Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > BRUTALNE ATAKI WŁAŚCICIELA KREMATORIUM NA KS. WOŹNICKIEGO

BRUTALNE ATAKI WŁAŚCICIELA KREMATORIUM NA KS. WOŹNICKIEGO

Kilka dni temu pisaliśmy o ataku na ks.Michała Woźnickiego, kapłana wiernego tradycyjnej liturgii i nauce Kościoła, który za swoją wierność Mszy Trydenckiej jest nieustannie szykanowany przez swoich współbraci Salezian z Poznania.

artykuł:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/salezjanscy-barbarzyncy-kompromituja-kosciol-2020-05

W ostatnich dniach miał miejsce także nalot policji podczas sprawowania Mszy św. gdzie został pobity ministrant, sprawcą tego czynu byli dwaj mężczyźni z których jeden został rozpoznany jako Adrian Hewusz.

Adrian Hewusz jest właściciele krematorium oraz byłym członkiem Ruchu Palikota partii promującej ideologię LGBT.

Całe wydarzenie zostało zarejestrowane, od momentu zakłócenia Mszy św. przez Adriana Hewusza, aż do pobicia, które miało miejsce w momencie kiedy ministrant nagrywał telefonem samochód sprawców wtargnięcia.

Nagranie pobicia od 8 minuty filmu.

;

 

Wywiad redaktora Rafała Mossakowskiego z ks. Michałem Woźnickim, na samym początku omawiany jest incydent zakłócenia Mszy św. i pobicia ministranta.

4 thoughts on “BRUTALNE ATAKI WŁAŚCICIELA KREMATORIUM NA KS. WOŹNICKIEGO

  1. Demony nie opuszczają satanistów ! ci ” pseudo -policjanci ” ( którzy działają jak cyborgi ,albo opętani nie potrafiący samodzielnie myśleć , bezlitośni i bez uczucia ) )pewnie też nie polskiej narodowości , albo wyselekcjonowani kaci na czasy tzw ; WIELKIEGO UCISKU ” !

    1. Dostają zgłoszenia, to muszą jechać na wizję lokalną. Gdyby tacy byli, jak ich opisałeś zachowaliby się, jak za komuny. Być może kiedyś to wróci, że dostaną narkotyki, indoktrynację nienawiści do Polaków, bo będą to obcy, nasi jadą za granicę zarabiać…
      Woźnicki jest bez wychowania, bezczelnie i po chamsku zwraca się do ludzi wyzywając od chamów, jak w przypadku Hewusza: na jego pytanie, czy mógłby ks. ze mną porozmawiać? wrzasnął – wyjmij ręce z kieszeni, chamie. I od tej pory ma najścia prowokacyjne, które sam sprowokował. A skąd afera w Zgromadzeniu? przez lekceważenie uwag przełożonych i publiczne w internecie obmawianie ich po nazwisku. W. ma wyjątkowy talent do zrażania do siebie ludzi, myślę też, że i Pana Boga. Przecież jest wyświęcony po nowusowemu i nie ma prawa odprawiania Mszy Trydenckiej. Oszukuje wiernych i udaje świętoszka, to się dla niego źle skończy, może wylądować w psychiatryku.

  2. Jeśli ksiądz potrzebuje ochrony w czasie sprawowania liturgii, służę swoją pomocą.
    Z Bogiem zło nie ma szans.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.