Strona główna > Świat > Burzliwa przeszłość Merkel

Burzliwa przeszłość Merkel

Do sieci wrzucono kompromitujące materiały na Merkel, na których widać jak w swoim czasie kleiła się do nazistów.

aaa

Niemiecka grupa Anonymous opublikowała serię fotografii zapewniając, że są one potwierdzeniem tego, że kanclerzyca Merkel brała udział w zebraniach grupy neo-nazistowskiej.

Podpis towarzyszący fotografiom brzmi: „Na początku FDJ (socjalistka?), później szpieg Berlina Wschodniego, następnie pałętająca się ze skinhead’ami a teraz kanclerz Niemiec. Oto kariera pani Merkel!”

Fotografie z 1993 roku przedstawiają neo-nazistowskie centrum młodzieżowe Elbterassen w Magdeburgu. Pojawiło się także oficjalne wyjaśnienie ze strony rządu: Merkel „pracowała w tym miejscu ażeby odciągać młodzież od idei neo-nazistowskich i wciągnąć ją w inne programy demokratyczne i walki z faszyzmem”.

Tym nie mniej jej wizyta miała miejsce kilka miesięcy po zabójstwie (przez faszystów, także z tej grupy) antyfaszysty Torstena, młodego człowieka pobitego na śmierć przy pomocy kijów bejsbolowych.

Komentarz do Colonel Cassad:

W mojej opinii to wylanie materiałów kompromitujących (które nie są zbyt świeże, a czytelnicy wskazują, że fotografie były już znane wcześniej i nikt nie zwracał na nie uwagi) jest dalszym ciągiem tych pomyj, które Amerykanie wylewali w ciągu ostatnich dni (także ze strony osób oficjalnych) w związku z jej stanowiskiem w sprawie dostaw broni na Ukrainę. Jakoś nie chce mi się wierzyć w przypadkowe zbiegi okoliczności jak to było dobrze widać na przykładzie „przypadkowego” skandalu ze Strauss-Kahnem.

Także nie jest przypadkowy i dzisiejsza wrzutka junty na temat bombardowania przez lotnictwo rosyjskie pozycji junty pod Debalcewo. USA potrzebują wojennego scenariusza i przygotowanie dla niego gruntu nie słabnie.

Colonel Cassad

Za: http://news-front.info/2015/02/09/burnoe-proshloe-bundeskanclera-colonel-cassad/

Data publikacji: 9.02.2015

Patrz także:

Żydokomunistyczne elity czyli czerwone Freie Deutsche Jugend na wczasach

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *