Strona główna > Bez kategorii > Bomby w Bostonie – robota własna – FALSE FLAG

Bomby w Bostonie – robota własna – FALSE FLAG

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xcw9J6QNPVU

Odcinek z cyklu Family Guy przepowiada bombę w czasie maratonu w Bostonie?

źródło: http://aangirfan.blogspot.co.uk/2013/04/boston-bombs-inside-job-false-flag.html

large
Boston Bomb – Reuters

Wg doniesień, podczas konferencji prasowej Boston Police Departament Dan Bidondi, z Infowars, zapytał, czy bomba bostońska była atakiem z serii „false flag”.

https://www.facebook.com/TruthRadio

Bidondi zapytał, dlaczego na kilka chwil przed wybuchem bomby, z głośników poproszono ludzi na widowni, aby zachowali spokój.

Alex Jones z Infowars zauważa, że Boston ma szczególne znaczenie w amerykańskiej historii, i że to stąd poleciały dwa samoloty w dniu 9/11.

Czym ​​jest atak „false flag”?

http://www.theatlanticwire.com/national/2013/04/what-is-false-flag-attack-boston-bombing/64260/

Boston
“Wzorzec jest zbyt do siebie podobny. Bostoński oddział policji tego dnia miał ćwiczenia jednostki saperskiej, tak samo jak zamachowcy z 9/11 w Nowym Jorku oraz ci z Londynu z 7/7” – Cynthia McKinney, była kongreswoman

Według Local 15, stacji wiadomości w Mobile w stanie Alabama, trener z University of  Mobile, Ali Stevenson, widział psy od wywąchiwania bomb na starcie i na linii mety.

Stevenson powiedział Local 15, że „ciągle robili komunikaty do uczestników, aby się nie martwili, że to po prostu ćwiczenia”.

Stevenson powiedział również, że widział snajperów na dachach w chwili rozpoczęcia wyścigu i dużo sił bezpieczeństwa, znacznie więcej niż na zwykłym maratonie.

Psy od wąchania bomb ponoć były na miejscu przed eksplozją

Bomb Sniffing Dogs Reportedly On Site Before Explosions At Boston Marathon

01

Boston Bomb

Istnieją również doniesienia o eksplozji w bibliotece JFK w Bostonie w tym samym dniu. Boston travel Q & A

„To, czego jeszcze w pełni nie ujawniono w mediach mainstreamu to fakt, że tego samego dnia miała miejsce w Bostonie inna „kontrolowana eksplozja”.

„Jak poinformował dzisiaj na Twitterze Boston Globe „Urzędnicy: Odbędzie się kontrolowana eksplozja naprzeciwko biblioteki trwająca jedną minutę w ramach działalności saperów.

„Niektórzy ludzie uważają, że ta eksplozja mogła być częścią detonacji innej bomby. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, że bomba koło biblioteki, o jedną milę dalej, mogła być tak szybko zlokalizowana i rozbrojona przez saperów w mniej niż godzinę po pierwszych eksplozjach w rejonie maratonu „.

Natural News article

http://www.naturalnews.com/039926_Boston_marathon_bombing_terrorism.html

Civilian Security wg Obamy

Podczas konferencji prasowej z udziałem dr Petera J. Fagenholza, dziennikarz zapytał go: „Wcześniej twój kolega miał wspomnieć, że zostaliście wszyscy przeszkoleni przez  izraelskich ratowników od katastrof …”

Scena w szpitalu po maratonie wyglądała jak pole bitwy

http://bostonglobe.com/lifestyle/health-wellness/2013/04/15/boston-hospitals-treat-injured-with-wounds-more-often-seen-war-zones/MczjJJkkdLvjzqR9MK407N/story.html

553044_478425582230359_1468822004_n

Co wspólnego mają ze sobą 9/11 WTC, Pentagon; Londyński subway 07/07/05; Oklahoma City; katastrofa promu Estonia; ataki w Norwegii; Sandy Hook; kino w Aurora podczas premiery Batmana; strzelanina w Taft Union School; marathon w Bostonie

Odpowiedź: we wszystkich przypadkach tego samego dnia odbywały się tam ćwiczenia anty-terrorystyczne, wg tego samego scenariusza. Media zupełnie to ignorują. To są ćwiczenia z terroru na żywo, to nie żadna teoria spiskowa – tylko niepodważalny FAKT.

Nie zginęły żadne ważne osoby.

Gdy fałszywe flagi przestają powiewać, bo ludzie zaczynają uczyć się PRAWDY

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=iRvnz_DS8JA&feature=player_embedded]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.