Strona główna > NWO > Brzezinski, prawilny żydłak-marksista

Brzezinski, prawilny żydłak-marksista

Zbig Brzezinski, prawilny żydłak

1Zbig Brzezinski tworzył Taliban zanim Sowieci zaatakowali Afganistan. Wśród wielu mitów żydowskich, zupełnie bezzasadnie panoszy się mit, w myśl którego najpierw Sowieci zaatakowali Afganistan, dopiero potem „wolny świat” zaserwował dostawy stingerów i innych zabawek mudżahedinom oraz posłał na bezdroża tego dzikiego miejsca „nieustraszonych podróżników”, typu Radzio Appelbaum. Czas rozwiać kolejny żydowski mit. Na poniższym filmie Zbig w Pakistanie w 1979 r. przemawia do poganiaczy wielbłądów, którzy jeszcze nie wiedzą, kto jest ich wrogiem. Jedynym zorientowanym wydaje się Zbig.

Brzezinski do dżihadystów: „Wasza sprawa jest słuszna!”

Makiaweliczny rząd USA/CIA w latach 70-tych zaczął potajemnie finansować i szkolić islamskich bojowników do walki z Rosjanami (ZANIM) wojsko sowieckie weszło do Afganistanu. Ci bojownicy, znani jako mudżahedini, później stali się Talibami, al-Kaidą i Bractwem Muzułmańskim. Jednym z najbardziej prominentnych mudżahedinów był syn saudyjskiego biznesmena, Osama Bin Laden. Doradca ds. narodowego bezpieczeństwa, żydowski marksista, Zbigniew Brzeziński, odwiedził Afganistan w 1979 roku i spotkał się z Bin Ladenem (któremu CIA przypisało nazwisko „Tim Osman”), a nawet zrobił sobie z nim zdjęcie, które można łatwo znaleźć w internecie. CIA przeszkoliło mudżahedinów w zakresie wielu taktyk terrorystycznych, z jakich dziś znana jest al-Kaida: bomby w samochodach, zamachy, ukierunkowane morderstwa, itp.

 2

Brzezinski prawie 20 lat później ujawnił: „Według oficjalnej wersji historii, pomoc CIA dla mudżahedinów rozpoczęła się w roku 1980, czyli po tym, jak armia sowiecka napadła Afganistan, 24 grudnia 1979 r. Ale w rzeczywistości, co było utajnione aż do tych czasów, było jednak zupełnie inaczej. Tak naprawdę, 3 lipca 1979 r., prezydent Carter podpisał pierwszą dyrektywę tajnej pomocy dla islamistów…. I jeszcze tego samego dnia, napisałem notatkę do prezydenta, w której wyjaśniłem, że moim zdaniem ta pomoc spowoduje sowiecką interwencję wojskową”. (Wywiad z Brzezińskim, Le Nouvel Observateur, 15-21 stycznia 1998)

W 1973 r. Zbigniew Brzeziński został poproszony przez Davida Rockefellera, aby wspólnie opracować projekt organizacji głównych postaci z dziedziny polityki i biznesu z całego świata. Wynikiem tych działań było powstanie Komisji Trójstronnej (the Trilateral Commission), judeo-masońskiej, elitarnej, ogólnoświatowej organizacji „zainteresowanych” przywódców z różnych korporacji stworzonej pod pozorem wspierania stosunków międzynarodowych oraz trójstronnych stosunków gospodarczych Japonii, Europy i Ameryki Północnej. W swojej książce „Between Two Ages”, Brzezinski wyjaśnia, że „marksizm stanowi istotny i twórczy krok naprzód w dojrzewaniu uniwersalnej wizji człowieka. Marksizm jest jednocześnie zwycięstwem zewnętrznego, aktywnego człowieka nad wewnętrznym, biernym człowiekiem, oraz zwycięstwem rozumu nad wiarą …. „

Brzezinski do dżihadystów: „Wasza sprawa jest słuszna!”

http://www.youtube.com/watch?v=ep2gvKgOHL4

Znamy waszą głęboką wiarę w Boga i waszą ufność, że ta walka będzie zwycięska. Ziemia tam należy do was, pewnego dnia tam wrócicie, bo to wy zwyciężycie i znów będziecie mieć tam domy, meczety. Bo wasza sprawa jest słuszna i Bóg jest po waszej stronie.

źródło: http://www.tcwblog.com/182861438/1397572/posting/brzezinski-to-jihadists-your-cause-is-right

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.