Strona główna > NWO > Budynek Parlamentu Unii Europejskiej. Henryk Pająk

Budynek Parlamentu Unii Europejskiej. Henryk Pająk

Od czasu jego ukończenia (14.12.1999r.) budynek Parlamentu Unii Europejskiej rodzi niepokojące pytania dotyczące jego formy architektonicznej. Główny budynek w kształcie beczkowatej baszty o nazwie „budynek im. Louise Weiss” wygląda osobliwie, niepokojąco i modernistycznie. Dlaczego ma wygląd niedokończonej budowli? Promotorzy i zwolennicy mówią, że przedstawia ideę -niedokończonej natury Europy”. Jednakże nieco dokładniejsza analiza obiektu ujawnia mroczny symbolizm ukryty w formie bryły budynku. Prawdziwe źródło inspiracji budowy i projektu budynku im. Louise Weiss sprowadza się do ujaw­nienia ezoterycznych wierzeń światowej elity, jej mrocznych pragnień i jej interpretacji starożytnych religii.

a

Przejdźmy od razu do sedna sprawy Budynek im. Louise Weiss ma w zamie­rzeniu wyglądać jak obraz Pietera Breughel’a Starszego z 1563 r. Opowieść biblijna mówi, że Wieża Babel nigdy nie została ukończona. Tak więc budynek Parlamentu Europejskiego kontynuuje zasadniczo niedokończone dzieło Nimroda, nikczemnego tyrana budującego Wieżę Babel jako wyzwanie rzucone Bogu. Czy jest to odpowiednie źródło inspiracji dla „demokratycznej instytucji”?

WIEŻA BABEL NIMRODA

Opowieść o Nimrodzie i Wieży Babel pojawia się w licznych tekstach kultur starożytnych włącznie z hebrajską, islamską, grecką, a nawet w Kabale. Przekazy o Nimrodzie mówią, że był pierwszym założycielem i królem pierw­szego imperium po potopie. Jego państwo obejmowało Babilon (Babel), Uruk, Akkad i Calneh. Jest znany jako król, który wprowadził tyranię nad poddanymi w dążeniu do zniszczenia wierzeń religijnych. Według wzmianek biblijnych Babel było miastem, które zjednoczyło ludzkość mówiącą jednym językiem i przybyłą ze Wschodu. Było stolicą Niemroda. Podjął on decyzję, że miasto powinno posiadać Wieżę tak ogromną, że „jej szczyt sięgałby niebios”.

Wieża Babel Nimroda, pędzla Pietera Bruegela Starszego.
Wieża Babel Nimroda, pędzla Pietera Bruegela Starszego.

Wieża ta jednakże nie była przeznaczona dla oddawania czci Bogu, ale miała być poświęcona chwale czło­wieka oraz chwale imienia budowniczych Wieży. W wersji opowieści o Wieży Babel z judejskiego Midrasz mówi się nawet, że budowniczowie Wieży wyra­zili się następująco: „Bóg nie ma żadnego prawa do zawłaszczania sobie wyższego świata, niższy zostawiając nam. Dlatego zbudujemy sobie Wieżę z bóstwem trzy­mającym miecz na szczycie, żeby to mogło wyglądać tak, jakbyśmy zamierzali wszcząć wojnę z Bogiem”. Bóg widząc bluźnierczy charakter Wieży, dał każdemu z ludzi odrębny język, ażeby poplątać ich bezbożne plany. Niezdolni do kontynu­owania budowy rozproszyli się po świecie.

SYMBOLIZM BUDYNKU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Zbudowanie budynku Parlamentu Europejskiego w kształcie Wieży Babel ma w intencji inicjatorów tego, „dzieła” przesłać wiadomość, że Nimrod postępował właściwie i miał rację budują Wieżę Babel. W związku z tym oczekujemy:

1) stopniowego wprowadzania tyranii

2) niszczenia czci oddawanej Bogu i wprowadzenia pełnego poddaństwa władzy

3) wprowadzenia  jednego  języka  (języka  angielskiego?)  dla  wszystkich  ludzi i jednej zmyślonej religii

4) odrzucenia Boga przez przytłaczającą większość i ubóstwienie siebie samych.

A co to są głównie idee ezoterycznych wierzeń światowej elity? Nie są chrześcijanami ani nawet nie ma w nich śladu chrześcijańskiej moralności. Ich system religijny oparty jest na religiach misteryjnych (pogańskie obrzędy, kult Słońca, kult Lucyfera jako istoty „oświecającej” gatunek ludzki, i nienawiść do Boga jako istoty wiążącej ludzkość w ciemnościach). Ich New World Order (Nowy Porządek świata) zetrze z powierzchni Ziemi cześć oddawaną Bogu, wprowadzi jeden język światowy i przemieni demokrację w szatańską tyranię.

WYCOFANY PLAKAT

Widzimy na powyższym plakacie ludzi Europy odbudowujących Wieżę Babel. A oto kilka szczegółów. Po pierwsze, mamy pewną informację, że budynek Louise Weiss był rzeczywiście inspirowany Wieżą Babel. Plakat, a raczej obraz na nim widniejący odtwarza dokładnie wieżę z obrazu Pieter’a Breugel’a, nawet zachowując pęknięcie murów u podstawy wieży. Po drugie, hasło: „Europe: Many Tongues One Voice” (Europa: wiele języków, jeden głos) odnosi się do Boga dezorientującego ludzi przez wprowadzenie mnogości języków. Parlament Europejski skutecz nie unieważni boską karę, daj mu nauczkę co do jego arogancji i pychy.

a

Po trzecie, przyjrzyj się uważnie gwiazdom nad Wieżą Babel. Czy nie wyglądają dziwnie Są odwrócone „do góry nogami albo inaczej, są wywróconymi pentagramami. Treści tych za pentagramów są nadzwyczajnie „głębokie” i skomplikowane, ale możemy krótko powiedzieć, że zwykły pentagram (jedno ramię skierowane ku górze) reprezentuje „dobrą siłę” a jego przeciwieństwo, czyli odwrócony pentagram repre­zentuje „siłę zła”.

a

Plakat ten wycofano na skutek licznych protestów i demonstracji nor­malnych jeszcze Europejczyków. Odkrywa i udowadnia ezoteryczną mentalność projektów i budowniczych Parlamentu Unii Europejskiej.

UPROWADZENIE EUROPY

Ten posąg stojący przed budynkiem im. Winstona Churchill’a nawiązuje do starożytnej greckiej mitologii i obrazuje antyczne wyobrażenie Europy. Opiera się na micie, że Zeus przemienił się w białego byka, ażeby uwieść księżniczkę Europę, zbierającą kwiaty. Gdy zbliżyła się do byka i siadła na jego grzbiecie, byk skorzystał z okazji by zerwać się do ucieczki wraz z księżniczką na grzbiecie, którą ostatecznie zgwałcił (wersja nieocenzurowana). Tak więc kobieta, „która symbo­lizuje Europę” na grzbiecie byka, będzie w końcu zgwałcona. Tak, to upiorne.

a

W innym ujęciu ten posąg przedstawia Dobro przeciw Złu, Słońce przeciw Księżycowi i [inne] tego rodzaju przeciwieństwa. Zasadnicza część religii misteryjnych, dualizm.

WNIOSKI

Unia Europejska jest superpaństwem, które obecnie składa się z 27 pod- państw – prowincji (więcej w przyszłości). Ten sam los oczekuje państwa ame­rykańskie i azjatyckie, które będą musiały się zjednoczyć pod tą samą flagą, z tą samą walutą, aby stworzyć następne superpaństwa. Będą to bloki fundamentów budowy Jednego Rządu Światowego, celu do którego usilnie zmierza lucyferiańska elita świata.

Budynek Parlamentu Unii Europejskiej jest pierwszym monumentem niena­wiści Boga, planem budowy New World Order (Nowego Porządku Świata) i jego subtelną akceptację tyranii szatana.

a

Henryk Pająk

Fragment książki Henryka Pająka pt: Ostoje i plagi masonerii. Zainteresowanych całością pracy pragniemy poinformować, że książkę można nabyć u autora w Wydawnictwie RETRO pod nr. tel: 81 50 30 616.

2 thoughts on “Budynek Parlamentu Unii Europejskiej. Henryk Pająk

 1. Do tematu z netu.
  Zapodaję wiersz znaleziony w necie – autor nieznany :

  Nowa Wieża Babel

  Świat się wokół nas wciąż mniejszy staje,
  Kontynenty na odległość dłoni są,
  Samoloty jak z dziecinnych bajek,
  Ponad głową coraz szybciej niebo tną.
  Ludzie wciąż wędrują wielkim, głośnym stadem.
  Z pomieszania mowy słychać jeden głos,
  Zbudowano drugą, Większą Wieżę Babel,
  Kto pamięta tamtej pierwszej wieży los ?.
  Świat się kurczy jak przekłuty balon.
  Człowiek też maleje szybko razem z nim,
  Przerażony swą niewielką skalą,
  Coraz bardziej jest samotny w tłumie tym.
  Stąd – ucieczki nieprzytomne pustą drogą.
  Jakby gdzieś coś za zakrętem było tam,
  I te wiersze napisane dla nikogo,
  I te płótna pełne nostalgicznych plam.

  Wieża Babel…
  Piękny choć nieludzki ląd,
  Coraz dalej…
  Czy to postęp, czy to błąd ?
  Coraz dalej…
  Coraz trudniej uciec stąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *