Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bono zdemaskowany jako kompletne oszustwo

Bono zdemaskowany jako kompletne oszustwo

fałszerz Bono w Tanzanii

Bono in TanzaniaBono jest pseudonimem, naprawdę ten facet nazywa się Paul David Hewson. Jest inwestorem, biznesmenem, miliarderem i aktywistą różnych ruchów oraz głównym wokalistą i tekściarzem zespołu rockowego U2, pochodzącego z Dublina. Kto nie zna „hymnów” U2? O znaczeniu różnicy między światem słów a światem czynów, jest ten tekst.

Najpierw synagoga szatana wzięła za cel, zbombardowała i splądrowała narody muzułmańskie na Bliskim Wschodzie, jakie sama obwiniła o zamach terrorystyczny fałszywej flagi z 9/11. Teraz skierowała swoje bandyckie działania przeciw muzułmańskim państwom w Afryce, ponownie z wykorzystaniem operacji fałszywej flagi, jak najnowsza strzelanina w kenijskim Mallu (będącego własnością tych bandytów).

Po tej masowej strzelaninie, gazeta USA Today napisała taki przekaz propagandowy: „Ataki na Mall w Nairobi to uderzenie w nas wszystkich. Tak samo, jak w dniu 9/11, terroryści teraz toczą wojnę z naszym nowoczesnym, demokratycznym stylem życia. Dziś jesteśmy wszyscy Kenijczykami”.

Prawda o Bono (Rycerzu Maltańskim) i jego ludobójczych ideologiach

http://www.youtube.com/watch?v=bBiJhRQqQFE

Bono, chłopiec z plakatu

Bono chce, abyśmy uwierzyli w to, że symbolizuje misję ratowania Afryki. W rzeczywistości gra rolę ukrywania szkód, jakie grupa G8 robi ciągle Afryce i jest zaprzeczeniem kampanii sprawiedliwości i odpowiedzialności.

1

Umiejscowienie Bono w charakterze zachodniego zbawiciela Afryki, w sytuacji, gdy nie porusza on w ogóle zagadnienia szkodliwości działań grupy G8, podważa sens kampanii na rzecz sprawiedliwości i odpowiedzialności„.

Już w 2005 roku było całkiem źle. Następnie, na szczycie G8 w Szkocji, Bono i Bob Geldof obsypali Tony Blaira i George’a Busha pochwałami, którzy przecież wciąż mieli na rękach świeżą krew ofiar rzeźni w Iraku. W pewnym momencie Geldof, dosłownie i w przenośni, usiadł na kolanach Tony Blaira. Afrykańscy działacze oskarżyli ich o pogrążenie w fałszu kampanii na rzecz światowej sprawiedliwości.

Teraz jest jeszcze gorzej. Gdy UK przewodniczyło szczytowi G8, kampania, jaką założył Bono, z którym ściśle współpracuje Geldof, zdaje się być wyłącznie cyrkiem wybielania polityki G8 stosowanej wobec Afryki.

W zeszłym tygodniu zwróciło uwagę utworzenie Nowego Sojuszu Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia (the New Alliance for Food Security and Nutrition), zapoczątkowanego w USA, gdy to one przewodniczyły spotkaniu G8 w zeszłym roku. Sojusz naciska na kraje afrykańskie, aby zawarły umowy, które pozwalają zagranicznym firmom grabić ich ziemię, patentować nasiona ich roślin i monopolizować rynki żywności. Ignorując głosy swoich obywateli, sześć rządów krajów afrykańskich, dobiły targów z takimi firmami, jak Monsanto, Cargill, DuPont, Syngenta, Nestlé i Unilever, w zamian za obietnice pomocy ze strony Wielkiej Brytanii i innych krajów G8.

Szeroki wachlarz działaczy, zarówno afrykańskich, jak też europejskich, dostał wścieklizny na wieść o the New Alliance. Ale kampania ONE, jakiej współzałożycielem jest Bono, wystąpiła z jego obroną. Artykuł, jaki napisano w zeszłym tygodniu, był niezwykły pod kilkoma względami: w całkowitym pominięciu interesów afrykańskich przywódców i narodów tych państw, w swojej propagandzie przesady co do roli małych firm afrykańskich, ale przede wszystkim w zakresie braku wzmianki, nawet zająknięcia się, na temat niesprawiedliwości, jaka jest centrum tej organizacji, New Alliance, tzn. jego promocji nowej fali grabieży ziemi.

Pierwszą rzecz, jaką odkryłem to fakt, że Bono również wychwalał New Alliance w przemówieniu tuż przed ubiegłorocznym szczytem G8 w USA. Drugą rzecz, jaką odkryłem, to fakt, że dużo finansowania kampanii ONE, zostało dostarczone przez fundację Billa i Melindy Gates, a dwóch członków kierownictwa ONE pochodzi z nadania tej fundacji. Fundacja współpracuje z firmą Monsanto i handlowym gigantem Cargill oraz ma duże udziały w Monsanto. Bill Gates zareagował na zarzuty o grabież ziemi w Afryce, twierdząc w obliczu przytłaczających dowodów winy i ogromnego oporu ze strony afrykańskich rolników, że „wiele z tych umów na zakup gruntów jest korzystnych, i byłoby źle, gdyby część z nich została oddana z powodu mojego udziału i patrzenia na te sprawy przez wiele grup zachodnich„. (Afrykanie, jak można zauważyć, zostali w ogóle wypisani z tej opowieści)

Trzecią rzecz, jaką odkryłem, to długa historia. W błyskotliwej książce, zatytułowanej: The Frontman: Bono (in the Name of Power), właśnie wydanej w UK, irlandzki autor, Harry Browne twierdzi, że „przez prawie trzy dekady działając jako osoba publiczna, Bono wzmacniał propagandę elit, wypowiadał się w interesie nieskutecznych rozwiązań, biednych traktował protekcjonalnie jak narzędzia i obściskiwał się z bogatymi i wpływowymi. Jego stanowisko wobec problemu Afryki jest „obmierzłą mieszanką tradycyjnego misjonarza i handlowego kolonializmu, w którym świat biednych istnieje tylko po to, żeby świat bogatych miał możliwość spełnić swoją misję”.

Browne oskarża Bono, że stał się „opiekuńczym obliczem globalnej technokracji”, która, nie mając do tego żadnego uprawnienia, zawłaszczyła sobie rolę rzecznika spraw Afryki, a następnie wykorzystała tę rolę do zapewnienia alibi „humanitarnych działań” dla zachodnich przywódców plądrujących ten kontynent.

2

Bono i nagrody od królowej Elżbiety II

Bono twierdzi, że „reprezentuje najbiedniejszych i najbardziej bezbronnych ludzi”. Ale po publikacji oświadczenia kampanii ONE z zeszłego tygodnia, widać wyraźnie, że Bono i inni jemu podobni zajęli przestrzeń dyskusji politycznej dla propagandy, miejsce jakie mogłoby zostać wykorzystane przez Afrykanów, o których interesach mówią ci propagandyści. Ponieważ Bono jest postrzegany przez światowych liderów jako przedstawiciel świata biednych, biedni nie są zaproszeni, aby mówić we własnym imieniu. To działa bardzo dobrze w całej sferze propagandowej, z wyjątkiem interesów świata biednych.

Kampania ONE wygląda na rodzaj organizacji, którą mogliby wymyślić John le Carré i Robert Harris. Rzekomo działa ona w imieniu najbiedniejszych. Ale skład jej zarządu w zasadniczej mierze to miliarderzy, arystokraci z korporacji oraz urzędnicy USA. Tu znajdziesz Condoleezzę Rice, doradcę George’a W. Busha ds bezpieczeństwa narodowego i sekretarza stanu, która agresywnie promowała wojnę z Irakiem, wydała oficjalne polecenia CIA, upoważniające do stosowania tortur i zastraszania mniejszych krajów, aby wspierały szeroką gamę różnych celów amerykańskich.

Jest tu również Larry Summers, który był głównym ekonomistą Banku Światowego podczas najczarniejszych dni kryzysu „dostosowania strukturalnego”, a jako sekretarz skarbu USA, pomagał w deregulacji Wall Street, jaka tak szczęśliwie spadła na nas wszystkimi swoimi wskutek swych konsekwencji. Mamy tu Howarda Buffetta, który pracował dla takich światowych gigantów, jak Archer Daniels Midland, Coca-Cola, Conagra czy Agro Tech. Choć głównym celem kampanii ONE jest Afryka, jest tam tylko dwóch afrykańskich przedstawicieli. Jednym z nich jest baron od biznesu z telefonami komórkowymi, a drugi to minister finansów Nigerii, który był dawniej dyrektorem zarządzającym w Banku Światowym. Już lepszych przedstawicieli nie mogli sobie dobrać najbiedniejsi.

3

Gdy Bono i jego koledzy z zespołu wyszli na the Pyramid Stage podczas koncertu, aktywiści z grupy Art Uncut napompowali wśród audytorium wielki balon przyozdobiony wiadomością „A ty też płacisz podatki?” (“U Pay Your Tax 2?”), demaskując fakt, że członkowie U2 korzystają ze spółek offshore, aby unikać płacenia podatków.

W wypadku takiej organizacji, jaką jest ONE, która rozpowszechnia informację, że jest „kampanią oddolną”, należałoby raczej oczekiwać, że nie robi podobnych rzeczy. Ale niestety jest to tylko przykrywka dla współpracy z multimilionerami i technokratami, projekcja interesów USA i władzy korporacji.

Równie odrażający jest apel Bono z zeszłego tygodnia, gdy wzywał on do „większych postępów w sprawie przejrzystości„. Jak pisze Harry Browne, złożona sieć spółek U2, finansowe zaangażowanie w kampanię produktu RED i jego inwestycje poprzez spółki z rajów podatkowych, jakie współtworzył z różnymi personami, są wręcz rażąco nieprzejrzyste. I nie jest wobec tego szokiem fakt, że sprawiedliwość podatkowa jest nieobecna w światowych problemach, z jakimi rzekomo identyfikuje się jego kampania ONE.

Jest dobrze znana historia z koncertu w Glasgow, gdy Bono zaczął powoli klaskać w dłonie. Miał wtedy powiedzieć, że: „za każdym razem, gdy klasnę w dłonie, umiera w Afryce jedno dziecko„. Wtedy ktoś z publiczności głośno krzyknął: „no to, kurwa, przestań klaskać”. To dobra rada i żałuję, że nie wziął jej sobie do serca.

Kumple Bono

Bono szlaja się z różnymi przestępcami NWO

4

Obama …sufler żydowskiego NWO, tłumaczący prezydenta, którego robota to bombardowanie dzieci i otrzymywanie pokojowych nagród

5

Niewygodne fakty, obok siebie z zawodowym łgarzem, Alem Gore

6

Bill Clinton … od czego można w ogóle zaczynać rozmowę z tym facetem?

George W. Bush, Bono

Poszukiwany listem gończym zbrodniarz wojenny, George W. Bush junior

8

Podżegacz wojenny, izrahellska marionetka, senator John McCain

9

Mr Eugenika w własnej osobie, Bill Gates

10

Poszukiwany przez prawo zbrodniarz wojenny, Tony Blair

11

Madame zło i najlepszy przyjaciel pedofila, Jimmy Savile’a, Queen Elizabeth II.

Jak bardzo bogaty jest Bono?

Bono jest w zarządzie the Elevation Partners, spółki private-equity, która próbowała kupić Eidos Interactive w 2005 roku i od tego czasu poszła w inwestycje w inne przedsiębiorstwa rozrywkowe. Bono zainwestował w grupę medialną the Forbes Media poprzez Elevation Partners.

Elevation Partners został dopuszczony jako pierwszy zewnętrzny inwestor do spółki, uzyskując pakiet mniejszościowy w Forbes Media LLC, nowy kształt firmy z 89-letnią przeszłością w działalności medialnej, która teraz obejmuje wydawanie magazynu Forbes, prowadzenie witryny Forbes.com i inne aktywa. Warunki transakcji nie zostały ujawnione, ale doniesienia mówiły, że pakiet był wart około 194 mln euro. Firma posiada również 1,5% udziałów w serwisie społecznościowym Facebook, zakupionym za 210 mln $. Wartość inwestycji Bono wyceniono w lutym 2012 r. na około 1 mld dolarów. [REF]

Miliarder Bono nie płaci podatków

Bono nie płaci podatków, bo właściwie nie ma żadnych dochodów. U2 to w tym momencie, firma do robienia pieniędzy, całkowicie wypełniająca napisany dla niej program. Oni nie piszą już żadnej „swojej” piosenki i nie robili tego od dłuższego czasu, jeżeli w ogóle kiedyś to robili. Teraz promują programy zagłady w Afryce. Bono nie jest niczym więcej niż rzecznikiem propagandowym swoich korporacyjnych panów. Ale czy ktoś może być tym zaskoczony? Rozrywkowiec, który nie jest związany z elitą?

Myślenie stadne

Hollywood/LA/New York/London … wszystko to miasta rządzone przez jedną grupę, syjonistyczną synagogę szatana. Niszczą społeczeństwa i rządy z użyciem dywersji i technik oszustwa. Wykolejają młodzież z użyciem fałszywych ruchów przeciwko niesprawiedliwości, jawnie głoszą komunizm i socjalizm nie po to, żeby ludzie podjęli pokojową współpracę między sobą, ale po to, żeby zaszczepić w nich mentalność stadną, jak w ulu, żeby mogli zniszczyć filary społeczeństwa, indywidualność, rodzinę i prawo do swobodnego korzystania z owoców własnej pracy.

Wielka Brytania została przejęta przez nich z pomocą oszustwa. Rosja, Niemcy, a przez okres ostatnich 100 lat, również Stany Zjednoczone, znalazły się pod kontrolą synagogi szatana. Stworzyli nawet fałszywe poczucie istnienia opozycji. Bono jest narzędziem tej synagogi, która używa izrahella jako narzędzia zniszczenia i kontroluje większość „zachodnich” rządów.

źródła:

http://helpfreetheearth.com/news896_bono.html

Bono exposed as a complete fraud

http://www.theguardian.com/commentisfree/2013/jun/17/bono-africans-stealing-voice-poor

http://www.theguardian.com/global-development/poverty-matters/2010/sep/29/gates-foundation-gm-monsanto

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.