Strona główna > Polska > Bunt rabina i mord rytualny na zwierzętach

Bunt rabina i mord rytualny na zwierzętach

mord rabin

Naczelny rabin (!!!) Polski Michael Schudrich grozi, że odejdzie ze stanowiska, jeśli utrzymany będzie zakaz uboju rytualnego bez ogłuszania – informuje Radio Zet. W piątek w sejmie odbyło się głosowanie za odrzuceniem projektu nowelizacji ustawy, która dopuszczała ubój rytualny bez ogłuszania. Wniosek o odrzucenie poparło 222 posłów, przeciw było 178, wstrzymało się 9 posłów. O odrzuceniu projektu przesądziły głosy posłów PiS, Ruchu Palikota, SLD i 38 z Platformy Obywatelskiej.W rozmowie z reporterem Radia Zet naczelny rabin (!!!) Polski Michael Schudrich nie ukrywa swojego rozgoryczenia piątkowym głosowaniem. Tłumaczy, że zakaz uboju uderza w społeczność żydowską i muzułmańską w Polsce. Wierzy, że uda się w ciągu najbliższych miesięcy znaleźć sposób na dopuszczenie takiego uboju w ramach potrzeb religijnych, ale jeśli nie, to nie wyobraża sobie dalszego pełnienia swojej funkcji.Schudrich jest naczelnym rabinem Polski od grudnia 2004 roku. Piątkowe głosowanie w sejmie określa jako najgorszy dzień w życiu diaspory żydowskiej w Polsce od lat 30. Tłumaczy, że decyzję podjęto na podstawie kłamstwa. Jego zdaniem ubój rytualny jest demonizowany w naszym kraju, podczas gdy w rzeczywistości wcale nie jest tak brutalny jak się go przedstawia.W sobotę do sejmowego głosowania odniósł się także minister rolnictwa Stanisław Kalemba, który uważa, że odrzucenie przez sejm projektu ustawy nie kończy sprawy uboju rytualnego. Jego zdaniem istnieje podstawa, by złożyć skargę w tej sprawie do Trybunału Konstytucyjnego i być może będzie taka droga rozważana.

Za: http: //gazetawarszawska.com/2013/07/14/straszne/

************************

Poniżej prezentujemy jak żydowski mord rytualny na zwierzętach wygląda w praktyce.  Materiały filmowe tylko dla widzów o mocnych nerwach. Po ich obejrzeniu nawet ci wszyscy, którzy do tej pory byli obojętni żydowskiemu barbarzyństwu i sadyzmowi, powinni dwa razy zastanowić się nad „koniecznością” wprowadzenia tych azjatyckich praktyk w Polsce. A303.

Kosher slaughter

http: //www.youtube.com/watch?v=OzaeHfh65hs

Kaparot with live chickens in Tel Aviv market

http: //www.youtube.com/watch?v=XQU49hdLmo4

Z uwagi, że pejsowaci w nocy nie śpią i za wszelką cenę utrudnić chcą dotarcie do prawdziwych treści jak i to, że artykuł wzbudza oczywiste kontrowensje w świecie bokobrodych i z naleśnikami na głowie filmy wymienione powyżej nagle stały się dostępne dla tylko zalogowanych na yewtube… ' Film może być nieodpowiedni dla niektórych użytkowników. ' Pozostawiam to bez komentarza. – Publicysta, obserwator.

Filmy o uboju rytualnym sugerujemy powielać, kopiować i udostępniać z polskimi napisami. Ludzie muszą mieć swobodny dostęp do poznania barbarzyńskich obyczajów narodu przebranego:

mord

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.