Strona główna > Samoobrona w infowar > Brazylia w rękach żydowskich

Brazylia w rękach żydowskich

Brazylia jest w rękach żydowskich. Brazylia jest biedna. Aktualnie (rok 2013) prezydentem Brazylii jest Dilma Vana Roussef, córka bułgarskiego żyda i komunisty, (http://yadbeyad.wordpress.com/2011/02/03/judia-presidente-de-brasil) Pedro Rousseff (Петър Русев, Pétar Rússev) i Brazylijki – zajmującej się domem – Dilma Jane Coimbra Silva.

Jej ojciec urodzony w 1900r, w miasteczku Gabrowow, był dalekim krewnym pisarza Ran Bosilek, działał w Bułgarskiej Partii Komunistycznej po Sowieckiej Rewolucji z 1917r. Ożenił się z Ewdokia Yankowa , ale opuścił ją i swego syna w 1929r ociekając do Francji, skąd w 1944 uciekł do Brazylii.

Z pierwsza żoną miał syna (lecz nie ma dokumentów o rozwodzie a jego syn zmarł tajemniczo w 2007 r.), z druga dwójkę dzieci, Igora (!) i Dilme. Według jego pierworodnego syna, Liubena-Kamena, Peter Russev uciekł z Bułgarii jako bankrut, ukrywający się przed wierzycielami. 18 lat nie odezwał się do swego syna. Joz jako uciekinier prezentuje wersje o „prześladowaniu które doświadczył jako żyd i komunista” i które „zmusiło” go do ucieczki. Był tak podły, że w testamencie zaoferował porzuconemu synowi USD 1500 za wyrzekniecie się prawa do spadku – a było tego sporo – dziesiątki budynków w Brazylii.

Inni krewni Silmy Rousseff, to babcia, Tzana Kornazheva-Rousseff, prowadząca prosto do ministra Spraw Wewnętrznych ( ulubione stanowisko pasożydów ) Docio Kristow, do posła Petara Kornazewa, czy do prawniczki Ralicy Neguencowej.

s_nf_8573_84372Sama Dilma włączyła się aktywnie do komunistycznego terroryzmu, działała w “Vanguardia Armada Revolucionaria Palmares” gdzie zalicza się jej przynajmniej 5 morderstw. Aresztowana przez reżym wojskowy odsiaduje tylko 3 lata… cóż, zabici byli zapewne tylko gojami… Brazylia zapomina szybko.

Dilma podaje się za ekonomistkę, ale jak to bywa w Ameryce Łacińskiej, dokumenty uwierzytelniające jej dyplom zaginęły. Brazylia się nie przejmuje drobiazgami.

W jej karierze politycznej, zdalnie sterowanej z centrum komunizmy światowego w Wall Street, miała niechlubna role, jako Minister Energii, w największym krachu energetycznym Brazylii i Paragwaju. Brazylia przebacza.

Była również prezesem Petrobrass, firmy związanej z Rotszyldowską Equity, największa firma inwestycyjna na SWIECIE! Brazylia tego nawet nie wie!

Dzisiejsze demonstracje i zamieszki w Brazylii wywołane są zwyczajowa pogarda pasożydów dla lemingów. 5% zwyżka ceny biletu autobusowego wydaje się mało znacząca, ale jeśli na transport pracownik musi wydać 25 do 30% miesięcznego mizernego dochodu, nawet niewielka podwyżka oznacza mniej frango czy pao dla rodziny. Jak wszędzie, brazylijska kasta pasożydów ssie pieniądze najbiedniejszych aż do granicy wytrzymania.

Zabici przez komórke terrorystów Dilmy:

ATT00004

(matirani)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.