Strona główna > Polska > BOJKOT Wyborów Prezydenckich 2015 to narodowy obowiązek

BOJKOT Wyborów Prezydenckich 2015 to narodowy obowiązek

Zapraszamy na film

Prezentowany film pod takim tytułem powstał pod koniec marca 2015r. i nie ukazuje sylwetek najważniejszych kandydatów, tzw. kandydatów antysystemowych, czyli JKM, P.Kukiza i G.Brauna.

Zatem słów kilka o tych wykreowanych przez żydo-reżim żydowskich elementach – i dlatego dopuszczonych do udziału w wyborach.

gdyby-wybory-mogly-cos-zmienic

JKM – propagator żydowskiej ideologii liberalizmu gospodarczego – ideologii, ponieważ opiera się ona na dogmatach, a nie na sprawdzalnych prawach naukowych i nigdy i nigdzie nie miała zastosowania. W największym uproszczeniu JKM postuluje całkowitą wolność gospodarczą i jak najmniej państwa w państwie. A zatem, okradzionych Polaków okradnie się raz jeszcze, tym razem już ze wszystkiego. Tylko najbardziej naiwni i pozbawieni podstawowej wiedzy ekonomicznej ulegną żydowskiemu mirażowi, że bez udziału i wsparcia silnego państwa, bez jego mecenatu, jest możliwe stworzenie polskiego kapitału.

P.Kukiz – czy można obdarzyć zaufaniem tak chimerycznego kandydata?

Zaledwie kilka lat wcześniej Kukiz żartował sobie z Kościoła, na scenie w piosenkach ośmieszał duchownych i wiarę, żeby dzisiaj każde spotkanie wyborcze rozpoczynać sakramentalnym „szczęść Boże”.

Popierał PO, stał za nią murem, dzisiaj mówi, że to Partia Oszustów. Na kijowskim Majdanie wyśpiewywał razem z żydo-banderowcami. Teraz się zreflektował, przypomniał sobie, że ich ojcowie dopuścili się ludobójstwa na Polakach.
Kukiz popiera system JOW. System ten zabetonuje istniejący układ żydo-reżimowej władzy raz na zawsze, oddając pełnię władzy tym, którzy zdobędą 51% głosów. Pozostałe 49% nie będzie miało nic do powiedzenia – nie pojawi się nawet jeden głos sprzeciwu. Zatem Kukiz chce obalić pookrągłostołowy układ władzy wyposażając go poprzez system JOW w pełnię władzy – przedziwna ekwilibrystyka.

G.Braun – oddany, szczery katolik, apologeta św. JPII, głosi, że Polska winna opuścić struktury UE. Jestem niemal w szoku. Nie mam pojęcia, jak ów kandydat radzi sobie z taką dychotomią poglądów. Przecież św. JPII i inni ojcowie Kościoła nie widzieli i nie widzą dla europejskiej integracji żadnej alternatywy. Sam św. JPII osobiście naganiał nas do UE i do jedności monetarnej, a ten cymes system polityczny winien, wg świętego, kroczyć na Wschód. Wniosek z tego taki płynie, że G.Braun albo św. JPII (zresztą jak cała hierarchia) to polityczny oszust, a może obydwaj są politycznymi oszustami, co też nie jest wykluczone.

G.Braun w swoich rozważaniach n/t UE jakby nie zauważył, że żydo-rebelia na Ukrainie, obalenie prezydenta, teraz wojna domowa, są rezultatem odrzucenia warunków akcesji do UE, które postawił Ukrainie Międzynarodowy Żyd. A G.Braun z rozbrajającą szczerością wyznaje, że najważniejsza dla Polaków stolica to Watykan – i to on miałby nas uchronić przed agresją Międzynarodowego Żyda po opuszczeniu UE?

Dariusz Kosiur

Zapraszam na film

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/28/bojkot-wyborow-prezydenckich-2015-to-narodowy-obowiazek/#more-2699

Data publikacji: 28.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.