Strona główna > Świat > Brytyjski związek nauczycieli za obowiązkową indoktrynacją przedszkolaków w duchu ideologii LGBT

Brytyjski związek nauczycieli za obowiązkową indoktrynacją przedszkolaków w duchu ideologii LGBT

W Wielkiej Brytanii dalsza część obłędu, tym razem brudne łapska postępu postanowiły sięgnąć po najmłodszych. Oto bowiem Związek Nauczycieli w Wielkiej Brytanii opowiedział się za tym, aby o „transseksualnym stylu życia” mówić dzieciom w wieku 2 lat. Zdaniem psychopatów zrzeszonych w związku, tylko tak będzie można zapobiec mowie nienawiści.

dzieci

Nauczyciele głosowali za takim rozwiązaniem, podczas ogólnokrajowej konferencji w Cardiff, narzekali na brak promowania LGBT w szkołach, o ich zdaniem przekłada się na „znaczący negatywny wpływ na samopoczucie uczniów i nauczycieli, którzy są homoseksualistami lub transseksualistami”.

Już  w 2019 roku we wszystkich Brytyjskich szkołach zostanie wprowadzony program na temat homoseksualnego stylu życia.  Zmiany mają jednak iść dalej w indoktrynacji i sięgnąć po najmłodszych. Zmiany te poparł również kościół anglikański.

Źródło: pch24

Za: https://www.nwo.report/uncategorised/brytyjski-zwiazek-nauczycieli-obowiazkowa-indoktrynacja-przedszkolakow-duchu-ideologii-lgbt.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.