Strona główna > NWO > Bogata elita żyje z transfuzji krwi od dzieci… współczesne „wampiry” istnieją

Bogata elita żyje z transfuzji krwi od dzieci… współczesne „wampiry” istnieją

(Natural News) Z ich kosztownymi domami i pojazdami oraz błyszczącym stylem życia mogą nie wydawać się wampirami z literatury fikcji, ale to nie znaczy, że nie wysysają życia z ofiar. Sięgając po zupełnie nowe wykorzystywanie ubogich i niewinnych, modne stało się teraz, aby bezczynni bogaci próbowali zatrzymać swoją młodość i urodę, robiąc sobie drogie transfuzje używając krwi małych dzieci.

Jak czytamy na portalu Wspólnota umysłów / Fellowship of the Minds, członkowie „zdrowej i bogatej” elity płacą min. $8.000 za 1.5 litra młodej krwi / elite are paying upwards of $8,000 for 1.5 liters (34 fluid ounces) of young blood w rozpaczliwej próbie cofnięcia wskazówek zegara. (Czytaj: Tysiące wampirów żyją na całym świecie, i potrzebują tylko drobnej pomocy, mówi badanie / Thousands of blood-sucking vampires actually live all over the world, and they just need a little help, study says.)

Parabioza: Sposób dla bogatych pasożytów, by wysysać życie z małych dzieci

Koncepcja podawania młodej krwi staremu ciału – znana jako parabioza / known as parabiosis – nie jest nowa. W Medical Daily notes czytamy, że ważne jest nie tylko działanie przeciw starzeniu, ale także jako potencjał w przyspieszaniu przemiany materii i zwalczaniu cukrzycy i raka, który jest uznaną dziedziną badań od co najmniej stulecia.

Ściśle mówiąc, parabioza obejmuje łączenie systemów krążenia dwóch zwierząt razem. Nauka przeszła poza początkowe eksperymenty na zwierzętach, które polegały na dosłownym szyciu systemów krążenia u szczurów. Obecnie naukowcy koncentrują się po prostu na izolowaniu specyficznych białek i osocza z młodej krwi, i wstrzykiwaniu go starym pacjentom w celu uzyskania „korzyści” z leczenia w znacznie bardziej usprawniony i mniej inwazyjny sposób.

Mimo że transfuzja młodej krwi nie może dosłownie zastąpić ciała osoby starszej ciałem młodym, istnieją dowody naukowe na to, że może odmłodzić tkanki i naprawić uszkodzenie komórek. (Czytaj: „Uzależnione wampiry” teraz wstrzykują sobie mieszankę ludzkiej krwi z MORFINĄ / Vampire addictsare now injecting themselves with human blood mixed with MORPHINE.)

Opublikowany w czasopiśmie Nature w 2015 artykuł opisał następujące próby kontrowersyjnego leczenia na gryzoniach:

Poprzez łączenie systemu krążenia starej myszy z młodą, naukowcy osiągnęli niezwykłe wyniki. W sercu, mózgu, mięśniach i prawie każdej innej badanej tkance, krew młodych myszy wydaje się przynosić nowe życie starzejącym się narządom, czyniąc stare myszy silniejszymi, mądrzejszymi i zdrowszymi. To nawet sprawia, że ich futro jest lśniące.

Co ciekawe, podczas gdy podawanie starym pacjentom młodej krwią zdecydowanie zdawało się odwracać niektóre oznaki starzenia, dokładnie odwrotny skutek odnotowano, gdy młodym ludziom wstrzykiwano „starą” krew.

Prestiżowe uniwersytety popierają to kontrowersyjne leczenie

Dwa prestiżowe kolegia Ivy League – Stanford i Harvard – przeprowadziły badania, które wydają się potwierdzać skuteczność „wampirowskiego” leczenia stosującego albo konkretnie wyizolowane białka krwi myszy, albo po prostu wstrzykiwanie osocza młodej myszy w starą. Osocze jest częścią krwi która utrzymuje komórki w zawiesinie i zawiera elektrolity, hormony, rozpuszczone białka, glukozę, czynniki krzepnięcia, dwutlenek węgla i tlen. Służy zarówno jako rezerwa białkowa, jak i jako ochrona przed infekcjami i chorobami krwi.

Ambrosia, firma w Kalifornii, oferuje transfuzję ludzkiego osocza pochodzącego z młodych dawców za cool  $8.000 za 1.5 litra, które wstrzykuje się biorcy w ciągu 2 dni. Ambrosia należy do 33-letniego absolwenta szkoły medycznej, który nie ma licencji zawodowej – Jessa Karmazina – pod nadzorem lekarza, którego zdyscyplinował w 2015 Kalifornijska Izba Lekarska.  Żeby obejść wymaganą przez FDA zgodę na legalną sprzedaż transfuzji, Ambrosia nazywa swoją działalność „próbą kliniczną”.

Karmazin upiera się, że uczestnicy jego „prób” doświadczają wspaniałych rezultatów, łącznie z „polepszeniem snu i spadają poziomy antygenów karcynoembrionalnych i amyloidów – białek uczestniczących w raku i chorobie Alzheimera – aż o 20%. Ale to co on sprzedaje jest potencjalnie bardzo niebezpieczne.

Fellowship of the Minds ostrzegł:

W eksperymentach na młodych myszach, badacze wykryli, że niektóre z nich szybko zdychały (11 na 69 w 1 eksperymencie) z niewytłumaczalnych dla badaczy powodów, ale uważali iż być może z powodu jakiejś formy odrzucenia. Wyniki 2 dużych badań z 2017 wykazały, że transfuzja krwi od młodszych dawców do starszych dawała wyniki, które ani się nie różniły od, ani nie doprowadziły do gorszych wyników niż krew od starszych dawców.

I to nie bierze pod uwagę problemów etycznych dotyczących tego, do czego ostatecznie może doprowadzić zapotrzebowanie na świeżą dostawę młodej krwi.

Tracey Watson – 13.09.2018

Tłum. Ola Gordon

https://www.naturalnews.com/2018-09-13-wealthy-elitists-literally-living-off-blood-transfusions-from-children-modern-vampires.html

P.S. Suplement: Znikają dzieci? Zagraniczne adopcje? Obejrzyj https://www.youtube.com/results?search_query=handel+dziecmi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *