Strona główna > NWO > Apokalipsa > Bluźnierstwa Lutra, wychwalanego przez apostatę, odszczepieńca Bergoglio

Bluźnierstwa Lutra, wychwalanego przez apostatę, odszczepieńca Bergoglio

Przeczytaj koniecznie: Pomnik Lutra intronizowany w Watykanie

Protestanci mówią: „Luter był narzędziem Boga do zreformowania Kościoła”. Zapraszam do sprawdzenia, czy człowiek, który napisał poniżej wymienione bluźnierstwa, mógł być użyty  przez Boga do czegoś dobrego?

b

Kim był Marcin Luter?  Był założycielem religii bez sakramentów i bez hierarchii kościelnej, to człowiek, który gardził  pobożnymi i pokutnymi  czynami  dla naszego zbawienia. Był mnichem APOSTATĄ, który utworzył heretyckie twierdzenia dotyczące  katolickiej Doktryny, które mogą być odczytane poniżej.

Na temat Pana Boga i Jezusa Chrystusa:

Według „Rozmow przy stole „, [Tischreden] , notatek jego zwolenników opublikowanych w formie książki, Luter powiedział o Panu naszym Jezusie Chrystusie: „Chrystus popełnił cudzołóstwa przede wszystkim z kobietami przy studni Jakuba, o którym pisał św Jan. „Czyż nie wszyscy wokół Niego szeptali: Co on robi z nią?”. Po tym, (cudzołożył) z Marią Magdaleną, a następnie z kobietą cudzołożną, którą tak szybko odprawił mimochodem. Tak więc, nawet Chrystus, który był tak sprawiedliwy, musiał być winny nierządu zanim zmarł”(1).

„Nie sądzisz, że pijany Chrystus, które wchłonął zbyt dużo alkoholu w czasie Ostatniej Wieczerzy, zaskoczył swych uczniów  bezsensowna gadanina?”(2)

„Deus est stultissimus” [Bóg jest bardzo głupi]. (3)

„Na pewno Bóg jest wielki i wszechmogący, dobry i miłosierny i wszystko, co możesz sobie wyobrazić w tym zakresie, ale On jest głupi.” (4)

„Bóg zawsze zachowuje się jak szaleniec.” (5)

Jak wynika z osobistych notatek,  napisanych przez Lutra, a niedawno odkrytych  i badanych  przez ks Theobald Piwo, który opublikował książkę na ten temat,  Luter twierdził, że Chrystus jest jednocześnie Bogiem i szatanem, dobrem i złem. Luter wyznawał GNOSTYCYZM i heretycki dualizm. Protestanci ignorowali te pisma Lutra, a kilku kaznodziei, którzy je znają, ukrywają je. Luther obwiniał Boga o wszystkie zbrodnie historii i twierdził, że Judasz nie miał innego wyjścia, jak tylko zdradzić Chrystusa, tak jak to zrobił Adam. Według niego, Bóg już z góry ustalił, kto będzie grzesznikiem.

Na temat MSZY św. , z „zapomnianych” notatek Lutra: „Kiedy Msza będzie postawiona do góry nogami,  to postawimy do góry nogami CAŁE PAPIESTWO! Bo to na MSZY Św,  jak NA SKALE, ​​papiestwo jest całkowicie OPARTE,  ze swoimi klasztorami, biskupstwami, szkołami, ołtarzami, ministerstwami i doktryną … Wszystko to będzie się WALIĆ, gdy ta świętokradzka i odrażająca Msza RUNIE . „(6)

Na temat Ofiarowania, napisał: „Potem następuje ta obrzydliwość, którą nazywa się Ofiarowaniem, gdzie wszystko w nim wyraża ofiarę” (7).

Na temat  KANONU Mszy św. : „Ten  ohydny Kanon to zbiór mętnych luk; … Sprawia, że MSZA staje się OFIARĄ; ofertoria zostały dodane. MSZA  nie jest ofiarą lub działaniem kogoś, kto się ofiarowuje. Widzimy ją jako sakrament lub testament. Nazwijmy ja błogosławieństwem, Eucharystią, stołem Pańskim, lub Pamiątką Pana.”(8)

Na temat taktyki dążącej do zainstalowania mszy protestanckiej: „ABY  bezpiecznie i szczęśliwie osiągnąć nasz cel, MUSIMY PRZESTRZEGAĆ PEWNYCH CEREMONII starej Mszy, tak że zostanie ona zaakceptowana przez słabszych, którzy mogą być zgorszeni ZBYT SZYBKIMI  zmianami.” (9)

Na temat kapłaństwa: „Co za szaleństwo aby chcieć zmonopolizować  kapłaństwo tylko dla nielicznych.” (10).

Dla Lutra, kapłaństwo miało być dzielone przez wszystkich wiernych. Na temat swojego własnego zachowania: „Od rana do wieczora NIC nie robię  i jestem pijany. Pytasz mnie, dlaczego piję tak dużo, dlaczego mówię tak wiele, i dlaczego tak często jem? Robię to po to ABY OSZUKAĆ DIABLA, który PRZYCHODZI  mnie dręczyć. To przez jedzenie, picie, i śmianie się w ten sposób, a nawet poprzez  popełnianie grzechów, wyzywam i gardzę szatanem, próbując zastąpić myśli, które ON MI sugeruje, innymi, jak na przykład, myśląc z pożądaniem o pięknej dziewczynie, lub w pijackim zamroczeniu. W przeciwnym razie byłbym zbyt wściekły. „(11)

„Miałem  TRZY ŻONY JEDNOCZEŚNIE „. Dwa miesiące po tym jak to powiedział, ożenił się z  czwartą, zakonnica. (12).

NA temat Kościoła: „Jeśli skazujemy  złodziei aby byli powieszeni, włamywaczy wysyłamy na szafot i heretyków do ognia, to dlaczego nie mielibyśmy wykorzystać całej naszej broni przeciwko tym mężom zatracenia, tym kardynałom, papieżom, całej  brygadzie rzymskiej Sodomy, tak aby nie korumpowali Kościoła Bożego? Dlaczego nie mielibyśmy umyć naszych rak we krwi?”(13)

Ojcowie Traditio

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://www.traditioninaction.org/religious/e043-Blasph.htm

Od tłumacza: PAMIĘTAJMY: Sekta watykańska – 2 jest w  jawnym związku/unii z tym heretyckim, demonicznym kościołem szatana, jakim jest Protestantyzm. Franciszek, publiczny, jawny apostata, notoryczny bluźnierca, i oczywiście zatwardziały judeo-mason,  prowadzi stada zaczadzonych owiec NA potępienie wieczne.

Spotkają się w wieczności zapewne z Lutrem, i całą gamą jemu podobnych demonicznych odszczepieńców, tam gdzie ów Luter przesiaduje.

Baczmy abyśmy nie dołączyli do tego grona potępieńców!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1