Strona główna > NWO > Bono, Monsanto i DuPont pomagają Afryce wprowadzając uprawy GMO

Bono, Monsanto i DuPont pomagają Afryce wprowadzając uprawy GMO

Pogrążone w kryzysie kraje G8 nie są w stanie wywiązać się z obietnic pomocy Afryce, wsparcia udzielą prywatni inwestorzy wprowadzając uprawy GMO. Zniszczenie naturalnych upraw Afryki jest kolejnym geszeftem Iluminatów (żydowskich bankierów kontrolujących syjonizm i masonerie).

bono-friends (1)

 W 2012 roku Gwiazda muzyki Bono, przedstawiciele wielkiego agrobiznesu i przywódcy państw rozwijających zebrali się Waszyngtonie aby podpisać umowę, na mocy której firmy prywatne przeznaczyły 3 miliardy dolarów dla bezpieczeństwa żywnościowego w Afryce. W spotkaniu brali udział przedstawiciele korporacji: Monsanto, Diageo, Dupont, Cargill, Vodafone, Walmart, Pepsico, Prudential, Syngenta International.

 „Pomoc ma potencjał, aby złagodzić niektóre z cierpień  ludzi z najuboższego kontynentu. Ale umowa jest też sporym problemem, który staje się coraz  trudniejszy do rozwiązania dla krajów G8. (…)Wiele rządów patrzy obecnie na ich krajowe wyzwania fiskalne i nie chce odnowić swoich zobowiązań” – Gregory Adams, rzecznik organizacji Oxfam (ONZ), U.S. News & world report (5 maja 2012 roku)

Prezydent USA oraz inni przywódcy państw G8 wspólnie z korporacyjnymi gigantami utworzyli organizacje New Alliance for Food Security and Nutrition, która ma na celu rozwiązać problem głodu w Afryce. Oficjalna strona organizaci:

http://new-alliance.org/

 Jeżeli znasz historie korporacji Monsanto to wiesz, że koncern będzie dążył do zmonopolizowania rolnictwa poprzez wprowadzenie upraw modyfikowanych genetycznie, więcej w artykule:

Monsanto – historia zniewolenia ludzkości

Bono stał się kolejnym spoiwem między politykami, bankowym kartelem oraz show-biznesem.

Lider zespołu U2 w 2004 roku utworzył prywatny fundusz inwestycyjny Elevation, którego aktywa szacowane są na około 2 mld dolarów, bankowość inwestycyjna jest branżą do której wstęp oraz przetrwanie na rynku zależą od ścisłej współpracujący z bankową żydowską oligarchią (oświecona nadmasoneria, cabal elite, iluminaci)

http://en.wikipedia.org/wiki/Elevation_Partners

 „Podczas gdy kraje G8 skupiają się, aby rozwiązać swoje problemy budżetowe, przedsiębiorstwa prywatne, w tym Monsanto, DuPont, Cargill i Vodafone zgodziły się przyczynić 3 milardy dolarów w kierunku Nowego Przymierza Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia. W ciągu najbliższych 10 lat korporacje pomogą 50 milionom ludzi żyjącym w ubustwie. Inicjatywa ma w dużej mierze na celu pomóc afrykańskim rolnikom produkować i sprzedawać swoje plony.” – U.S. News & world report (5 maja 2012 roku)

 http://www.usnews.com/news/articles/2012/05/18/private-companies-helping-to-front-funds-for-african-food-development

Bono to kolejny lobbysta bankowego kartelu wspierający plany globalnej agendy NWO.

wef

Bill-Gates-and-Bono

Bono-and-the-Queen

Bono uhonorowany odrerem przez królową Elżbiete II

Bono-with-Lindsey-Graham

Bono Of U2 Attends Hearing On Capitol Hill

Bono-with-George-Bush

Bono-with-Obama

bonoforeignrelations 031007

Bill-Gates-Bono-Blair

03

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *