Strona główna > NWO > Apokalipsa > Bluźnierstwo na Grobie Pańskim !

Bluźnierstwo na Grobie Pańskim !

Panu Bogu nie podoba się ten naukowy rwetes… Przyrządy  naukowców w Grobie Pańskim zostały unieruchomione.

a8

Uwaga red. – Trzeba zapytać, co w największym Sanktuarium Prawosławia – Grobie Pańskim, robią naukowe przyrządy pomiarowe? A naukowcy, co chcą znaleźć i dlaczego to się robi? To oczywiste bluźnierstwo!

I proszę zwrócić uwagę na sposób podawania wiadomości przez światowe media, w tym Interfax: „Naukowcy, badający miejsce DOMNIEMANEGO pogrzebania Chrystusa”. Co to oznacza „domniemanego”? Tj. słudzy Antychrysta celowo sieją wątpliwości do umysłów i serc wierzących. Niechaj zabroni im tego Pan Bóg!

____________________________________________________

INTERFAX. Naukowcy, badający miejsce domniemanego pochówku Chrystusa w Bazylice Grobu Pańskiego w Jerozolimie, zetknęli się z niespodziewaną okolicznością: niewyjaśnione zakłócenia elektromagnetyczne unieruchomiły niektóre urządzenia pomiarowe, informują hiszpańskie media. Ponadto, według świadectw naukowców z grobu emanuje przyjemny zapach. Jak informowaliśmy, w październiku (2016 r. – dod. A.L.) po raz pierwszy w historii naukowcy usunęli białą marmurową płytę z kamiennego pogrzebowego łoża Chrystusa w Bazylice Grobu Pańskiego, położoną w 1555 roku. Eksperci mają nadzieję, że będą w stanie podnieść zasłonę tajemnicy nad tym, jak Matka Cesarza Konstantyna, Helena, dowiedziała się, że właśnie ta pieczara jest Grobem Pańskim.

Tytuł oryginału: КОЩУНСТВО НА ГРОБЕ ГОСПОДНЕМ! Господу неугодна эта научная возня… Приборы ученых в Гробе Господнем вышли из строя

Za: http://3rm.info/main/65247-koschunstvo-na-grobe-gospodnem-gospodu-neugodna-eta-nauchnaya-voznya-pribory-uchenyh-v-grobe-gospodnem-vyshli-iz-stroya.html

Data publikacji: 16.11.2016

Tłumaczył Andrzej Leszczyński, 19.11.2016 r.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *