Strona główna > Polska > Burza w światowych mediach po oprawie Śląska

Burza w światowych mediach po oprawie Śląska

O kibicach Śląska Wrocław głośno jest na całym świecie. Wszystko za sprawą wielkiej oprawy, która dotyczyła problemu fali islamu, która konsekwentnie zalewa Europę. Oprawa została stworzona przez Stowarzyszenie Wielki Śląsk, a konkretnie grupę Ultras Silesia.

01-slask_wroclaw_lech_poznan_31_10_2015

„Gdy Europę zalewa zaraza islamska, stańmy w obronie chrześcijaństwa” – pod takim hasłem wrocławskiego środowisko kibicowskie wyraziło swój sprzeciw wobec inwazji islamskiej, która na różnych płaszczyznach rozprzestrzenia się w Europie.

W zagranicznych mediach jest głośno, ale oprawa nie budzi skandalu lecz zrozumienie. Kibice Śląska pokazali w dosadny sposób jak postać krzyżowca z mieczem na tle mapy Starego Kontynentu broni Europy przed napływem islamskich przybyszów. Łodzie imigrantów oznaczono nazwami: USS ISIS, USS Bin Laden i USS Hussein.

https://www.youtube.com/watch?v=Vs_ZiwzBn9I

Źródło: StadionowiOprawcy.net

Zdjęcia: Fot. Paweł Kot

Gazeta Wyborcza 

artykuł z 4 listopada 2015

„15 tys. zł. i zakaz organizacji wyjazdów dla kibiców na dwa mecze – to kara dla Śląska za wydarzenia podczas ostatniego ligowego meczu z Lechem Poznań. Kibole wrocławskiej drużyny kolejny już raz wywiesili transparenty z rasistowskimi treściami, wznosili obraźliwe okrzyki i odpalili race.”

http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wroclaw/1,123437,19137912,antyislamska-oprawa-na-meczu-slask-lech-media-w-europie-oburzone.html

Po raz kolejny Gazeta Wyborcza i lewicowe organizacje prześladują  kibiców stających w obronie narodowych wartości takich jak Bóg Honor Ojczyzna. Za nagonką na patriotów stoją olbrzymie pieniądze żydowskiego finansisty Georga Sorosa, szkolenia organów ścigania oraz fundusze na działalność lewicowych (anty-polskich) organizacji pochodzą z programu Obywatele Dla Demokracji, którego budżet wynosi 150 mln zł.

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *