Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy. Część II

Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy. Część II

Oto druga część artykułu o tragedii którą jest upadek kulturowy narodu brytyjskiego. Pamiętajmy że kraje silne militarnie i silne ekonomicznie choć w tym wypadku także silnie zadłużone nie upadają w wyniku działań zbrojnych a ich upadek etniczno-kulturowo-religijny zawsze służy innym. One są niszczone od środka i jest to proces długotrwały, który zajmuje pokolenia.

Mistrzowie asymilacji w akcji
Mistrzowie asymilacji w akcji

Dla takich tworów jak Imperium Rzymskie, Ameryka oraz Wielka Brytania scenariusz jest zazwyczaj taki sam. W kraju gdzie ludność jest przemieszana do granic możliwości, gdzie ewidentni wrogowie rozmnażają się na koszt danego kraju i gdzie mężczyźni udają kobiety i odwrotnie, w kraju gdzie pseudosztuka, kicz i zboczenie wyrastają ponad zdrowy rozsądek koniec kraju jest zawsze bliski. Wielka Brytania to kraj gdzie ekstremalny liberalizm wyrasta do miana religii a patriotyzm stał się nielegalny.

Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie Białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała międzyrasowe napięcia. Zakażemy Białym rozmnażania się z Białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się Białych z czarnymi będzie to koniec Białej rasy a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami.

Rabin Emmanuel Rabinovich 1952

Zdaję sobie sprawę z różnicy pomiędzy judaizmem a syjonizmem i nie posądzam wszystkich żydów o niszczenie Białej rasy gdyż podejście tego typu byłoby naiwne, lecz wierzę że w dużym stopniu powyższy cytat jest adekwatny w obecnych czasach.

Z drugiej strony musimy też zrozumieć bez zbędnych złudzeń i nadziei że sam system żydowski jest oparty na pluciu żółcią i nienawiścią do wszystkiego co nie-żydowskie, do tak esktremalnych granic rasizmu że żydzi nie chcą nawet spożywać naszego jedzenia gdyż jest ono niekoszerne. Dla dobra Polski i Europy to obrzezane, wiecznie głodne władzy i pieniędzy plemię powinno być deportowane, lecz tylko po to aby potem kraj który w swej naiwnej dobroci ich przyjmuje po doprowadzeniu na skraj przetrwania znowu chciał się ich pozbyć.

Demokracja inaczej

Przyznać muszę że jak na kraj „demokratyczny” to każdy kolejny rząd brytyjski wręcz słynie z braku demokracji i nie będę tu wspominał o „wojnach z terroryzmem” oraz torturowaniu więźniów. Skoncentruję się na sprawach wewnętrznych oraz rzeczach które mają bezpośredni wpływ na samych Brytyjczyków.

Brytania to kraj gdzie zatrudnienie zależy od poglądów politycznych co jest wbrew demokracji. W wolnym kraju przy zatrudnianiu ludzi zadawane są na ogół pytania związane z edukacją i doświadczeniem zawodowym a poglądy polityczne są prywatną sprawą. W Anglii jednak pracodawców interesuje także czy potencjalny pracownik miał powiązania z partią polityczną której ideologia sprzeciwia się obecnemu reżimowi. Co więcej; policjanci, nauczyciele czy personel więzienny który ma inne poglądy polityczne niż ten narzucany od góry nie jest zatrudniany. Podczas rekrutacji do policji nikogo nie interesuje wykształcenie lub doświadczenie lecz to czy potencjalny pracownik pomógł kiedyś murzynowi oraz jaki miał wkład w bezpieczeństwo społeczeństwa „multi – kulti”. Z drugiej strony uważam że policja ma za co lubić czarnych bo gdyby ich deportowali większość z nich byłaby bezrobotna.

Na uniwersytetach studenci są poddawani mentalnym torturom na których politycy liberalni i lewicowi trują młodym ludziom na temat piękna marksistowskiej ideologi, oczywiście nie używając tej frazy. We wszystkich szkołach i na uniwersytetach są ulotki na temat tego aby promować multi „kulturowość” i że jest to wręcz obowiązkowe. Oczywiście jakakolwiek myśl prawicowa nie jest dopuszczana do głosu gdyż partie patriotyczne nie mają prawa przemawiać w placówkach edukacyjnych. Patriotyzm w Anglii jest więc nielegalny.

Wielka Brytania to kraj gdzie pedofil może adoptować dziecko i gdzie mężczyzna może ożenić się z mężczyzną choć wkrótce może także z osłem lub żyrafą. Wielka Brytania to kraj gdzie tradycyjne chrześcijańskie wartości zostały zastąpione przez sodomię. Domy dziecka, przedszkola oraz inne placówki pomimo walki z pedofilią są przesiąknięte pedofilami mającymi swe powiązania z bezkarnymi członkami wiodącej lewicowej partii politycznej.

Suplement: Zobacz także: „Urzędowa” pedofilia brytyjskich VIP-ów. Henryk Pająk

Część I

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brytyjczycy-narod-wielkich-udawaczy-czesc-ii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.