Strona główna > Polska > Bosak za homoseksualistami w Ruchu Narodowym

Bosak za homoseksualistami w Ruchu Narodowym

Krzysztof Bosak jest w chwili obecnej przede wszystkim wiceprezesem Ruchu Narodowego i posłem Konfederacji, ale już niedługo może być kandydatem koalicji narodowców i korwinistów w wyborach prezydenckich. Najwyraźniej z tej okazji zadeklarował, że przyjąłby do swojej partii homoseksualistę, o ile ten „żyłby w czystości”.

Parlamentarzysta udzielił wywiadu „Plus Minus”, czyli weekendowemu wydaniu dziennika „Rzeczpospolita”. Pytany w nim o ofensywę ruchów LGBT stwierdził, że „eprezentanci tych ideologii seksualnych wejdą normalnym ludziom na głowę i ich zaszczują”. Właśnie z tego powodu oskarżenia o „mowę nienawiści” mają zamykać usta przedstawicielom nurtów konserwatywnego i narodowego.

Jednocześnie Bosak nie miałby nic przeciwko członkostwo homoseksualisty w RN-ie. Jego zdaniem osoba o takich skłonnościach nie mogłaby być jednak „aktywnym homoseksualistą”, lecz musiałaby „żyć w czystości”.

To nie pierwsza kontrowersyjna wypowiedź parlamentarzysty Konfederacji na temat mniejszości seksualnych. Przed ubiegłorocznym Marszem Niepodległości twierdził on, że homoseksualiści są mile widziani na demonstracji, choć „nie powinni przychodzić z tęczową flagą”.

Na podstawie: rp.pl, dorzeczy.pl.

Źródło: http://autonom.pl/?p=29456

3 thoughts on “Bosak za homoseksualistami w Ruchu Narodowym

  1. W październiku na potrzeby wewnętrznych wyborów w Konfederacji (w celu wyłonienia ichniego kandydata na preżydenta) pojawił się bardzo nienaturalny i jakby napisany na zlecenie/ zamówienie artykuł w medium powiązanym z „krulem” Mikke i rebe Michalkiewiczem, Najwyższym Czasie, usiłujący przekonać ludzi że Krzysztof Bosak się żeni z kobietą.

   https://nczas.com/2019/12/10/bosak-sie-zeni-wiemy-kim-jest-jego-wybranka-to-konserwatywka-i-prawnik-znanego-instytutu/

   Od lat się szerzą plotki że Bosak lubi chłopców (żyd Tomasz Gryguć na jednym ze swoich spotkań oficjalnie przyznał że Bosak jest pedałem i że go telefonicznie prosił aby nikomu o tym nie mówił). Generalnie to byłaby jego sprawa gdyby nie był politykiem. Jeśli jest politykiem, osobą publiczną i lubi chłopców, przy tym udaje, że ich nie lubi, a nasi wrogowie mogą to wiedzieć i mieć na chłopa kompromitujące haki, to sprawa wymaga wyjaśnienia bo naciski naciskami i chłop może tańczyć jak mu kto inny zagra.

   Także wielki kufel zimnego piwa dla Bosaka jeśli rzeczywiście ma jakąś lube i nie jest to fake info. Jeśli jednak jest to fake info na potrzeby kampanii prezydenckiej i Bosak rzeczywiście jest pedałem, to nie chciałbym być w jego skórze kiedy całe szambo wypłynie na wierzch.

   P.S.

   https://www.newsweek.pl/swiat/ludzie/homofob-gejem-wes-goodman-i-inni-wrogowie-srodowisk-lgbt/k2dt04x

   https://wiadomosci.wp.pl/neonazista-okazal-sie-byc-gejem-i-zydem-ale-nie-byl-jedyny-6178501146216065a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.