Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Brad Pitt: pedofilskie elity Hollywoodu kontrolują Amerykę

Brad Pitt: pedofilskie elity Hollywoodu kontrolują Amerykę

Bardzo odważna wypowiedź Brada Pita i zastanawiająco spóźniona jak na okres trwania jego kariery.

a

„Media nigdy nie odsłaniają prawdy, ponieważ są jej częścią. Media, które odsłonią to internet”.

„Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji przynosi to teraz” – tracą kontrolę nad Amerykanami i ludźmi na całym świecie i wiedzą o tym.

Pan Pitt opisuje, jak cała branża telewizyjna i filmowa prowadzona jest wokół kultury handlu dziećmi, które docierają do Stanów Zjednoczonych i poza nimi, do wyższych szczebli spektrum politycznego i ludzi z wyższych sfer.

To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co najważniejsze, o władzę i kontrolę „.” Ludzie, którzy prowadzą Hollywood, prowadzą całą Amerykę i większość świata, a nie dbają o filmy „.” Słyszałeś o Porządku Illuminati? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media – to ci, którzy prowadzą te pierdoły z pedofilem, i to oni prowadzą świat, a to wszystko wraca do Hollywood.

Dziwnym trafem to, co uważano za spiski, obecnie jest pokazane jako prawda od samych uczestników tej gry.

„Chłopcy chcą być w filmie, czy powinienem powiedzieć: rodzice chcą, aby ich dzieci były w filmach, i zrobią wszystko, aby ich pociechy były sławne”

Kiedy zapytano, dlaczego Hollywood został wyznaczony przez te elity, powiedział;

To rodzice, to amerykański sen, aby być sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby się tam dostać”. „Czy kiedykolwiek spotkałaś się z mamą aktorki?” „To łatwe prześcieradła, a to nie sa tylko  filmy, to telewizja, muzyka … to showbiz „.” Rodzice sprzedają swoje dusze dla sławy „.

Pitt nadal ujawnia motywację stojącą za przemytem na najwyższym poziomie dzieci i sposoby, w jaki dzieci mają wpływ na inne dzieci.

Pewien młody dzieciak z pewną mamą która odwzajemni się i zrobi wszystko, aby to dostać. „” Dzieciak zostaje wysłany do jakiegoś faceta prowadzącego sieć telewizyjną.

„Facet telewizyjny nigdy nie powie źle o tym filmie, ponieważ facet w filmie wie, co facet telewizyjny zrobił z tym młodym dzieckiem.” „To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą”

To wszystko się tyczy dzieci jako kart przetargowych. Ksiądz Pedofil z HIV, który zgwałcił  30 dzieci przebaczonych przez Kościół.  Kiedy spytał, kim są ci „hollywoodzcy gracze”, Pitt nie chciał podać nazwisk, mówiąc:

„Jestem z krainy wolności i nie chce pozwu sądowego”,

Ale powiedział, że jest przekonany, że ci znęcający się nad dzieckiem na wysokim szczeblu wkrótce zobaczą sprawiedliwość:

„Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ są jej częścią. To niezależne media, które odsłonią to:

„Internet, jest on cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji daje  to teraz” – tracą kontrolę nad amerykańskimi ludźmi i ludźmi na całym świecie i wiedzą o tym.

Prawdą jest, że sataniści wyjątkowo ulubili sobie dzieci. Dlatego wiele szczepionek zawiera rtęć i aluminium. Prawdą jest to, że tajny zakon Illuminati istnieje, ale prawdą także jest syjonizm i Lucyfer mieszkający w Watykanie.

Pedofilia nie jest tylko zboczeniem. Jest to religia i element satanizmu wyznawanego na najwyższych szczeblach. Pedofilia w tajemnych stowarzyszeniach jest nobilitacją i przywilejem.

Ostatnio krąży w polskim youtubie seria filmów z Pawłem Bednarzem informującym o skali handlu dziećmi w Polsce, które trafiają do dom publicznych dla pedofili lub na organy.

„Każda adopcja łamie konstytucje i kartę praw dziecka i człowieka”

Jeśli dziecko  nie znajdzie rodziców przez 5 tyg w Polsce , wysłane jest zagranicę”

Bardzo mi przykro, ponieważ zamknięte usta ma i Paweł Kukiz z którym naiwnie wiązałem mimo wszystko jakieś nadzieje…

Osoba wydaje się być kontrowersyjna, czasem jakby robił show, ale może w ten sposób ma wzbudzić zainteresowanie świata. Jeden film to za mało.

Sprawa „zeznania” Pitta jest intrygująca. Zwłaszcza, że coraz więcej gwiazd kina i muzyki w podobnym tonie wyjawia prawdę.

Zatem mamy dwie opcje:

  1. Oni są tak pewni swego, że przekupią każdego i wprowadzą lucyferiański nie-porządek, co widać po matkach dzieci gwiazd.
  2. Jest to szopka mająca na celu obalenie tych złych tymi w cudzysłowie dobrymi. Takie zastąpienie PO PiSem i w efekcie ustanowienie „dobrych” rządów antychrystem, który zrobi ze wszystkimi porządek.

Ludzie muszą sobie w końcu zdać sprawę, z tego że jest szatański system!

„Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli” Jana.

Źródło: http://detektywprawdy.pl/2017/07/13/brad-pitt-pedofilskie-elity-hollywoodu-kontroluja-ameryke-szokujacy-wywiad/

Za: https://www.nwo.report/nwo/brad-pitt-pedofilskie-elity-hollywoodu-kontroluja-ameryke.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *