacjentami, jak i stanem Teksas i władzami federalnymi – film, który jest tak irytujący jak inspirujący – jest dostępny dla opinii publicznej. Proszę dzielić się tym filmem i dokładnie przeczytać poniższe oświadczenie reżysera filmu.

===

O filmie.

Od Erica Mercoli, reżysera ‘Filmu o Burzyńskim: Nowotwór to poważny biznes’

Texas Medical Board po raz kolejny próbuje zamknąć klinikę Burzyńskiego. W styczniu 2012 r. ponownie stanie przed sądem. Uruchomimy nową akcję bombardowania biura gubernatora Ricka Perry’ego, listami, mailami, faksami, telefonami i DVD, aby powstrzymać ten proces. Proszę czekać, zorganizujemy całą akcję, aby spróbować pomóc walczyć z tym absurdem.

Częścią tej akcji będzie zasypanie biur naszych senatorów i kongresmenów prośbami o zorganizowanie nowego przesłuchania, żeby zmusić FDA do zatwierdzenia antyneoplastonów, w oparciu o zakończony II etap badań klinicznych FDA. Prawie wszystkie leki nowotworowe [zwłaszcza na nowotwór mózgu] aprobowane w ostatniej dekadzie otrzymały tę aprobatę tylko po zakończeniu II etapu badań klinicznych. Co gorsze, prawie wszystkie te leki zostały zatwierdzone po zakończeniu II etapu, bez uratowania jednego życia. Burzyński i antyneoplastony uratowały setki ludzi w II etapie FDA badań klinicznych, w tym życie dzieci chorych na raka mózgu, które nie tylko żyją przez ponad 10 lat, ale są pierwszymi pacjentami w historii medycyny, wyleczonymi z nowotworu tego typu. […]
===

O filmie

Film o Burzynskim to historia lekarza i biochemika z tytułem doktora, który wygrał największą, i być może najbardziej pokrętną i intrygującą sądową bitwę z FDA, w amerykańskiej historii.

 W latach 1970, dr Burzyński dokonał wspaniałego odkrycia, które na zawsze zagroziło zmianą w leczeniu raka. Jego nie-toksyczny, skierowany na gen lek, mógł uratować miliony osób w ciągu ostatnich 20 lat, gdyby jego odkrycie nie było tłumione sądownie przez amerykański rząd, gdyż jego terapia, zwana antyneoplastonami, wykazywała skuteczną pomoc w leczeniu najbardziej ‘nieuleczalnych’ form nowotworu.

Ten film zabierze cię w zdradziecką, 14-letnią podróż, jaką dr Burzyński i jego pacjenci musieli odbyć, by ostatecznie uzyskać zgodę FDA na badania kliniczne antyneoplastonów.

Jego historia jest kolejnym świadectwem na to, że fakt może być o wiele dziwniejszy od fikcji, jak film ujawnia potężne, pozbawione skrupułów siły, które działają w celu utrzymania status quo w branży medycznej i przemyśle farmaceutycznym za wszelką cenę, łącznie z ceną życia milionów ludzi.

Dr Burzyński mieszka i pracuje w Houston, Teksas. Udało mu się początkowo produkować i aplikować swoje odkrycie bez zgody FDA w latach 1977-1995, gdyż wtedy Teksas nie wymagał przestrzegania przez teksańskich lekarzy federalnego prawa. Od tego czasu przepisy uległy zmianie.

Jak ze wszystkim co zmienia dzisiejsze paradygmaty, umiejętności Burzyńskiego w skutecznym leczeniu śmiertelnego nowotworu z taką konsekwencją, zaskoczyły całą branżę. Ale ten fakt spowodował, że Texas Medical Board zorganizował liczne śledztwa, które nieustannie zabierały dr Burzyńskiego tak wysoko, jak Stanowy Sąd Najwyższy, w swojej nieudanej próbie zmuszenia go do zatrzymania jego praktyki.

W podobny sposób, FDA zaangażowała się w cztery federalne jury, trwające ponad 10 lat, próbując oskarżyć dr Burzyńskiego, z których wszystkie zakończyły się bez stwierdzenia jego winy. W końcu dr Burzyńskiego oskarżono w piątym jury w 1995 roku, w wyniku czego dwa procesy i dwa zestawy jurorów orzekły, że był niewinny. Gdyby go skazano, dr Burzyński skazany byłby maksymalnie na 290 lat więzienia federalnego i $18,5 mln grzywny.

Jednak to, co ujawniono w kilka lat po uniewinnieniu dr Burzyńskiego, pomaga uzyskać bardziej spójny obraz prawdziwej motywacji rządu USA, bezwzględnego prześladowania dr Stanisława Burzyńskiego.

Uwaga: Jeśli jego terapia “antyneoplastonami” otrzyma licencję na stosowanie do użytku publicznego, zezwoli jednemu naukowcowi (dr Burzyńskiemu) na posiadanie licencji na produkcję i sprzedaż tych leków na otwartym rynku, ‘zanim staną się powszechne’, pozostawi Big Pharmę poza grą i pozbawi ją zysków z jedynego i najskuteczniejszego, opartego na genach, leczenia nowotworu.

Film: www.burzynskimovie.com

Klinika: http://www.burzynskiclinic.com/burzynski-clinic.html

[kontakt w górnym pasku po prawej – można po polsku]

ForbiddenKnowledgeTV

Alexandra Bruce

Tłum. z j. ang. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.