Strona główna > Świat > Boże Narodzenie w Syrii – co śpiewano w syryjskich kościołach ?

Boże Narodzenie w Syrii – co śpiewano w syryjskich kościołach ?

Syria, kraj w którym toczy się najbrzydsza wojna kiedykolwiek widziana w nowej erze. Syria, która jest jednym z najstarszych krajów świata, ojczyzną Jezusa Chrystusa, gdzie w niektórych miejscach ludzie mówią po aramejsku, w języku Jezusa. W tym kraju wojna chce usunąć jego dorobek, historię, dziedzictwo, tożsamość i cywilizację.

a0

Syria była skrzyżowaniem cywilizacji. Po tej ziemi chodził Jezus. Kiedy będziesz w Syrii, zobaczysz najstarsze kościoły, które były świadkiem cudów Maryi Matki.

Nagle ogłoszono wojnę partyzancką z tym krajem, z jej cywilizowanymi mieszkańcami, z jego armią, z jego protektorami, i z jego świeckim przywódcą. Co więcej, ci którzy ogłosili tę wojnę i podnieśli zbrojne ramię przeciwko Syrii pod pretekstem „dążenia do demokracji” i „wolności” dla narodu syryjskiego, to najbardziej zacofane kraje w historii ludzkości, a ich monarchowie to najbardziej opresyjni tyrani, jacy istnieją – to kraje takie jak Arabia Saudyjska i Katar, gdzie nigdzie nie znajdzie się kościoła poświęconego Jezusowi, bo są zakazane przez saudyjskich władców i ich rodziny. [Saudyjscy = żydowscy, jakby kto nie wiedział – admin]

a00

Dwa dni przed Bożym Narodzeniem, prezydent Bashar Al. Assad, prezydent Syrii z elegancką wykształconą małżonką Assmą, pierwszą damą Syrii, zaskoczył syryjskich chrześcijan składając niezapowiedzianą wizytę w Kościele Matki Bożej Damaszku.

Prezydent dołączył do Chóru Radości, jego przygotowań do Bożonarodzeniowego wieczoru i Nowego Roku, tak samo jak dołączał do muzułmańskich modłów w ich święta w meczetach.

Syryjscy chrześcijanie (jestem zażenowana kiedy to mówię, bo zwykle mówiliśmy „Syryjczycy”, skoro naszą religią jest Syria) do tej wojny nigdy nie rozmawialiśmy o religii; lecz celem wroga jest, by wyglądało to na wojnę domową!

Syryjscy chrześcijanie byli zachwyceni pobytem wśród nich prezydenta, dzielącego się z nimi radością z okazji narodzin Jezusa – prezydenta jako brata, ojca i syna.

Wczoraj Syria świętowała Boże Narodzenie, wszystkie prowincje świętowały narodzenie Jezusa, muzułmanie, chrześcijanie i wszyscy inni byli na ulicach śpiewając dla Syrii, modląc się by Jezus chronił tę świętą ziemię.

https://www.youtube.com/watch?v=LhK-eLcZlPQ

Wielkim paradoksem było to, co stało się w niektórych syryjskich kościołach, gdy chóry, księża i zakonnice modlili się i śpiewali święte pieśni na chwalebne narodziny Jezusa – ja mówię, że jest to paradoks, ponieważ we wszystkich głównych mediach na całym Zachodzie słyszeliśmy wyłącznie o wojnie domowej w Syrii.

Gdyby tak było w istocie, gdyby to była wojna domowa i gdyby naród syryjski nie popierał rządu Assada czy armii syryjskiej, to jak można by wyjaśnić harmonię i braterstwo, które miało miejsce w tym kościele?

Obejrzyj film powyżej: chrześcijanie śpiewają pieśni za Syrię, zamiast modlitwy. Ta pieśń była o naszej ojczyźnie. Zakonnice i księża mieli łzy w oczach, wszyscy śpiewali prosząc Boga, by chronił Syrię. Jeden z uczestników trzymał syryjską flagę i mocno nią wymachiwał, flagę niepodległej Syrii, po długich wiekach francuskiej okupacji.

Nasz wróg walczy z nami nawet tą flagą; ich celem jest narzucenie tej z okresu francuskiego mandatu, tej samej flagi, którą wykorzystał do przypisania jej wspieranym przez Zachód „rebeliantom”.

Słowa tej pieśni były następujące: „Moja ojczyzno, czy będziesz jeszcze bezpieczna, bogata, zwycięska i godna?”

To śpiewał chór, a ludzie odpowiadali: „Tak, będziesz jeszcze wielka”, i to osiągniemy dzięki poświęceniu naszej Syryjskiej Armii Arabskiej.

Z Syrii, my naród syryjski, cierpiący pod ostrzałem rakiet tzw. „umiarkowanych” rebeliantów, żyjący w ludobójczej wojnie narzuconej nam przez Amerykę i jej sojuszników, z całą krwią jaką przelaliśmy i wszystkimi których zamęczono, życzymy wam Wesołych Świąt, życząc wam miłości i pokoju, jest to przekaz Jezusa, którego my, naród syryjski, nigdy nie zapomnimy.

Ratujcie Syrię.

Afraa Dagher
Christmas in Syria–What were the Christmas hymns in Syrian churches? An inside look
https://theuglytruth.wordpress.com/2015/12/27/christmas-in-syria-what-were-the-christmas-hymns-in-syrian-churches-an-inside-look/

Tłumaczenie: Ola Gordon.

Wojna w Syrii jest narzucona przez przeklęte, psychopatyczne, satanistyczne plemię Chazarów – jako część ich planu stworzenia Wielkiego Izraela.
Admin

Za: https://marucha.wordpress.com/2015/12/31/boze-narodzenie-w-syrii-co-spiewano-w-syryjskich-kosciolach/#more-55218

Data publikacji: 31.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *