Strona główna > NWO > Apokalipsa > Budowa „kościoła” Antychrysta idzie pełnym tempem

Budowa „kościoła” Antychrysta idzie pełnym tempem

O globalistycznej istocie wizyty dalaj lamy w Pradze, Polsce i na Słowacji!

17 października przybył do Pragi nieproszony gość, „jego świątobliwość” dalaj lama. Ani prezydent ani rząd nie zapraszali go i odmówili spotkania z nim. Powitał go tylko jeden wysoko postawiony w hierarchii katolik, były sekretarz prasowy „Konferencji Episkopatu Czech” i obecny minister w Pradze, Daniel Herman (https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Herman). Powiedział on w duchu ekumenicznym: „Powitam go jako duchowego przywódcę jednego z kościołów”.

a

Przedtem dalaj lama odwiedził Polskę i Słowację. Wizyta dalaj lamy w słowiańskich krajach ma zakulisowy, negatywny charakter ideologiczny. Na Słowacji w swoim wystąpieniu powiedział on, że ludzie powinni nauczyć się współczucia i ideologicznie promował islamizację chrześcijańskich terytoriów, kiedy wypowiedział się przeciwko nazywaniu muzułmanów terrorystami.

Zauważmy, że dalaj lama jest, w rzeczywistości, głową tybetańskiego kultu pogańskiego. Jest on uważany za „14-te wcielenie bóstwa Awalokiteśwary” czyli jest wcielonym bogiem. Buddyzm tybetański wyznaje politeizm.

Komentując słowa dalaj lamy o wolności i miłości do bliźniego, o „współczuciu” i „tolerancji”, przypomnijmy, że fakty z Tybetu mówią o czymś odwrotnym, o wykorzystywaniu narzędzi do okaleczania ludzi, do odcinania uszu i nosów, łamania rąk, podcinania ścięgien nóg albo oblewania gorącym klejem swoich przeciwników. Jednego kaznodzieję, usiłującego na ich terytorium głosić Chrystusa, tybetański lama skazał na śmierć. Skazanego wrzucono do wyschniętej studni w której już znajdowało się kilka gnijących trupów…

aa

Przy tym, przykładowo, tybetańska sekta „czerwone czapki” rozwija u młodych lamów zdolności do „telepatycznych kontaktów” z demonami. W celu, jakoby, polepszenia u „mnichów”, żeby tak ująć, „roamingu” demonicznej łączności, wykorzystuje się taką praktykę: pod kamień węgielny fundamentu nowego, „klasztornego” budynku kładziony jest trup nastoletniego lamy wprowadzonego, przed śmiercią, w stan „samadhi”.

TERAZ NA ZACHODZIE DALAJ-LAMIE TWORZY SIĘ WIZERUNEK MORALNEGO IDOLA I DUCHOWEJ OSOBOWOŚCI.

Trzeba także zwrócić uwagę i na następujący fakt. Do Czech dalaj lama przybył w przeddzień spotkania Grupy Wyszehradzkiej, na którą Bruksela wywiera wielki nacisk w celu islamizacji tych słowiańskich narodów chrześcijańskich. Przypomnijmy, że w swoim czasie, kiedy dalaj lama opuścił Tybet i osiedlił się w Indiach to jego tybetańska społeczność emigracyjna otrzymywała od CIA 1,7 milionów dolarów rocznie, ten fakt został upubliczniony w dokumencie Ministerstwa Spraw Zagranicznych USA. I tak, aż do teraz, Ameryka, z pomocą Watykanu, dla swoich celów, szczodrze finansuje to „14 wcielenie bóstwa Awalokiteśwary” i jego „pielgrzymki”.

aaaa

a1

Dwa jaja lamy w radosnej ekstazie na diabelskiej bazie! Nowa ewangelizacja tybetańsko-watykańska!
Dwa jaja lamy w radosnej ekstazie na diabelskiej bazie! Nowa ewangelizacja tybetańsko-watykańska!

Za: http://3rm.info/main/65079-postroenie-cerkvi-antihrista-idet-polnym-hodom-o-globalistskoy-suti-vizita-dalay-lamy-v-pragu-polshu-i-slovakiyu.html

Publikacja: 5.11.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *