Strona główna > NWO > Budowa „synagogi” Antychrysta…

Budowa „synagogi” Antychrysta…

Rzymscy katolicy zdecydowali się udzielać „komunii” protestantom !!!

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry, świat gorączkowo przygotowuje się na przyjęcie Antychrysta !!! W związku z tym jego pachołki robią wszystko co możliwe ażeby zjednoczyć w jedno śmierdzące, bezbożne szambo wszystkie religie, wyznania i wiary. Dlatego właśnie doświadczamy tych wszystkich wspólnych, ekumenicznych sabatów, w których, ku wielkiemu bólowi, biorą udział także prawosławni.

Papiści wyrazili zgodę na udzielanie „komunii” protestantom a papistom udzielono błogosławieństwa na wspominanie ich podczas proskomidii w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu na Białorusi (в Белоруссии – см.ниже), chociaż z pewnością i w innych miejscach kanonicznego obszaru Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, w tym i w Rosji. Panie, zmiłuj się !


RZYMSCY KATOLICY POSTANOWILI UDZIELAĆ KOMUNII PROTESTANTOM !

Większość niemieckich biskupów przegłosowała postulat ażeby, podczas określonych okoliczności, można było udzielać komunii protestanckiemu małżonkowi/małżonce będących częścią katolickiej rodziny. Jednocześnie biskupi poinformowali, że nie zamierzają zmieniać albo wprowadzać nowej doktryny, informuje catholicherald.co.uk.

Ażeby przyjąć „komunię” protestancki małżonek/małżonka katolika powinien przejść „poważne sprawdzenie sumienia”. Sprawdzenie będzie dokonywane przez kapłana albo inną osobę. która posiada pasterską odpowiedzialność.

Protestant powinien także „potwierdzić wiarę Kościoła Katolickiego” i powinien pragnąć zakończenia „poważnych cierpień duchowych” i „dążyć do zaspokojenia głodu eucharystycznego”.

W chwili obecnej zgodnie z katolickim Kodeksem Kanonicznym „komunikować” można niekatolika jeżeli „istnieje niebezpieczeństwo śmierci, albo jeżeli, w opinii diecezjalnego biskupa albo konferencji biskupów, jakaś inna poważna konieczność tego wymaga, to wtedy katoliccy duchowni zapewniają sakramenty i innym chrześcijanom nie posiadającym pełnej łączności z Kościołem Katolickim, jeżeli ci chrześcijanie nie mają możliwości zwrócenia się do zwierzchnika ich własnej wspólnoty, pod warunkiem, że oni przejawiają katolicką wiarę w kwestii tych sakramentów i mają prawidłowe o nich pojęcie”.


Patriarszy egzarcha całej Białorusi pobłogosławił w lipcu 2017 roku wspominanie katolików podczas proskomidii:

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Widać jak bardzo szybko odbywa się upadek episkopatu i duchowieństwa naszej Cerkwi w bezbożne, ekumeniczne błoto. A początek temu wyścigowi w zdradzie Boga dał sam zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, patriarcha Cyryl. Posłuchajcie jakie niedorzeczności wychodzą z ust tego metropolity całej Białorusi.

Metropolito, poczytaj sobie Świętych Ojców, kanony i reguły prawosławnej Cerkwi ! Czego ty uczysz duchowieństwo i Lud Boży ?! Co za niedorzeczności wychodzą z twoich słodkich ust. A przecież teraz właśnie na całej Białorusi rozpoczną odprawiać proskomidię za łacińskich heretyków, co jest absolutnie niedopuszczalne według nauki Cerkwi Prawosławnej.

Bracia i siostry, bądźcie czujni i nie wpadajcie pod wpływ takich fałszywych pasterzy z ich antychrystusowymi kazaniami o fałszywej miłości. Uciekajcie od takich biskupów i kapłanów, ale i demaskujcie ich ! Milczeć nie wolno ! Panie, zmiłuj się !

Paweł, metropolita miński i zasławski, patriarszy egzarcha całej Białorusi, stały członek Świętego Synodu Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, wyjaśnia dlaczego wierni prawosławni na Białorusi mogą wspominać rzymskich katolików podczas proskomidii.

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Ekumeniczne kazanie białoruskiego egzarchy w 2017 roku

Budowa Cerkwi Antychrysta na ukończeniu!

Za: http://3rm.info/main/70597-postroenie-cerkvi-antihrista-katoliki-reshili-prichaschat-protestantov-video.html

Publikacja: 02.03.2018

Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.