Strona główna > NWO > Apokalipsa > W Brazylii otwarcie Świątyni Salomona

W Brazylii otwarcie Świątyni Salomona

W Brazylii miało miejsce otwarcie Świątyni Salomona. Dnia 31 lipca 2014 roku miała miejsce długo wyczekiwana inauguracja Świątyni Salomona w mieście Sao Paulo.

a5

Świątynia Salomona to nowa, główna świątynia Światowego Kościoła Królestwa Bożego, której inauguracja miała miejsce w Sao Paulo i podczas której obecna była prezydent Brazylii, Dilma Rouseff, i dziesiątki najważniejszych przedstawicieli kraju, wśród których byli gubernatorzy, burmistrzowie i przedstawiciele organów sądowniczych, nie licząc przedsiębiorców i gwiazd.

Świątynia Salomona jest największą w Brazylii i jedną z największych w świecie. Biskup Edir Macedo, przywódca i założyciel Światowego Kościoła Krolestwa Bożego, znajdował się na czele ceremonii otwierania świątyni.

„Nie chcieliśmy, po prostu, zbudować jakiegoś historycznego pomnika na cześć jakiejkolwiek religii. Cała struktura kopii Świątyni Salomona jest stworzona po to żeby ludzie mogli powrócić do czasów biblijnych i wchłonąć czystą wiarę bez jakichkolwiek religijnych domieszek, wiarę, która przyciąga Boga i przynosi rezultaty. Świątynia będzie dostępna dla wszystkich ludzi wyznających jakąkolwiek religię. Ona będzie otwarta dla wszystkich narodów i dla tych, którzy pragną spotkać się z Najwyższym, Bogiem Abrahama, Izaaka, Izraela” – wyjaśnił pastor Miguel Lacerda.

Źródło: http://www.invictory.com/news/story-52411.html

a55

a555

a6666

a7

a77

a20

„Ceremonia inauguracji Świątyni Salomona”

Ссылка на видео: https://www.youtube.com/watch?v=B9A52XT3Oo8

„ANTYCHRYST NADCHODZI – JEST PÓŹNIEJ NIŻ MYŚLICIE”

a90

Za: http://ruskombat.info/kto-ne-znaet-v-2014-v-brazilii-sostoyalos-otkryitie-hrama-tsarya-solomona/

Publikacja: 13.04.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *