Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bożonarodzeniowa Nowa Ewangelizacja : Szczęśliwych Świąt Noahidzkich

Bożonarodzeniowa Nowa Ewangelizacja : Szczęśliwych Świąt Noahidzkich

Rabin Marcelo Polakoff (nomen omen!) i biskup Pedro Torres powracają do śpiewania. Bożonarodzeniowy sher, chanukalna kolęda – to jest muzyczny dialog!

Wersja angielska – „To już jest grudzień”

Pedro Javier Torres Aliaga został mianowany biskupem tytularnym diecezji Numidia i  biskupem pomocniczym i wikariuszem generalnym archidiecezji Kordoby przez Franciszka Bergoglio w dniu 16 listopada 2013 roku. Ten błazeński książę koncernu Novus Ordo jest Sekretarzem Wykonawczym Komisji Episkopalnej ds. Ekumenizmu i Stosunków z Judaizmem, Islamem i Innymi Religiami, głosicielem rekolekcji duchowych na Argentynę i, według mediów, ekspertem w dziedzinie moralności, bioetyki, ekumenizmu i dialogu międzyreligijnego.

a01

Trzech bałwańskich błaznów, od lewej do prawej: Carlos Ñáñez, Franciszek i Pedro Javier Torres Aliaga, w prywatnych apartamentach Franciszka.

Aby nieco bardziej zapoznać się z rabinem Marcelo Polakoff i obejrzeć zeszłoroczne śpiewanie chanukalnej kolędy proszę zaznajomić się z poniższym materiałem:

Szczęśliwych Świąt Noahidzkich!

Rabin Marcelo Polakoff i biskup Pedro Torres razem śpiewają…”kolędę chanukalną” czyli międzyreligijną piosenkę świąteczną.

Rabin Marcelo Polakoff jest obecnie rabinem żydowskiej kongregacji „The Israeli Union Center of Cordoba”, Argentyna, a był profesorem Talmudu i Halachy w rabinicznym seminarium „Seminario Rabínico Latinoamericano Marshall T. Meyer” przez 10 lat aż do 2011 roku. Monsignor Pedro Torres jest biskupem pomocniczym w archidiecezji Cordoba (Argentyna).

Wspomnienia dialogu międzyreligijnego.

a33

Rabin Marcelo Polakoff daje Jorge Bergoglio egzemplarz swojej książki „En el nombre del padre y del rabino” (W imię Ojca i rabina).

a4

Jeszcze więcej rabinicznych książek dla Franciszka!

Tak na wszelki wypadek gdybyście pomyśleli, że to incydentalna aberracja!

a44

Rabin Polakoff z Benedyktem XVI!

a100

Tradycyjna już biesiada talmudycznych judeosatanistów w Watykanie, tym razem z udziałem rabina Polakoff !!!

a5

Lolek, przyspiesz debilizację goyim bo nam władza umknie!

zydzi-w-kosmosie

Nadlatują nowi ewangelizatorzy, Alleluja!!!

Za: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/12/happy-noahide-holidays-ii.html

Data publikacji: 16.12.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *