Strona główna > NWO > Bunt i nieuchronny upadek „żydowskiej rasy panów”

Bunt i nieuchronny upadek „żydowskiej rasy panów”

W przeszłości pisałem o różnorodności tego co eufemistycznie znane jest jako ‚elita rządząca’ albo ‚superklasa’. Zawsze wykazywałem, że ci ludzie nie są takim monolitem jak często się ich przedstawia. Mają konkurencyjne interesy, ale każdy z nich jest tak bogaty i potężny, że nie mają innego wyboru niż starać się działać razem.

a

Celem tych rożnych spotkań i think tanków takich jak Davos, Bilderberg, CFR [Rada Stos. Międz.] i Komisji Trójstronnej nie jest słuchanie rozkazów od takich jak Windsorowie i Rotszyldowie. Jest nim godzenie konkurencyjnych interesów i upewnienie się, że żaden z tych konfliktów nie wymknie się spod kontroli. Ci ludzie są zbyt bogaci i potężni by wykonywać czyjekolwiek rozkazy, ale muszą zawierać między sobą kompromisy, żeby uniknąć kosztownych otwartych wojen.

Powiedziawszy to, niekiedy są sytuacje, kiedy te różne interesowności są ze sobą zgodne, i jeśli tak jest, to rzadko przynosi to korzyści zwykłym ludziom jak wy i ja. Najbardziej oczywistymi tego przykładami są żydowski holokaust, 11 IX, geo-inżynieria i zmiany klimatyczne. Mniej oczywistym jest powstanie i nieuchronny upadek „żydowskiej rasy panów”.

Jak żydowska jest „elita rządząca” albo „superklasa”?

Kim są te 30 dziwnych rodzin, do których należy praktycznie wszystko warte posiadania na tej planecie? Kim są ci mniej więcej 6.000 sługusów, którzy podlizują się im i spełniają każdy ich kaprys? Ilu z nich jest Żydami oddanymi idei „żydowskiej dominacji świata”?

Te słynne 30 rodziny zasadniczo składają się z większości współczesnych i byłych europejskich monarchii zakorzenionych w „Czarnej arystokracji” weneckiego rodu Guelph, takich jak Windsorowie i Holenderska Dynastia Pomarańczy, ich żydowscy bankierzy i dozorcy, a mianowicie Rotszyldowie, Warburgowie, Schiffowie i Rockefellerowie. Można dyskutować, że – poprzez stulecia małżeństw z krewnymi – wszyscy mniej czy więcej są Żydami, ale to nie powstrzymuje niektórych członków – na przykład księcia Filipa – od bycia dość niesympatycznymi wobec Żydów.

Wydaje się, że – mimo ich przynajmniej częściowego dziedzictwa żydowskiego – postrzegają się wysoko ponad wszystkimi innymi, łącznie z Żydami, choć wielu z nich udaje specjalne przywiązanie, ponieważ Żydzi są tak przydatni w zniewalaniu i eksploatowaniu ludzkości. Ich psychopatyczny brak sumienia wobec nie-Żydów czyni ich idealnymi sługusami „elity rządzącej”. Mówię o żydowskich miliarderach takich jak Rupert Murdoch, Larry Page, Mark Zuckerberg i Michael Bloomberg, którzy wzbogacili się służąc interesom „elity rządzącej” przez przepychanie ich różnych programów „NWO”.

Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść

Przyczyną tego iż uważam że koniec żydowskiego miesiąca miodowego jest nieuchronny jest to, że w ostatnich latach stali się zbyt aroganccy. Prawdę mówiąc, spodziewam się spełnienia najgorszych koszmarów. Szczególnie w Ameryce, faworytyzm wobec Żydów stał się tak oburzający i śmieszny, że może tylko doprowadzić do buntu.

Problem z Żydami, zwłaszcza tymi typu syjonistycznego, jest taki, że oni przeszli samych siebie, są gorsi od nawet najostrzejszych przypadków klinicznej depresji maniakalnej, że stali się ciężarem dla naszej „elity rządzącej”. W rzeczywistości, obrzydliwość Żydów stała się tak zła, że potrafiła wykoleić cały plan „NWO”, i za to będą musieli zapłacić.

Co się wydarzy, według mnie, to „elita rządząca” obwini tylko Żydów za cały projekt „NWO”. Oni poświęcą swoich sługusów by ratować siebie przed gniewem plebsu. Proponuję byśmy początkowo zgadzali się z ich planem, i zaakceptowali ich poświęcenie, bo nigdy znowu nie dostaniemy takiej złotej okazji by usunąć z planety tych rasistowskich koszernych psychopatów. Jest to bardzo ważne dla przetrwania ludzkości, że – kiedy już sobie poradzimy z Żydami – nie popuścimy, i zrobimy wszystko co można by usunąć szkodników Windsorów, Rotszyldów, a także pozostałą resztę tego brudu.

The Rise and Imminent Demise of the ‚Jewish Master Race’

Źródło: http://therebel.org/en/editorial/771576-the-rise-and-imminent-demise-of-the-jewish-master-race

Rebel of Oz – 28.05.2014, tłum z j, ang. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *