Strona główna > Rosja > Budowa kościoła Antychrysta posuwa się pełnym tempem

Budowa kościoła Antychrysta posuwa się pełnym tempem

Od Redakcji www.3rm.info:

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Dzisiaj dzieje się to o czym wcześniej często mówiono i ostrzegano a mianowicie to, że w wyznaczonym przez pachołki Antychrysta czasie wszyscy heretycy, rozłamowcy, schizmatycy, innowiercy, szybko zleją się i połączą się w jeden bezbożny związek, w kościół Antychrysta! Do tej szatańskiej zbieraniny usilnie teraz wciąga się także wszystkimi siłami i Cerkiew Prawosławną.

a

Starzec święty Paisjusz Hagioryta (ze Świętej Góry Athos) przed tym właśnie nas przestrzega: „Powiedzą wam: „Wierzcie w co chcecie”. A sami umieszczą was w koszyczku i zaniosą tam gdzie tego potrzebują”.

Starzec Paisjusz Hagioryta ostrzegał także przed tym, że Antychryst nie powie ludziom, że jest Antychrystem i nie zażąda od nich wyrzeczenia się Chrystusa. On sam nazwie się chrystusem!

Święty Paisjusz Hagioryta podkreślał, że Antychryst powie: „Ja – imam, ja – piąty Budda, ja – Chrystus, Którego oczekują chrześcijanie, ja jestem tym którego oczekują świadkowie Jehowy, ja – mesjasz żydów. On będzie miał pięć <ja>”. 

Bracia i siostry, w naszych czasach zaprzaństwa Boga nie należy ślepo wierzyć patriarsze, cerkiewnemu episkopatowi i duchowieństwu. Obejrzyjcie na tym video jak patriarcha Cyryl otwarcie i publicznie oświadczył o swoim zaparciu się Boga uznając, wraz ze swoim bratem, heretykiem papieżem rzymskim, Przenajświętszą Trójcę za równą allachowi.

Czyż to nikogo z prawosławnych wiernych, a w pierwszej kolejności biskupów i duchowieństwo, nie oburza? Zwierzchnik Cerkwi, którego oni zwą swoim ojcem na liturgii, otwarcie zaparł się Boga łamiąc pierwsze przykazanie Boże!

A oni milczą i udają, że nic się nie stało. Ojcowie, wy poniesiecie za swoje tchórzliwe milczenie odpowiedzialność przed Panem. Czyż was sumienie nie gryzie? Wokół zdrada i tchórzostwo i oszustwo!

Panie zmiłuj się!

Drodzy bracia i siostry, my także nie powinniśmy milczeć i siedzieć z założonymi rękoma. Pokazujcie to video swoim kapłanowm, biskupom, i żądajcie PROSTEJ I KONKRETNEJ OCENY oświadczenia patriarchy. Jeżeli usłyszycie w odpowiedzi jakąś chytrość i obłudę albo tchórzliwe beczenie to nie potępiajcie ich ale demaskujcie i uciekajcie od nich jak od ognia!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=B2VqIs5KsGo

https://www.youtube.com/watch?v=pqvZ2IUcf4s

Za: http://3rm.info/main/67402-postroenie-cerkvi-antihrista-idet-polnym-hodom-video.html

Publikacja: 14.05.2017

Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *