Strona główna > Zdrowie > Broń biologiczna w walce z rakiem

Broń biologiczna w walce z rakiem

„Nie przyjmuj żadnych szczepionek. To jest standardowy oszukańczy sposób skażania cię bronią biologiczną establiszmentu” – Dr William D Kelley (1925-2005)

a

[Od redaktora: Dr Kelley był bardzo szanowanym alternatywnym terapeutą raka, któremu w 1980 udało się uratować życie aktora Steve’a McQueena od raka swoim programem alternatywnym. Opanowany przez raka żołądek McQueena i guzy szyjne zakrzepły w martwą zamkniętą masę. McQueen niepokoił się z powodu chirurgicznego usunięcia martwej masy guzowatej i powiedział dr Kelley w podsłuchiwanej rozmowie telefonicznej, że „zamierzał ujawnić aferę rakową”. Kelly odradził mu operację, ale McQueen był uparty. Podczas rekonwalescencji w szpitalu po usunięciu martwych mas guzowych, McQueena odwiedził nocą człowiek w przebraniu lekarza i wstrzyknął mu środek wywołujący krzepnięcie krwi.  Nazajutrz znaleziono McQueena martwego.

Zamordowano go bo dr Kelley udało się wyleczyć jego raka i chłopcy z przemysłu nowotworowego nie chcieli dopuścić do tego by znany gwiazdor filmowy publicznie rezygnował z konwencjonalnego leczenia raka, przeżył i ganił przemysł nowotworowy. Link do książki dr Kelley na końcu tego artykułu. Podziękowania dla Sterlinga Pricharda   <[email protected]> za przysłanie nam tego fragmentu książki dr Kelley. . . Ken Adachi]

Dr William Donald Kelley, D.D.S., M.S.

http://educate-yourself.org/cn/2001/bioweaponscancerwars01oct01.shtml

Kolega-badacz dr Carol A Morrison, MD, FACC, wykrył, że A H Robins Co. zanieczyściła Pancreatin sprzedawany przemysłowi medycznemu i suplementy w naszym kraju niebezpieczną bakterią Bacillus subtilis [laseczka sienna = Gram-dodatnia bakteria tworząca Endospory]. Infekcja ta należy do rodziny Bacillus Anthraces (ANTHRAX) i do niedawna była całkowicie niewykrywalna w organizmie ludzkim przez żadną znaną procedurę, w laboratorium czy poprzez biopsję. Jak Anthrax, jest zawsze śmiertelna, jeśli nieleczona natychmiast. Ta infekcja jest częścią szerokiego eksperymentalnego programu broni biologicznej przeprowadzanej przez najwyższe szczeble establiszmentu medycznego. Establiszment stosował ten eksperymentalny składnik biologiczny od kilku lat.

Establiszment który kontroluje agencje amerykańskiego rządu myśli o kilku celach kiedy infekuje różne części populacji środkami biologicznymi, naturalnymi i stworzonymi przez człowieka. Jednym celem jest zniszczenie trzustki, w wyniku czego astronomicznie zwiększy się zachorowalność na cukrzycę i raka. Innym celem jest forma ludobójstwa wybranych grup rasowych. Pamiętajmy, że establiszment robi od dawna to o co oskarża innych.

Krajowy Instytut Onkologii

Establiszmentowi politycy uchwalili prawo zadeklarowania WOJNY z RAKIEM. Dlatego udali się do Fort Detrick i zarejestrowali departament broni chemicznej i biologicznej armii USA – SIGN. Następnie na bramie frontowej placówki umieścili dwa znaki: po lewej KRAJOWY INSTYTUT ONKOLOGII [NCI], i po prawej ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA [WHO]. O tym wielki szum zrobiły establiszmentowe media, i sfinansowali amerykańscy podatnicy w wysokości kilku miliardów dolarów rocznie.

Szaleni naukowcy

Nic dziwnego w tym, że EWĘ oszukano w Raju, nie można jej obwiniać. Bo nawet dzisiaj wewnętrzny wróg nas oszukuje. Oczywiście, najgorsi i najbardziej szaleni naukowcy w całej historii (Fort Detrick) nigdy nie przegapili godziny pracy czy wypłaty i kontynuowali pracę jak zwykle. Kiedy to się dzieje, politycy establiszmentu ze swojego ośrodka w ONZ wysyłają grupy inspektorów by upewnić się, żeby inne kraje nie odkryły broni biologicznej. Ci bardzo sprytni politycy establiszmentu prowadzą grę według innych zasad niż pozwala się innym.

Orzełek wygrywam, reszka przegrywasz

Ludzkie króliki doświadczalne

Ci szaleni naukowcy, wykorzystując ludzki płodowy materiał DNA. produkują nowe infekcyjne składniki bakteryjne i wirusowe. Oni wykorzystują i zmieniają DNA śmiertelnych bakterii i wirusów by udało im się uciec znanym procedurom leczniczym antybiotykami i antywirusami. Ma to 4 cele:

1. Zdobycie dodatkowych funduszy od podatników i zniewolenie

2. Redukcja populacji świata (Population Act of 1981)

3. Dalsze ograbianie Amerykanów przez ich organizacje pomocowe: Czerwony Krzyż, Kampania Ratuj Dzieci, Nakarm Głodnych itp.

4. Nadanie wiarygodności swoim diabolicznym przedsięwzięciom naukowym.

Kiedy ta nowa genetycznie zmieniona broń biologiczna jest gotowa, wykorzystują różne segmenty naszego społeczeństwa do swoich „kontrolowanych badań”. To miało miejsce w Ameryce od wczesnych lat 1800. Badania nad syfilisem Tuskgee w latach 1930 na Murzynach i epidemiami ospy i tyfusu wśród amerykańskich Indian są przykładami tych wysoko rozwiniętych zdolności establiszmentu. Również różne epidemie gruźlicy wykorzystywane w ostatnich 150 latach.

Kiedy Ameryka przejęła Wyspy Filipińskie od Hiszpanii, gen. Arthurowi MacArthurowi, ojcu gen. armii Douglasa MacArthura słynnego w II wojny światowej, establiszment polityczny nakazał zaszczepić społeczeństwo Filipin żywą szczepionką ospy. To zabiło więcej ludzi niż wcześniejsze epidemie ospy. Również w 1950 amerykańskie wojsko przeprowadziło eksperymenty radioaktywnymi środkami na Eskimosach i Indianach.

Pierwszy sukces

Szaleni naukowcy z NCI i WHO, którzy przejęli placówkę biologiczną armii USA w Fort Detrick, Maryland, w końcu odnieśli sukces w tym na co amerykański rząd wydał tak dużo pieniędzy.

AIDS – nakazane ludobójstwo!

Nie ma absolutnie żadnych dowodów naukowych na to, żeby ten laboratoryjnie spreparowany wirus występował w Afryce zanim WHO dopadła tych niefortunnych ludzi ich  śmiertelną skażoną AIDS szczepionką. Wirus AIDS nie przyszedł z Afryki. Przyszedł z Fort Detrick, Maryland, USA.

AIDS „wymyśliła” WHO

Jest niesamowitą rewelacją, o której mówiono od samego początku fiasko AIDS, by zdać sobie sprawę z tego, że AIDS jest szatańską, spreparowaną w laboratorium plagą, którą narzucono na społeczeństwo zgodnie z projektem i planem! Dowody są jasne, amerykański rząd nie zamierza chronić amerykańskiego społeczeństwa przed AIDS!

Trafianie w cel

Szaleni naukowcy z NCI i WHO, którzy tak udoskonalili swoją spreparowaną przez człowieka bakterię i wirus do tego stopnia, że mogą wybrać którą część organizmu ludzkiego chcą zniszczyć, i w jakiego rodzaju komórki ludzkie chcą celować. AIDS był tylko jednym z tych osiągnięć – zniszczenie komórek „T” systemu odpornościowego. Chociaż był to ich pierwszy sukces, to na pewno nie ostatni.

Teraz mają  WŚCIEKŁĄ KROWĘ, spreparowane przez człowieka środki biologiczne do wykorzystania przeciwko mózgowi. Mają także EBOLA dla wątroby i innych organów. Ten środek był sprawdzony na amerykańskich dzieciach indiańskich, a później na tubylcach z Ameryki Południowej.

Rak

Niedawno jednym z najbardziej udoskonalonych celów biologicznych jest ludzka trzustka. Niszcząc jedną część trzustki mogą zwiększyć zachorowalność na cukrzycę. Niszcząc inną mogą wywołać błyskawiczny typ raka, który odbierze człowiekowi życie w ciągu 6 miesięcy. Jest to tak dewastujące, że nie ma żadnej metody leczenia – i nie planuje się jej wykrycia.

Ofiary raka

Krótko mówiąc, ofiara raka dzisiaj ma się zmierzyć z wewnętrznym wrogiem – establiszmentem, który jest nieustępliwy i zdecydowany by cię grabić i zabijać za wszelką cenę. „Fałszywa nadzieja” nie jest moim celem. Mówiąc prawdę, mamy dwóch wrogów: RAKA i ESTABLISZMENT. Oczywiście istnieje NADZIEJA, musisz mieć Pancreatin [Pankreatyna] i inne odżywki metaboliczne by dobrze leczyć raka. Ale by go dostać musisz mieć rozeznanie, i znać tłum oszustów, którzy mówią, że są to dobre produkty. Zgodnie z prawem musisz zezwolić konwencjonalnemu lekarzowi na leczenie twoich guzów. Pamiętaj, on nie ma pozwolenia na leczenie twojego raka, ani nie ma kwalifikacji by to robić. NIE PRZYJMUJ ŻADNYCH SZCZEPIEŃ. To jest standardowy oszukańczy sposób na przekazanie ci przez establiszment infekcji bronią biologiczną.

Pamiętaj

Nigdy nie będzie leku na raka dopóki establiszment nie zrealizuje swoich celów by na to pozwolić. Ich głównym celem są pieniądze i kontrola. Który wielki konglomerat dostanie błogosławieństwo od wielkiego establiszmentu? Nic nie dzieje się na światowej scenie, czego nie zaplanuje i nie opracuje wielki establiszment.

Całość Zrób-To-Sam książki dr Kelly „Jedna odpowiedź na raka” [One Answer to Cancer] tutaj:

http://www.drkelley.com/CANLIVER55.html

http://educate-yourself.org/cn/2001/bioweaponscancerwars01oct01.shtml

Tłum. z j. ang. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.