Strona główna > Bez kategorii > Bułgarski zamach terrorystyczny izraelską operacją fałszywej flagi ?

Bułgarski zamach terrorystyczny izraelską operacją fałszywej flagi ?

Źródło: http://www.revisionistreview.blogspot.com/

Data publikacji: 18.07.2012

autor: Michael Hoffman

Tłum. RX

Poniżej prezentujemy reprodukcję fotokopii listu Irańczyków z lutego, ostrzegającego przed izraelskimi czarnymi operacjami lub operacjami fałszywej flagi.

Kiedy list się ukazał, Mossad, był zaangażowany na Dalekim Wschodzie w atakach na Izraelczyków, którymi później obarczały Iran nasze uległe media.

Z jakiegoś powodu Izraelczycy prawie zawsze natychmiast wiedzą, kilka minut po ataku, że winny jest Iran lub jego „pełnomocnicy”. Z tak genialnie jasnowidzącą robotą policyjną możnaby pomyśleć, że w rzeczywistości będą oni w stanie powstrzymać sprawców zamiast jedynie wiedzieć kim oni są natychmiast po popełnieniu przez nich zbrodni. Teraz w rocznicę rzekomych irańskich ataków, 2 dekady temu, w Argentynie, izraelscy turyści zostali zabici w Bułgarii. Cui bono? (Kto skorzystał?).

Proszę zauważyć, że ważne oświadczenie irańskie, zaprezentowane poniżej, musiała opublikować gazeta „The Wall Street Journal” w formie raczej listu do redaktora naczelnego, a nie informacji prasowej. Proszę także zauważyć, że dzisiaj terrorystyczne zbombardowanie syryjskich, najwyższych osób państwowych (możliwe, że z pomocą CIA) nie jest opisywane przez media amerykańskie jako zamach terrorystyczny.

„STRZEŻ  SIĘ  ŻYDOWSKIEJ  PUŁAPKI”

 

List do Redaktora naczelnego gazety „The Wall Street Journal”, 22.02.2012, str. A14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.